Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

STERGEREA topicurilor vechi. neactuale

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • STERGEREA topicurilor vechi. neactuale

    Intrebare : cum se poate sterge (de catre cel care l-a postat - nu de catre admin), un topic vechi, care nu mai este de actualitate ? sant foarte multe "reziduri" pe forum, care nu fac decat sa-l incarce inutil, care sant balast si care totusi atrag atentia cititorului facadu-l sa-si piarda timpul .
    Am tot cautat dar n-am gasit vreo modalitate .....
    Eventual sa poata fi mutat intr-o casuta "trash" ....
    Cred ca este utila aceasta functie : " sterge definitiv topicul "
    orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

  • #2
    Aditional: gasirea topicurilor vechi (conversie adrese vechi in adrese noi)

    Se mai pot cauta cumva topicurile vechi (din vechea versiune de forum), de la care mai am doar URL-uri de forma <http://tenisdemasa.ro/forum/viewtopic.php?f=14&t=1234&p=56789> ? Am putut folosi cautarea pentru cele la care mai stiam ceva din numele postului, dar la cele care mai am doar URL nu mai stiu sa ajung.

    Comentariu


    • #3
      STERGEREA topicurilor vechi. neactuale, expirate

      Intrebare : cum se poate sterge (de catre cel care l-a postat - nu de catre admin), un topic vechi, care nu mai este de actualitate ? sant foarte multe "reziduri" pe forum, care nu fac decat sa-l incarce inutil, care sant balast si care totusi atrag atentia cititorului facadu-l sa-si piarda timpul .
      Am tot cautat dar n-am gasit vreo modalitate .....
      Eventual sa poata fi mutat intr-o casuta "trash" ....
      Cred ca este utila aceasta functie : " sterge definitiv topicul "
      orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

      Comentariu


      • #4
        Si topicurile vechi sunt utile. Se poate vedea activitatea utilizatorului. Se pot vedea preturi mai vechi ale unor materiale. Se poate vedea ce a mai vandut respectivul, comentarii la tranzactie, daca e serios, etc.
        Daca s-ar putea sterge topicurile atunci userii si-ar sterge anunturi vechi de 2-3 saptamani (sau chiar zile) si le-ar prezenta ca si superoferte, etc. Spam inutil.
        Eu zic ca e bine asa cum este.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X