Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LOGO nou

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    asta de aici de mai sus este foarte frumos. eu as vota pentru el, daca e vorba de voturi....
    in alta ordine de idei, vad bine acum ca aveti nevoie de un desen. eu nu vreau sa castig nici un premiu, nici macar nu vreau sa particip la concursul pentru logo, pur si simplu m-a impresionat o imagine care cred ca e foarte sugestiva pentru miscarea amaturista...faceti abstractie de persoanele din imagine, nici macar nu am facut eu fotografia, deci putea fi oricine acolo, doar atat daca vi se pare si voua destul de interesanta, folositi-o la ceva, in loc de simbol sau orice daca logo nu e cazul(eventual ca afis pentru anunturile la inceput de turneu, poate mintea mea e limitata si nu imi vin idei multe)

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de adimucu Vezi post
      asta de aici de mai sus este foarte frumos. eu as vota pentru el, daca e vorba de voturi....
      in alta ordine de idei, vad bine acum ca aveti nevoie de un desen. eu nu vreau sa castig nici un premiu, nici macar nu vreau sa particip la concursul pentru logo, pur si simplu m-a impresionat o imagine care cred ca e foarte sugestiva pentru miscarea amaturista...faceti abstractie de persoanele din imagine, nici macar nu am facut eu fotografia, deci putea fi oricine acolo, doar atat daca vi se pare si voua destul de interesanta, folositi-o la ceva, in loc de simbol sau orice daca logo nu e cazul(eventual ca afis pentru anunturile la inceput de turneu, poate mintea mea e limitata si nu imi vin idei multe)
      Spamezi (aberezi) tot ce misca pe forumul asta. Te pricepi la toate (poate mai putin la tenis), esti activ in toate sectiunile.
      In alta ordine de idei nu are nici o legatura cu logo-ul pentru site. Nici poza nici comentariul.
      Ultima editare de clau; 07.ian.2011, 16:36.
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • #28
        habar n-am de tenis de masă, dar imi place foarte mult...
        sunt un spammer si din asta traiesc....daca nu ar exista forumuri, viata mea s-ar sfarsi probabil fara rost....
        stiu ca sunt slab, prost si nepriceput, dar va rog sa fiti ingaduitori....la urma urmei, noi cei slabi si imperfecti existam cu un scop intemeiat, si anume ca cei buni sa se simta mai bine si sa aiba o satisfactie atunci cand se compara cu noi. asadar va rog sa nu va suparati ca postez si eu pe forum si sa va distrati cat mai mult pe seama aberatiilor mele...
        va felicit pentru toate lucrurile bune si frumoase pe care le faceti si va urez sa nu ajungeti ca mine

        Comentariu


        • #29
          Hmmm, am vazut destule imperfectiuni si aberatii pe forumul asta (si pe altele, dealtfel) dar asta nu m-a facut sa ma simt mai bine, ca sa nu mai zic nimic de vreo satisfactie ... poate nu sint eu destul de bun ?
          TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

          Comentariu


          • #30
            ce bine ca s-a inventat telecomanda.....

            Comentariu


            • #31
              ma refeream la satisfactia pe care o simtiti cand stiti ca e unu mai prost decat voi, nu neaparat cand cititi ce scriu....

              Comentariu


              • #32
                Baga mare adimucu, ca e democratie.
                lemn: Waldner Dotec Carbon
                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                Comentariu


                • #33
                  acum va las in pace, nu va mai plictisesc....

                  Comentariu


                  • #34
                    Ar fi bine mai mereu sa ne lasi in pace,asta ca sa nu folosesc cuvantul ;ODIHNEASCA;.
                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                      Ar fi bine mai mereu sa ne lasi in pace,asta ca sa nu folosesc cuvantul ;ODIHNEASCA;.
                      Totusi cam dur nu-i asa dl. Doc......?

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de Antal Denes Vezi post
                        Totusi cam dur nu-i asa dl. Doc......?
                        Da,dar trebuie sa fim mai duri cu astfel de personaje care recunosc "pe fata"ca sunt P....I si nu stiu cand sa se opreasca cu aberatiile insiruite aici.Eu l-as intreba de ce nu scrie cu atat patos pe forumul alaturat de badminton.Acolo sigur ar avea mai mult succes.
                        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                        Comentariu


                        • #37
                          Alte modele:



                          sau



                          Ok, sunt monstruos de mari, dar le-am exportat in graba.
                          Blog de tenis de masă

                          Comentariu


                          • #38
                            Si inca:
                            Blog de tenis de masă

                            Comentariu


                            • #39
                              Sincer, mie imi plac ultimul din postul #37 si ultimul din #38.
                              Blog de tenis de masă

                              Comentariu


                              • #40
                                N-are nimeni nici o parere despre logo-urile astea?
                                Blog de tenis de masă

                                Comentariu


                                • #41
                                  Mie imi plac al 2-lea si al 3-lea din postul 38.
                                  Cu acordul tau o sa le pun ca si logo pentru aplicatiile de mobile tapatalk si forumrunner.
                                  Sa vedem ce zice si Valentin dar eu as alege unul din ele si ca logo pentru forum.
                                  Si sa nu uit... l-am pus ca logo si pentru integrarea facebook care e inca in teste pe forum.
                                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Sigur, foloseste pe care vrei.
                                    Sa-mi spui daca ramane vreunul dintre ele pentru a-ti da si versiunea vectoriala, redimensionabila practic la infinit.
                                    Blog de tenis de masă

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Ba da , sint faine ,apreciem , dar sint pe aici si baieti care chiar lucreaza in domeniu , si ma asteptam sa vina si ei cu ceva propuneri , dar se pare ca au mult de lucru si inca nu au prezentat nimic .
                                      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                      Fete de palete tenis de masa
                                      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Lansez o provocare pentru cei priceputi (eu sunt TAMAIE ):forma geografica a tarii noastre se poate asimila cu forma unei palete.Se poate pleca de la ideea asta ? Eu nu sunt nici la guvernare nici in opozitie si,prin urmare, inca sunt mandru de tara mea. Multumesc !

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Votez si eu primul si ultimul din postul 38. Felicitari pentru efort si rezultat.
                                          Acuda S1 Max / Nittaku Septear / Acuda S2 2.0
                                          Stiga Boost TC / Stiga Tube Carbo / Acuda S1 Max

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Din toate recomandarile de pana acum, in postul #38 poza numarul 3 mi-a placut cel mai mult.
                                            Felicitari pentru rezultate Cristi
                                            ---------- Post added 21 ian 11 at 08:32 ----------
                                            Recomand http://www.tabletennistalk.co.uk/forum/forum.php pentru inspiratie, daca nu ma insel e versiunea care o avem si noi, pare pe aceeasi versiune, are o fatada mai placuta, o chestie cu mesajele noi videos etc.

                                            p.s. Eu nu ma pricep la treburile astea, doar mi-am dat cu parerea.

                                            www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                            www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                            Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Am gasit niste skin-uri dragute si nu sunt din cale-afara de scumpe - cam 30-35 USD.
                                              http://www.forummonkeys.com/forums/v...php?styleid=70
                                              In partea de jos este un selector de skin si se pot vedea toate cele disponibile aplicate foumului respectiv.
                                              Blog de tenis de masă

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                De fapt, pagina principala in care se pot vedea skin-urile este http://www.forummonkeys.com/forumskins/vbulletinskins/
                                                Blog de tenis de masă

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Postat în original de grasomega Vezi post
                                                  Si inca:







                                                  fain tare asta,imi place de asemenea si al 3-lea din postul #38.

                                                  Referitor skin,pare interesant VersionJ de pe site-ul respectiv.
                                                  www.stiga-tenis.ro

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Putin mai prelucrat:

                                                    Blog de tenis de masă

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X