Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Galaxy YINHE - noi aparitii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Galaxy YINHE - noi aparitii

    Am vazut ca au aparut noi lemne si fete de la Galaxy. A comandat cineva? Daca da, poate ne impartasiti si noua cateva pareri personale despre ele.
    http://www.ttxonline.com/Blog/post/2010 ... unced.aspx
    Levi Harpy, Andro Rasanter R47, Andro Rasanter R47

  • #2
    Re: Galaxy YINHE - noi aparitii

    Am vazut ca sunt fete acolo care sunt considerate clone de Tenergy 05 si 64.
    Informatii despre noile lemne si pe: http://mytabletennis.net/forum/forum_po ... PID=454858
    Levi Harpy, Andro Rasanter R47, Andro Rasanter R47

    Comentariu


    • #3
      Re: Galaxy YINHE - noi aparitii

      De astea 2 stii ceva?
      http://tak9.com/mall.php?cat=006001000& ... ew&no=2228http://tak9.com/mall.php?cat=006001000& ... ew&no=2230
      Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
      FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
      BH: Tibhar Quantum X Pro Max

      Comentariu


      • #4
        Re: Galaxy YINHE - noi aparitii

        Interesant. Stratul de carbon e pus mai spre mijloc. Primul e si cu Kiso Hinoki. Cred ca e un super lemn.
        Levi Harpy, Andro Rasanter R47, Andro Rasanter R47

        Comentariu


        • #5
          Re: Galaxy YINHE - noi aparitii

          mda, astea par mai aproape de Gergely, Primo Carbon decat seria T. Probabil si pretul e pe masura.
          Blade DHS PG 2
          FH: DHS Hurricane 3
          BH: Stiga Airoc Astro M

          Comentariu


          • #6
            Re: Galaxy YINHE - noi aparitii

            A aparut deja pe Eacheng Galaxy Sun:
            http://www.eacheng.net/index.php?act=detail&ID=2901
            Pe burete apare "No Sale"!
            Levi Harpy, Andro Rasanter R47, Andro Rasanter R47

            Comentariu


            • #7
              Re: Galaxy YINHE - noi aparitii

              scrie no sale pt ca deocamdata nu vin in carton ci doar in plastic, sunt de fapt un fel de mostre
              Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
              FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
              BH: Tibhar Quantum X Pro Max

              Comentariu


              • #8
                Re: Galaxy YINHE - noi aparitii

                Eu am comandat Mars V2, cica clona dupa T64.
                17 $, 2.3 mm 37 duritate
                Cand soseste va anunt cum e, pun poze ?i tot tacamul.
                Hurricane III (by Nittaku)
                Jun Mizutani ZLC
                Nittaku Hammond Z2

                Comentariu


                • #9
                  Re: Galaxy YINHE - noi aparitii

                  Daca e cineva curios si le comanda sa ne zica si noua cum se prezinta!
                  Multumim anticipat!
                  Levi Harpy, Andro Rasanter R47, Andro Rasanter R47

                  Comentariu


                  • #10
                    Ieri a sosit coletul. Comandat pe un site din SUA, trimis in 3 dec. și sosit la Cluj în 17 dec.
                    Fața e ambalat? frumos, în pachet vidat. Am luat Galaxy Mars V2, roșie, 2.3 mm, duritate 37. 16$.
                    Probleme de calitate specifice fețelor chinezești sau am fost eu un pic ghinionist pt că pe fața sunt ceva pete care seam?n? cu cele l?sate de lipiciul care ajunge pe cauciuc, numai ca nu e de la lipici. Buretele are culoarea la fel ca și Tenergy dar porii sunt mai mici.
                    Am lipit-o cu un strat generos de Joola X glue.
                    Azi am jucat 2 ore cu ea, mai mult pe fh, pe TBS iar pe bh aveam Tenergy64 (a c?rui clon? spun chinezii/distribuitorii că ar fi). Bineînțeles că nu e ca Tenergy64 dar e o faț? foarte buna la prețul asta. Viteza e cam 75% faț? de Tenergy64, agaț? mingea foarte bine și e foarte bun? la topspin. Când m? îndep?rtam de masă trebuia să forțez un pic dar are forț? de aruncare suficient?. Pe bh, datorit? vitezei mai mici decât la Tenergy, îmi d?dea impresia că pot controla mingea foarte bine. Servele le-am executat f?r? probleme.
                    La lovituri drepte suna ciudat, parca mingea era spart?. La loviturile executate cu paleta înclinat?, ca la topsin nu mai suna asa. Un coleg care a dat câteva mingi cu ea a spus că e tare (adic? nu e așa moale ca Tenergy sau Xiom Vega ale lui). Eu am remarcat doar că nu e așa elastic? ca și Tenergy.
                    Pot spune că am jucat f?r? probleme cu noua faț?, f?r? să fiu deranjat, f?r? să am impresia că trebuie să fac ceva ajust?ri semnificative.
                    Pun câteva poze cu fața în stare nou?. Apoi în timp o să mai adaug poze ca să compar uzura.

                    Hurricane III (by Nittaku)
                    Jun Mizutani ZLC
                    Nittaku Hammond Z2

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X