Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dandoy

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Re: dandoy

    Poate fi lipsa acceptului de la banca care a eliberat cardul. Trebuie sa iei legatura cu cei de la carduri si sa intrebi care este motivul pt care este respinsa tranzactia.
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #77
      Re: dandoy

      In esenta problemele ar putea fi: fie ai un card cu utilizare nationala (intreaba la banca), fie ai un tip de card care nu este acceptat la plata de catre Dandoy. Eu am patit o chestie ciudata cu presports, unde, in functie de cardul detinut trebuia sa selectez o alta valuta de plata. De pilda, eu am un card Visa Electron in lei si mi-au acceptat plata doar prin conversia facturii la GBP (lira sterlina). Ce este ciudat este ca, de obicei, tranzactiile internationale ale Visa merg pe schimbul in dolari, dar probabil lira sterlina a fost optiunea presportului datorita stabilitatii mai mari a cursului de schimb in raport cu alte valute, fata de dolar, care devine o moneda din ce in ce mai slaba in circuitul economic mondial.
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • #78
        Re: Dandoy

        As dori sa cumpar de la Dandoy cateva produse si nu stiu care este modalitatea de plata la ei. As vrea sa stiu care este modaliatea de a comanda de la ei, daca se poate pas cu pas. Precizez ca nu am facut niciodata comanda.
        Lemne: DHS Hurricane Long W997
        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
        BH: DHS GoldArc 8

        Comentariu


        • #79
          Re: Dandoy

          am tot citit pe aici.eu asa am patit:am comandat vineri pe 30.04.2010 pe la ora10.la ora 14 mi-au trimis mesaj :comanda dispatched.joi pe 06.05.2010 am ridicat pachetul din pitesti.trageti voi concluzia.....F.F.FF.FFF. SERIOSI
          Blade TESTE
          Fh TENERGY
          ​Bh IARBA UZATA

          Comentariu


          • #80
            Re: Dandoy

            mda....eu am dat comanda pe 19.04 si nu a ajuns nici azi...si e a doua oara cand mi se intampla. Ma rog,poate am eu ghinion
            Blade: Viscaria
            FH: Tenergy05
            BH: Tenergy05

            Comentariu


            • #81
              Re: Dandoy

              Postat în original de iahim
              mda....eu am dat comanda pe 19.04 si nu a ajuns nici azi...si e a doua oara cand mi se intampla. Ma rog,poate am eu ghinion
              mare ghinion la tine.cum am postat mai devreme,mie mi-a venit comanda in 6 zile.(lemn si fete).
              Blade TESTE
              Fh TENERGY
              ​Bh IARBA UZATA

              Comentariu


              • #82
                Re: Dandoy

                Sunt in posesia ultimului catalog DANDOY,direct de la distribuitor,unde sunt afisate toate preturile la lemne,fete,solutii si echipament.Ofer informatii gratuit!!
                I love table tennis !

                Comentariu


                • #83
                  Pe joola.hu sunt super preturi de Craciun!

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X