Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pitești - Sports Mania

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pitești - Sports Mania

    Pe 21 decembrie s-a deschis Sports Mania. Clubul sportiv este destinat in primul rand jucatorilor profesionisti si amatorilor de tenis de masă care au in centru o zona dedicata lor: 3 etaje unde se poate practica acest sport pe mese si cu echipamente profesionale.
    Am auzit ca aici se vor organiza periodic competitii regionale si nationale pentru profesionisti si amatori, vor exista programe de initiere cu antrenori pentru prescolari si scolari, precum si programe speciale pentru companii.
    Sala este dotata cu 12 mese de tenis profesionale marca Donic, omologate la nivel competitional-european si pozitionate cate 4 pe 3 niveluri, iar mesele au suprafata de joc din lemn de 25 de cm.

    Pentru copiii care viseaza sa devina urmatorii campioni romani la tenisul de masa, se organizeaza ore de initiere. De asemenea, Sports Mania va functiona si ca locatie pentru urmatoarele etape ale campionatului national de tenis de masă.

  • #2
    Felicitari pentru initiativa !

    Insa trebuie sa aveti rabdare, clientela unui astfel de club se formeaza in timp si cu ceva pubilcitate.

    Multa bafta !
    Rudius

    Comentariu


    • #3
      Pitești - Sports Mania

      Va atasez cateva fotografii ale locatiei Sports Mania, din str. Prelungirea Craiovei, nr 13 (zona Mr. Bricolage)
      Fișiere atașate

      Comentariu


      • #4
        felicitari!
        0751840078, stadinadi@yahoo.com
        G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

        Comentariu


        • #5
          Welcome to the club!

          Comentariu


          • #6
            Eram la volan.... cred ca stiu unde este. Cum arata poza facuta din drum?
            Nu faci si o captura din google maps sau ceva asemanator....
            TsE

            Comentariu


            • #7
              Mult succes si multi clienti !

              Comentariu


              • #8
                Am fost la acest club si va pot da urmatoarele informatii si impresii:

                - spatiul pentru fiecare masa este mic si incomod cu stilpi de sustine a cladirii aproape de mese, o minge un pic mai tare trasa nu o potzi juca pt ca nu e spatiu suficient, tavanum efoarte aproape de masa....
                - mesele sunt donic waldner 25, mie nu imi plac de loc (poate fi doar ceva subiectiv) am impresia ca nu au aderenta iar iubitorii de spin sigur nu le-ar aprecia,
                - pentru cei care joaca la nivel hoby e OK, cei cu un pic de pretentii inca nu au unde sa joace in pitesti competitii natzionale pentru profesionisti nu cred ca vor avea loc acolo,
                TIBHAR Samsonov Carbon
                TIBHAR Aurus
                TIBHAR Aurus

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de ms22 Vezi post
                  Am fost la acest club si va pot da urmatoarele informatii si impresii:

                  - spatiul pentru fiecare masa este mic si incomod cu stilpi de sustine a cladirii aproape de mese, o minge un pic mai tare trasa nu o potzi juca pt ca nu e spatiu suficient, tavanum efoarte aproape de masa....
                  - mesele sunt donic waldner 25, mie nu imi plac de loc (poate fi doar ceva subiectiv) am impresia ca nu au aderenta iar iubitorii de spin sigur nu le-ar aprecia,
                  - pentru cei care joaca la nivel hoby e OK, cei cu un pic de pretentii inca nu au unde sa joace in pitesti competitii natzionale pentru profesionisti nu cred ca vor avea loc acolo,
                  E de laudat initiativa de a oferi si altceva orasului, decit baruri si cluburi, chiar daca este doar pentru hobby.
                  Pt cei din Pitești, si nu numai, care au pretentii si au depasit categoria de hobby, exista un loc unde de 3 luni de zile se desfasoara atit antrenamente pentru copii, cit si turnee pentru profesionisti.
                  Deja au avut loc 3 editii de turnee B, punctate in cadrul Amatur.
                  Sala de sport de la Scoala gen. 19 din cartierul Gavana.
                  Urmariti topicul AMATUR, si din 10 ianuarie veti afla mai multe amanunte despre turneele ce vor incepe in 2011.
                  Oricum, felicitari pentru cei ce au dotat acest club Sports mania cu mese de tenis, in loc de jocuri mecanice.

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X