Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

anunt despre problemele forumului

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • anunt despre problemele forumului

    Salut, sunt Clau, din pacate nu pot sa va ajut, si userul meu este banat.
    Valentin a facut migrarea singur si se pare ca au aparut niste efecte secundare.
    Am incercat sa-l contactez pe Valentin dar fara succes.
    Sfatul meu e sa aveti rabdare, sunt sigur ca Valentin se va ocupa de problema.
    In cel mai rau caz ar putea reveni la varianta veche.
    Ultima editare de Vizitator; 11.dec.2010, 22:55.

  • #2
    sper sa gaseasca o solutie..(daca e nevoie de ajutor dau si eu un server o idee ceva)..

    Comentariu


    • #3
      forum

      se pare ca varianta veche era mai accesibila.sau poate ne-am obisnuit cu ea

      Comentariu


      • #4
        Eu zic sa migrati inapoi la vechea forma, e mai frumos, mai prietenos.Avatarurile aduceau o nota de culoare si frumusete in grafica generala.Actuala forma e rece si impersonala!!!!! Nu stiu ce aduce mai bun actuala forma caci, nu tot ce e nou e si mai bun! Daca migratia a fost impusa de anumite considerente obiective, haide mai inteleg! Dar numai asa, de dragul de a schimba ceva!!! Cunoasteti zicala ca de multe ori mai binele este dusmanul binelui??? In cazul asta, punct ochit, punct lovit!!!!
        Ultima editare de Vizitator; 12.dec.2010, 14:46.

        Comentariu


        • #5
          Oare chiar era necesara aceasta schibare ?
          Poate este mai buna aceasta varianta . Buna dar pentru cine ? Pentru ce ?
          Cred ca ne puteam descurca mai bine si mai usor cu vechea varianta .
          Sa speram ca ne vom obisnui .
          TENERGY // LIN Gaoyuan // TENERGY
          TENERGY // VISCARIA // TENERGY

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Clau- user banat Vezi post
            Salut, sunt Clau, din pacate nu pot sa va ajut, si userul meu este banat.
            Valentin a facut migrarea singur si se pare ca au aparut niste efecte secundare.
            Am incercat sa-l contactez pe Valentin dar fara succes.
            Sfatul meu e sa aveti rabdare, sunt sigur ca Valentin se va ocupa de problema.
            In cel mai rau caz ar putea reveni la varianta veche.
            Acesta ar fi cel mai bun lucru ce s-ar putea face!!!!!

            Comentariu


            • #7
              MAI BINELE ESTE DUSMANUL BINELUI.
              Baieti, lucrurile au inceput sa se miste, asa ca nu va lasati.....
              TsE

              Comentariu


              • #8
                Valigti sint si astept mesajul cu schimbarea parolei care nu mai apare cu toate ca am facut solicitarea de 2-ua ori .
                Adresa de e-mail este valentinmircea(at)yahoo.com .
                Imi trebuie se pare o mina de ajutor . Astept .

                Comentariu


                • #9
                  Prea multa engleza .

                  Comentariu


                  • #10
                    De aceeasi parere sunt si eu.Prea multa engleza.Deja cand merg la piata si iau o legatura de ceapa la final imi zice badea Vasile........thank's.La fel si cu forumul asta.
                    La rubrica de anunturi vanzare cumparare o sa apara materialele in euro sau lire.
                    ...............................Pai ori suntem romani ori nu mai suntem.............
                    Blade: Bty Primorac Carbon off+
                    Bh:Tenergy 80 fx
                    Fh:Tenergy 80 fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Imediat ce vom rezolva problemele cu utilizatorii care nu isi pot recupera parolele vom demara migrarea la limba romana.
                      Multumesc pentru intelegere.
                      Valentin

                      Comentariu


                      • #12
                        Avem rabdare.

                        Multumim pentru intelegere !

                        Comentariu


                        • #13
                          Si eu am o problema ,apar ca user "georgecoroian" in loc de "CoroianGeorge" ,si nu pot modifica topicurile deschise cu vechiul nume. Nu inteleg cum asa,pentru ca am acelasi email.Daca se poate remedia ar fi perfect. Multumesc

                          Comentariu


                          • #14
                            Intrebare ; De pe Mozilla Firefox caracterele literelor prea mici ?
                            - Explorer Internet merge foarte greu [ incet ]
                            Ma refer de pe tel.mobil .
                            Multumesc .

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de georgecoroian Vezi post
                              Si eu am o problema ,apar ca user "georgecoroian" in loc de "CoroianGeorge" ,si nu pot modifica topicurile deschise cu vechiul nume. Nu inteleg cum asa,pentru ca am acelasi email.Daca se poate remedia ar fi perfect. Multumesc
                              Am rezolvat, am unit cei doi useri, scuze de intarziere. A ramas user georgecoroian. Daca vrei sa modific numele sa imi spui.
                              lemn: Waldner Dotec Carbon
                              fețe: Dignics 05/Dignics 05

                              Comentariu


                              • #16
                                Si varianta asta noua a crapat azi .

                                Sper sa nu fie bai cu serverul sau cu HDD lui .
                                Mie personal imi place versiunea noua cu 3 mici nemultumiri :
                                Nu pot sa dau MP cu citat din postul de la subiect
                                Nu mai putem modifica mesajele anterioare
                                Nu putem ridica subiectele.
                                In rest toate bune si frumoase.
                                Craciun Fericit!
                                Ultima editare de D.D.; 24.dec.2010, 22:25.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Dece zice in original ca eu am scris altfel?
                                  Merge editarea posturilor proprii!!
                                  Ramane cum am stabilit:
                                  CRACIUN FERICIT !!!
                                  Ultima editare de D.D.; 24.dec.2010, 22:00.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Am si eu o problema:am avut un cont mai vechi pe numele de "calin"si nu am reusit sa-mi schimb parola m-i s-a spus ca adresa de email cu care am facut contul calin_rusu2001(at)yahoo.com nu s-a putut schimba parola si a trebuit sa-mi fac alt cont pe "rcalin"rugamintea mea este daca se poate sa revin la contul cel vechi care exista inca pe forum.Tin minte ca am avut doua adrese de email:calin_rusu2001(at)yahoo.com si calin-rusu(at)hotmail.com daca va uitati adresele le vedeti la profilul din contul cu numele "calin".As fi ft.bucuros daca s-ar putea rezolva reactivarea contului "calin".Va multumesc anticipat.
                                    Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Am unit cele doua conturi.
                                      Acum va puteti loga cu user "calin" si parola pe care ati avut-o la "rcalin".
                                      lemn: Waldner Dotec Carbon
                                      fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        D-le Clau va multumesc mult,a-ti facut un om bucuros pe ziua de azi,mult respect pentru ceea ce faceti.MULTUMESC.
                                        Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Cu placere. Multumirile la masa de joc la viitorul concurs de la Bistrița .
                                          lemn: Waldner Dotec Carbon
                                          fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            am solicitat si eu detalii despre contul meu vechi, george, c-ta cu care nu am reusit sa ma mai autentific. nu am primit raspuns... de aceea am fost nevoit sa deschid alt cont. e posibil sa contopiti cele doua conturi (sa raman cu acesta, dar sa preiau istoricul celui anterior) ? multumesc!
                                            Xiom -Mitzutani - Xiom

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Trebuie sa dati mai multe detalii pentru identificare, recomandabil in mesaj privat, despre celelalt cont ca a fiu sigur ca nu e altcineva care doreste acest lucru.
                                              lemn: Waldner Dotec Carbon
                                              fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de lica george Vezi post
                                                am solicitat si eu detalii despre contul meu vechi, george, c-ta cu care nu am reusit sa ma mai autentific. nu am primit raspuns... de aceea am fost nevoit sa deschid alt cont. e posibil sa contopiti cele doua conturi (sa raman cu acesta, dar sa preiau istoricul celui anterior) ? multumesc!
                                                Cei doi useri au fost contopiti.
                                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Salut. Am si eu o problema pe care am mai semnalat-o prin mesaje private, atat lui Clau, cat si catre Admin. Am acest post deschis (http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...d-lemn-si-fete) care de fiecare data cand eu postez in el, nu este ridicat automat la rubrica posturi noi. Acelasi lucru l-am patit si cu un alt post deschis in era vechiului forum, in care pateam la fel. Fiindca nu-l puteam ridica, l-am deschis pe acesta, aflat in discutie, dar din pacate si la acesta patesc la fel. Va rog sa ma ajutati, ca macar la alte anunturi postate sa nu mi se intample la fel. Astept raspuns aici daca la mesajele private trimise nu am primit. Va multumesc. Lucian Dumitrache (lucian dumi).
                                                  ---------- Post added 31 ian 11 at 20:12 ----------
                                                  Nicican am postat problema de mai sus, acest topic nu a aparut la rubrica posturi noi.
                                                  XIOM Ofensive S Off / ST
                                                  BH - Victas Limber V1
                                                  FH - Xiom Omega 4 Pro

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X