Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pagina tenisdemasa.ro

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pagina tenisdemasa.ro

    Nu s-ar putea face ceva astfel incat sa intram direct in forum, intrucat este cea mai vizitata sectiune a site-ului tenisdemasa.ro?
    Pagina albastra de inceput doar arata cateva mesaje proaspete din forum si atat. Restul de informatii publicate acolo sunt vechi de 3-4 ani si incomplete. Nu cred ca foloseste cuiva acea pagina. Daca sunt pe un telefon mobil care nu accepta Tapatalk sau Forum Runnerbuie sa mai dau "click" si pe link-ul Forum de acolo.
    Altfel, daca totusi sunt oameni care sa foloseasca pagina respectiva, nu s-ar putea culege informatie actuala si cat de cat mai completa pentru ea?
    P.S. Ma ofer sa culeg eu ceva informatie, cu conditia sa mi se comunice clar ce se doreste acolo.
    Blog de tenis de masă

  • #2
    Re: Pagina tenisdemasa.ro

    Poti face un bookmark in Mozilla sau sa bagi la favorites in IE cu link-ul : http://www.tenisdemasa.ro/forum/index.php si gata...intri direct pe prima pagina a forumului...eu asa am facut de la bun inceput.
    --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
    --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

    Comentariu


    • #3
      Re: Pagina tenisdemasa.ro

      Sigur ca pot, dar asta e ocolirea problemei, nu rezolvarea.
      Blog de tenis de masă

      Comentariu


      • #4
        Re: Pagina tenisdemasa.ro

        Chiar saptamana trecuta au fost niste discutii pe aceasta tema.
        grasomega tinem legatura.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Re: Pagina tenisdemasa.ro

          Eu voiam sa spun numai ca poate ar trebui schimbata denumirea threadului din "Locatii de antrenament" in "Sali de antrenament" sau ceva similar. Cuvantul "locatie" inseamna in limba romana doar "inchiriere" http://dexonline.ro/definitie/locatie , nefiind substitut pentru cuvantul "loc", si se foloseste doar precedat de "in" (ex. am luat "in locatie" o sala de tenis de masă. Chiria este de 1000?/luna).
          In alta ordine de idei, extrem de multa lume il foloseste prost, si ne-am obisnuit toti si cu acest inteles complet aiurea pe care il poate avea, deci nu e ceva foarte urgent...
          Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

          Comentariu


          • #6
            Re: Pagina tenisdemasa.ro

            Postat în original de marcbarbu
            Eu voiam sa spun numai ca poate ar trebui schimbata denumirea threadului din "Locatii de antrenament" in "Sali de antrenament" sau ceva similar. Cuvantul "locatie" inseamna in limba romana doar "inchiriere" http://dexonline.ro/definitie/locatie , nefiind substitut pentru cuvantul "loc", si se foloseste doar precedat de "in" (ex. am luat "in locatie" o sala de tenis de masă. Chiria este de 1000?/luna).
            In alta ordine de idei, extrem de multa lume il foloseste prost, si ne-am obisnuit toti si cu acest inteles complet aiurea pe care il poate avea, deci nu e ceva foarte urgent...
            Am modificat.
            Multumesc
            Valentin

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X