Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Butterfly Michael Maze Advance ALL+ sau Passion OFF-

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Butterfly Michael Maze Advance ALL+ sau Passion OFF-

    Poate cineva sa-mi spuna care e mai "buna" de la trecerea de la un ALL-? Una are 7 straturi de lemn alta are fibra de sicla.. Daca poate sa dea cineva niste detalii in legatura cu caracteristicile lor. Ms!
    M. Maze FL
    FH:Roundell Soft 1.9
    BH: Tenergy 80 1.9

  • #2
    Cred ca mergi pe carari nebatatorite. Da-i-nainte
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #3
      M. Maze FL
      FH:Roundell Soft 1.9
      BH: Tenergy 80 1.9

      Comentariu


      • #4
        Ma refer la faptul ca nu stiu daca este vre-un forumist care are acele lemne. Dar se poate sa grasesc, de aia am zis "cred ca".
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • #5
          Aha Okay
          M. Maze FL
          FH:Roundell Soft 1.9
          BH: Tenergy 80 1.9

          Comentariu


          • #6
            Pana la urma am ales Advanced All+. Abia ieri mi-a venit si azi il testez. Oricum pare mult mai rapid Am luat cu maner anatomic pt ca am jucat o data cu un alt lemn cu un asemenea manre si mi-a placut mai tare decat concav. Am sa revin cu impersii mai incolo
            M. Maze FL
            FH:Roundell Soft 1.9
            BH: Tenergy 80 1.9

            Comentariu


            • #7
              Am avut de mai multe ori senzatia ca lemne ALL sau ALL+ sunt mai rapide decat altele OFF- sau chiar OFF. De fapt cred ca senzatia subiectiva de lemn tare, fara vibratii sau lemn moale si elastic sunt importante. Depinde de mana si "instructia" dintr-un anumit moment. Asta cu viteza este relativa. Cumparatul pe net,dupa specificatii este mai mult loterie. Pana nu dai cu un lemn sa vezi daca "te prinde", nu ai mari sanse sa-ti gasesti "jumatatea lemnoasa". Eu cu Kong Ling Hui Special recunosc ca am avut noroc!
              Lemn- Bty Viscaria
              FH - TENERGY 05
              BH - TENERGY 80

              Comentariu


              • #8
                Fac pereche mai nuna decat cu lemnul anterior din mai multe motive. E mai usurel decat celalat si priza anatomica ma prinde mai bine. Parca am jucat cu o pana zi. am mai dat si cu un Kong LingHui Off si un Boll Forte Off si e cam apropiat de ultimul la viteza, avand in vadere ca Kong LingHui-ul avea Brycefx si VISCO :P. A fost fain ca am incercat mai multe combinatii azi
                Deocamdata lemnul asta e foarte bun pt mine si merge topspinul mai bine ca pe anterioru(cu care nu prea puteam).
                M. Maze FL
                FH:Roundell Soft 1.9
                BH: Tenergy 80 1.9

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X