Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intrebare:Turneu M.A.I.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Intrebare:Turneu M.A.I.

    Stiu ca de cativa ani se organizeaza astfel de turnee in tara. Fac parte din M.A.I. si as vrea sa stiu care sunt criteriile de selectie ,criteriile de participare.Binenteles ca as dori sa particip si eu la un astfel de turneu.Sau usile sunt inchise? Sunt sigur ca sunt Amaturisti din cadrul M.A.I.,care ma pot lamuri,ma pot lumina.La structura din care fac eu parte,niciodata nu a ajuns informatii despre asemenea turnee, organizate in cadrul M.A.I. Va multumesc,o zi buna
    Ma Lin Soft
    Yasaka Rakza 7
    Xiom Yanus

  • #2
    Re: Intrebare:Turneu M.A.I.

    secretarul general al partidului trebuie sa stie ceva...
    Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

    Comentariu


    • #3
      Re: Intrebare:Turneu M.A.I.

      da oare il gasesc Noro? cand e pe Ghencea cand nu e
      Ma Lin Soft
      Yasaka Rakza 7
      Xiom Yanus

      Comentariu


      • #4
        Re: Intrebare:Turneu M.A.I.

        Da-i un mesaj privat lui Florin Rada (username = flash). Te poate lamuri cum e cu turneele MAI.
        Succes!
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #5
          Re: Intrebare:Turneu M.A.I.

          multumesc frumos
          Ma Lin Soft
          Yasaka Rakza 7
          Xiom Yanus

          Comentariu


          • #6
            Re: Intrebare:Turneu M.A.I.

            Stie cineva cand va fi urmatorul turneu?
            Ma Lin Soft
            Yasaka Rakza 7
            Xiom Yanus

            Comentariu


            • #7
              Re: Intrebare:Turneu M.A.I.

              de obicei sunt in jur de ziua MILITIEI.......din cate stie eu e o faza zonala.....moldova...transilvania...blah blah.....(in jur de 6-7 judete) la 3 categorii de varsta......sub 35, 35-45, peste 45.....castigatorul de la fiecare categorie intra in faza nationala.....deci tre sa fii cel mai bun din judet la categoria ta in general......sau cel mai rapid la inscriere......apare pe intranet faza zonala...dar cand apare locul e ocupat:PPPP......multa bafta, colega!
              blade:
              fh:
              bh:

              Comentariu


              • #8
                Re: Intrebare:Turneu M.A.I.

                Daca lucrezi in M.A.I poti participa fara probleme. Trebuie sa te interesezi la unitate cand vine nota telefonica cu data si locatia unde va avea loc competititia, trimiteti raspuns cu nominalizarie si gata, va prezentati la competitie . Totul tine si de colegi de la compartimentul pregatire sau cum se zice la voi ca nu stiu la ce arma esti. Anul acesta a fost in martie si a fost foarte frumos a castigat un pompier FARKAS DAN. Cred ca a-ti auzit de el, Super liga.

                Comentariu


                • #9
                  Re: Intrebare:Turneu M.A.I.

                  OK. Multumesc frumos,sper la anu sper sa particip si eu. sa-mi da-ti de veste daca mai aflati ceva.
                  Ma Lin Soft
                  Yasaka Rakza 7
                  Xiom Yanus

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X