Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs tare in Oradea

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Concurs tare in Oradea

    Intentionez sa organizez un concurs tare de tot in Oradea in data de 30 octombrie si la care va invit pe toti.
    Va rog sa-mi comunicati din timp prezenta si eventualele sugestii.

  • #2
    buna initiativa

    succes!

    Comentariu


    • #3
      buna!! filo tu il organizezi ? unde ? si cum o sa fie cum o sa jucam ?
      ma gandesc ca vin in oradea joi !! deci joi dupa masa is acasa deja!!
      Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
      FH : Butterfly Sriver FX 2,5
      BH : Donic Desto Metalic 2,1

      Comentariu


      • #4
        am uitat sa spun care este premiul cel mare:
        un catalog cu aprox 40 de dvd-uri cu 300 de meciuri, o gramada imensa de chestii de antrenament, si daca tot nu este tentant mai plusez cu 1 dvd cu meciurile catigatorului (si ale altora) fimate in cursul turneului.

        Comentariu


        • #5
          slayer, mai treci prin București?

          Comentariu


          • #6
            Bun premiu !! Locul doi, trei are ceva? la mentiuni cred ca ma voi incadra aici e ceva ??
            Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
            Fete de palete tenis de masa
            TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

            Comentariu


            • #7
              am uitat sa apun premiile pentru locurile 2 si 3 si mentiunile:
              locul 2: 2 suturi intr-o anumita zona, locul 3: 3 suturi in aceeasi zona si mentiuni cate suturi suporta performerul.

              amu pe bune am sa ma gandesc la ceva si pentru celelalte locuri probabil tot ceva dvd-uri dar mai putine sa zicem 25 la locul 2 si 20 la locul 3, si vreo 10 la mentiuni.
              e bine?
              daca veniti cu sugestii aplicabile sunt gata sa le ascult.

              Comentariu


              • #8
                Am rezolvat in principiu cu sala, concursul se va desfasura in sala Eternit din Oradea unde avem conditii f bune de joc (sunt 2 mese joola ittf si inca 3 ceva mai slabute dar care merg destul de bine), lumina buna, spatiu bun etc.
                Concursul se va desfasura in data de 29 octombrie (sambata) de la ora 10.00, intrarea in sala se va face de la ora 8.00 (pentru cine doreste sa se incalzeasca). Concursul se va desfasura intre orele 10.00 si 15.00 fara oprire pentru a da posibilitate celor veniti de departe sa ajunga acasa in timp util (sau la intelegere intre participanti se poate face o pauza de masa intre orele 13.00 si 13.30).
                Pentru cei ce veniti cu trenul este indicat sa ma contactati din timp pentru a vedea cum rezolvam cu transportul de la gara. Pentru cei ce vin cu masina este necesar sa ajungeti in Oradea intre orele 8.00 si 9.00 pentru a putea veni in fata voastra spre a va conduce catre sala.
                Sistemul de joc este calculat la 30 de participanti astfel ca vor fi 5 grupe a cate 6 participanti. Din fiecare grupa se califica mai departe primii 2 + cei mai buni 2 de pe locurile 3 in total 12 care se vor imparti in alte 2 grupe de cate 6. Din aceste grupe primii 2 vor intra in semifinale.
                Dintre cei care nu s-au calificat cei mai buni 4 vor intra intr-un turneu de consolare, cei mai tineri 4 intr-un turneu pentru cel mai bun tanar si cei mai varstnici 4 intr-un turneu de cel mai bun varstnic., iar 4 din cei care nu au castigat nici un meci vor intra intr-un turneu fair-play.
                Taxe de participare.: fiecare participant plateste o taxa de 10 ron, iar cei calificati mai departe vor mai plati inca 10 ron.
                Premiile vor fi urmatoarele (calculate la 30 de participanti, acestea pot fi diferite in lei daca numarul de participanti este mai mic sau mai mare)
                Locul 1 160 ron + 30 dvd-uri cu tenis de masă
                Locul 2 90 ron + 20 dvd-uri
                Semifinalisti 50 ron + 10 dvd-uri
                Locurile 5 si 6 20 ron + 5 dvd-uri
                Trofeul Consolare 10 ron + 5 dvd-uri
                Trofeul Tanar 10 ron + 5 dvd-uri
                Trofeul Varstnic 10 ron + 5 dvd-uri
                Trofeul Fair-play 5 dvd-uri
                pe langa acestea se vor mai acorda prin tragere la sorti inca 15 dvd-uri
                daca vor fi minim 4 participante se va desfasura si un trofeu de cea mai buna jucatoare
                deci fratilor exista cate un premiu pentru fiecare asa ca dati buzna ca o ocazie ca aceasta nu se mai iveste prea curand.

                precizari:
                oricine doreste poate sa participe indiferent de status (amator sau legitimat)varsta, sex etc
                toti banii din taxa de participare intra in fondul de premii, dvd-urile sunt sponsorizare din partea mea.
                pentru sala nu trebuie platit nimic (sala este cedata gratis de catre club)
                apa minerala va fi disponibila gratuit in sala.
                datorita faptului ca in apropiere nu exista restaurant ci numai magazin alimentar nu strica sa aveti ceva de-ale gurii la voi (in eventualitatea ca nu se face pauza de masa)
                va rugam sa va aduceti un buletin sau un act care sa certifice varsta pe care o aveti.
                cei care vor sa participe trebuie sa ma anunte din timp si daca vor, pot sa ma interesez ce legaturi au (daca vin cu trenul) iar daca vor cazare ma pot interesa si de aceasta.
                va rog sa nu veniti fara sa ma anuntati .
                in principiu sunt invitati toti cei inscrisi pe acest forum, cei care nu sunt inscrisi sau nu vor sa se inscrie (desi nu vad de ce n-ar face-o) va rog sa ma contactati prin messenger(claudiuiacob) sau pe tel. (0723605965)

                va astept.

                daca aveti obiectii sau sugestii va rog sa le faceti din timp pentru a putea efectua modificarile in timp util.

                Comentariu


                • #9
                  ...cine macar incearca sa vina la Oradea,sa vedem daca merita deplasarea?
                  Oricum, orasul e dragut
                  Mizutani SZLC
                  Dignics 05

                  Comentariu


                  • #10
                    ptr.filo

                    filo s-ar putea sa vin si eu la Oradea pe 29 oct.la concurs si ma bucur de initiativa ta de a aduna cit mai multi jucatori.Sory ptr.ca nu ti-am scris mai devreme dar sotia mea este insarcinata si mai am si alte obligatii.Sper ca in timp sa va raspund la cit mai multi dintre voi de aceea merg si aici in cj.la sfirsit de saptamina la sala la C.S.M.
                    Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                    Comentariu


                    • #11
                      cred ca o sa vorbim la telefon inainte cu citeva zile oricum eu trebuie sa vin cu trenul o sa fie interesant
                      Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                      Comentariu


                      • #12
                        s-a mai tinut concursul din oradea?
                        vreau si eu mai multe amanunte.
                        Butterfly M. Maze Carbon
                        Butterfly Bryce- Fx

                        Comentariu


                        • #13
                          Inca mai ai timp sa ajungi Bogdane, nu sa putut tine atunci din probleme tehnice, si o sa aiba loc pe data de 5 . 11. incepind cu ora 9.00.
                          Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                          Fete de palete tenis de masa
                          TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                          Comentariu


                          • #14
                            Lansase-m o intrebare pentru cei din București... daca vine cineva la concurs ?
                            Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                            Fete de palete tenis de masa
                            TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                            Comentariu


                            • #15
                              stiu am vb cuy filo la telefon.
                              e naspa ca saptamana asta in wekend nu pot sa vin de nici o culoare.
                              poate sa amana si saptamana asta.
                              ar fi super.
                              Butterfly M. Maze Carbon
                              Butterfly Bryce- Fx

                              Comentariu


                              • #16
                                Am confirmare de la 8 forumisti din afara judetului bihor ca vin la concurs in Oradea plus cei 5-6 din bihor, si daca asta nu e destul sa va convinga (pe cei care nu vor sa vina) pot sa va zic ca pe mine concursul asta ma costa cam 3 mil si 2 sapt timp pierdut ca sa inregistrez dvd-urile alea, deci cine poate veni si nu vine la acest concurs sa-i fie.................
                                Nu ma refer la nimeni anume cand zic asta dar as vrea sa-i vad pe cat mai multi forumisti la acest concurs, ca nu se stie cand va mai aparea o oprtunitate ca asta.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Valigti esti din București? N-ai cu cine merge? Eu sunt din buc dar nu stiu ce sa fac fiindca sunt incepator si ma intreb daca merita sa bat atata drum tinand cont ca sunt student (....cursuri pierdute....bani cheltuiti etc) In fine, pana ma mai gandesc as vrea totusi sa stiu cu ce se poate ajunge acolo (probabil cu trenul....dar un program ceva?) Seara plecarea spre Buc? Totusi as vrea sa merg... asa sa capat experienta
                                  Lemn: Joola K5
                                  Fete: Yasaka Mark V 30

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Pt mersul trenurilor http://www.infofer.ro ;

                                    Am gasit doua trenuri :
                                    IC 531
                                    București Nord Ple 12:55
                                    Oradea Sos 22:59
                                    Pret aproximativ pt studenti ( adica cu reducere ) : 57 RON


                                    A 1741
                                    București Nord Ple 19:55
                                    Oradea Sos 06:47
                                    Acceleratul asta are si vagon de dormit
                                    La cuseta un loc cu reducere 50 RON dus si in vagon normal 33 RON dus

                                    Astea sunt trenuri in data de 4 noiembrie , adica ai ajunge la Oradea fie tot pe 4 seara , fie exact pe 5 la 7 fara ceva dimineata.

                                    Daca poti sa te duci eu te incurajez. Eu daca as avea cea mai mica posibilitate as pleca cu draga inima. Pana atunci felicitari filo pentru initiativa !

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Referitor la deplasarea celor din București spre Oradea, cu ocazia concursului organizat de Filo, va pot spune ca in cazul in care am merge cu trenul, exista un accelerat la orele 19.55 din Buc, via Oradea ,care ajunge la ora 6.50 dim., adica tocmai bine pentru a ajunge la sala.
                                      Pretul biletului este de : cuseta (2 locuri ) - 1.130.000 / cuseta (6 locuri ) -648. 000 / cls. I - 741.000 / cls II - 491.000 . (numai dus )
                                      In cazul procurari biletului dus-intors , se aplica o reducere de 10 % la valoarea biletului.
                                      Eu o sa am un raspuns ferm miine, daca merg sau nu, asa ca daca te hotaresti si tu Mykerinos ,.vorbim miine. Si da, sint din București. Am si telefoanele pe forum.
                                      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                      Fete de palete tenis de masa
                                      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Din motive ce nu depind de puterea mea,nu pot ajunge simbata la Oradea.
                                        Bafta tuturor participantilor.

                                        interesant...ca o parte din drum am facut.
                                        Mizutani SZLC
                                        Dignics 05

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          dar cum ai reusit sa faci o bucata de drum si sa nu mai ajungi?

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Mult succes celor care participa la concurs!!! Sa ne spuneti cum a fost....eventual ceva poze sau chiar ceva clipuri......
                                            Blade: Butterfly Schlager Carbon
                                            FH:TENERGY 05
                                            BH:TENERGY 05

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Distractie frumoasa tuturor celor care participa la concurs in Oradea !

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Eu am filmat ceva meciuri. O sa le pun pe ceva adresa pe care o sa o scriu pe forum. A fost tare la concurs.
                                                Lemn : Donic Crisan Titanium
                                                FH : Donic Sonex JP : rosu
                                                BH : Donic Sonex : negru
                                                www.versuri-muzica.tk

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Cine a castigat ca mor de curios ce sunt?????!!!!!!
                                                  Blade: Butterfly Schlager Carbon
                                                  FH:TENERGY 05
                                                  BH:TENERGY 05

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X