Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Anunturi despre Amatur

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Anunturi despre Amatur

    Bun?!
    Primesc în "spam" toate prostiile, dar anun?uri despre AMATUR ,cum ar fi:când ?i unde se ?in urm?toarele etape de concurs nu primesc. Nu s-ar putea trimite? Chiar ?i alte subiecte importante (modific?ri de regulament, schimb?ri de loca?ii etc.) ar fi bine-venite.
    În cazul în care este prea greu, s-ar merita un link mai în fa??, pe site, cu programul competi?ional. Eu ca începător trebuie să recunosc faptul că am gîșit greu turneul urm?tor (Miercurea Ciuc), iar de câteva ori am s?rit peste turnee doar că nu am stiut (prost informat).
    Poate ajut?m ?i începătorii să vin? mai des. Mulțumesc!
    EDITAT CLAU:
    Am mutat acest subiect intr-o sectiune potrivita. Nu avea nici o legatura cu "Program grupe".
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Re: Program pentru grupe inferioare

    Salut Gelu,
    Eu accesez des forumul prin deschiderea subiectelor active.
    Astefl gasesc toate noutatile.
    TsE

    Comentariu


    • #3
      Re: Anunturi despre Amatur

      Da ar trebui sa intri macar odata pe zi si sa te uiti pe forum si vei vedea noile anunturi

      Comentariu


      • #4
        Re: Anunturi despre Amatur

        Exista optiunea sa te abonezi la sectiunea "Amatur" a forumului. In acest fel vei primi mail la fiecare mesaj nou care apare in aceasta sectiune. Deoarece apar minim 10-20 de mesaje pe zi acolo eu personal NU RECOMAND ACEST LUCRU. Atasez o poza cu abonarea la forumul "Amatur":

        Pe de alta parte exista un subiect "sticky" (e mereu sus) in cadrul sectiunii "Amatur" care se numeste:
        PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010 - unde in mod normal sunt trecute turneele care se vor desfasura in cadrul Amatur. Te poti abona acolo dand click pe "Abonare subiect"
        viewtopic.php?f=11&t=3389
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X