Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pareri despre lemne!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pareri despre lemne!

    As dori sa aflu pareri despre lemnele Timo boll forte,Balsa carbo x5 si Donic Waldner senso carbon V1!Vreau sa cumpar una dintre ele dar nu stiu care dintre aceste lemne pe langa viteza are si un control bun?!Pana recent am jucat cu un primorac off- care avea o viteza relativ buna si un control bun dar parca imi trebuie ceva mai iute!
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  • #2
    Boll forte off este cam la fel sau mai lent ca Primorac off-, are vibratii destul de mari si control mare. Bun la spin, dar daca esti la 2m de masa nu mai faci punctul cu o decisiva.
    Despre carbo x5 si Waldner senso carbon v1 nu stiu suficient.
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • #3
      mersi pentru parere,astept si alte opinni!Va rog
      Lemne: DHS Hurricane Long W997
      FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
      BH: DHS GoldArc 8

      Comentariu


      • #4
        am avut carbo x5 si are f mici vibratii abea se simt....este f bun pt spin si este un lemn usor pentru un carbo !

        Comentariu


        • #5
          donic waldner senso carbon v1-vibratii destul de mari dar folosit cu fete donic de grosime maxima are un randament destul de bun!dar din gama donic mai bine ai incerca lemn donic persson powerplay cfu fete j p (jorgen persson)cu rezultate super

          Comentariu


          • #6
            Salut! Ce lemn credeti ca s-ar potrivi la fetele: DONIC SLICE 40 de 1,2 mm pe BH si DONIC ACUDA S2 pe FH? Sunt un jucator mediu, care cateva luni a jucat cu prima paleta profesionala: DONIC BURN OFF- si fete XIOM VEGA ELITE; multumit, dar vreau o schimbare. Multumesc anticipat!

            Comentariu


            • #7
              In orice caz tot un lemn OFF- daca nu joci cu paleta profesionala de mult timp.De ex primorac off- este un lemn foarte bun din toate punctele de vedere chiar si ca pret.De la donic poate un Waldner senso carbon v1
              Lemne: DHS Hurricane Long W997
              FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
              BH: DHS GoldArc 8

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de krisztalori Vezi post
                As dori sa aflu pareri despre lemnele Timo boll forte,Balsa carbo x5 si Donic Waldner senso carbon V1!Vreau sa cumpar una dintre ele dar nu stiu care dintre aceste lemne pe langa viteza are si un control bun?!Pana recent am jucat cu un primorac off- care avea o viteza relativ buna si un control bun dar parca imi trebuie ceva mai iute!
                mie mi sa parut destul de bun x5-ul dar am avut ocazia sa joc cu un septear si mi sa parut mult mai bun si ca atare l-am si achizitionat
                FH: Tenergy 05 2.1mm
                BLADE: Timo Boll Spirit off
                BH: Yasaka Rakza 7 soft max
                www.ecosystem.com.ro

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X