Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calendar 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    La Constanța... nimică am vazut doar Mangalia in calendarul 2011

    Comentariu


    • #52
      Buna Ziua d-le Dan Turneu A Botoșani inca este valabila azi ... maine avem un raspuns clar pt. Sala si atunci anuntam Am promisiune dar hartie in mana inca nu am. Va spun eu saptamana asta exact.

      Comentariu


      • #53
        Calendar 2011 actualizat

        Se confirma turneul de la Călărași - 16 iulie, organizatori Stanciu Silviu si Dinca Dorinel

        NOU:
        Turneu A - Odorheiu Secuiesc - 18 iunie - confirmat
        Turneu A - Deva - 02 iulie - programat
        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • #54
          Oradea , Arad sau Salonta nimic in anul asta ? (de Alesd sau Marghita nici nu am curaj sa intreb)
          Intelegem ca-s mai mici orasele decat Baicoi , Ludus sau Topoloveni ce sa mai zici de Gura Humorului.
          Ultima editare de D.D.; 13.mai.2011, 22:23.

          Comentariu


          • #55
            Buna seara. Ce se aude de turneul de la Miercurea Ciuc din 28 mai, se tine? Multumesc.
            XIOM ZETRO QUAD
            XIOM VEGA EUROPE 2.0

            Comentariu


            • #56
              Confirm organizarea turneului A la Gura Humorului open+amatori in data de 9 Iulie. In acel week-end au loc " Zilele Humorului".Am sa va tin la curent cu programul activitatilor.
              Dan Chirap
              www.sportdakiro.com
              email: contact@sportdakiro.com

              Comentariu


              • #57
                Turneul de pe 11-12 iunie de la București cand apare pe forum?
                FH/Butterfly Tenergy 05
                Blade/DHS Hurricane King
                BH/Butterfly Tenergy 05

                Comentariu


                • #58
                  Azi..

                  Comentariu


                  • #59
                    Postat în original de Dan2 Vezi post
                    Azi..
                    Multumesc
                    FH/Butterfly Tenergy 05
                    Blade/DHS Hurricane King
                    BH/Butterfly Tenergy 05

                    Comentariu


                    • #60
                      Turneu A Open+Amatori Deva 2.07.2011 confirmat

                      Comentariu


                      • #61
                        CUPA ROMANIEI-TURNEU A+ a fost incredintata spre organizare in acest an regiunii Moldova,in speta orasului Fălticeni.Noi am obtinut deja aprobarile de la Primarie pentru a folosi in weekendul respectiv doua sali Nastase unde am putea gazdui lejer peste 200 de jucatori.Dar ne lovim de o mare problema:aceste sali au instalatii de incalzire si recirculare a aerului,nu si de conditionare a acestuia.
                        In zilele toride de sfarsit de iulie e posibil ca aceste sali sa se transforme intr-un cuptor ceea ce ar fi catastrofal pt un concurs de t.t.
                        Am analizat locatiile din Moldova care sa indeplineasca simultan doua conditii esentiale,adica:1.Sala cu o conditionare ireprosabila aerului .2.Centru Amatur capabil sa se ocupe (cu ajutorul nostru) de organizarea unui turneu A+
                        Singura locatie corespunzatoare este in clipa de fata Botoșani.
                        Sala Polivalenta "Elisabeta Lipa" e o sala moderna,data in functiune anul trecut si care indeplineste cele mai stringente cerinte privind iluminarea si conditionarea aerului.In plus,lumina naturala nu patrunde in spatiul de joc ,soarele nu deranjeaza ochii in nici un moment al zilei. Sala este identica cu Polivalenta din Sibiu in care s-a desfasurat Turneul Final Amatur 2010,doar ca are o tribuna mai putin avand capacitate doar de 2500 locuri. In ceea ce priveste situarea in extrema nord-estica a tarii distantele nu sunt prea mari comparativ cu locatia initiala.Astfel,pentru cei ce vin din Est(Iași,Galați,Mangalia)distanta este aceeasi.Pentru cei din Ardeal,distanta e mai mare cu 35 km,pt cei ce vin din sud pe E85 sunt 58 km in +.
                        Speram ca anul acesta sa se inaugureze moderna Sala Polivalenta din P.Neamț caz in care cu siguranta turneul A+ din zona Moldova de la anul se va desfasura acolo(daca cei din Piatra isi vor exprima dorinta in acest sens) .
                        Vom reveni cu detalii despre concursul de la Botoșani in timp util
                        Ultima editare de cata_60; 07.iun.2011, 06:26.
                        of all the things i lost i miss my mind the most

                        Comentariu


                        • #62
                          Un gest frumos din partea celor din Fălticeni si mai ales al dl. Cozma care pe primul plan a pus conditile participantilor ,sper sa fim in numar cat mai mare .

                          Comentariu


                          • #63
                            Am fost instiintat de dl.Nistorica de la Botoșani ca sambata s-a semnat contractul de inchiriere a Salii Polivalente pt.data de 23.07.Desi a costat mult,merita fiecare banut
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de Dan2 Vezi post
                              Sambata viitoare va fi un turneu la Bacău. Invita-i pe toti baietii din Marasesti si imprejurimi la Bacău, ca sa va cunoasteti cu baietii din Bacău, Adjud, Focșani, Tecuci, si daca gasesti conditii bune si destui amatori in Marasesti, va pot ajuta sa faceti un turneu B la Marasesti.
                              Va salut ! Vreau sa organizez un turneu B de tenis de masă in orasul Marasesti , judetul Vrancea impreuna cu un prieten care are asociatie sportiva si se ocupa in oras cu mai multe criterii sportive : fotbal , baschet , tenis de masă etc, dansul are in program sa organizeze in luna octombrie pe 22 un turneu de tenis de masă. Sala de joc este tip "Nastase" , de sala se ocupa prietenul meu , de mese nu ar fii o problema avem vreo 5 , 6 in oras dar nu aprobate , de organizarea (grupe,tabele ,diplome,anunturi etc) ma pot ocupa eu , pot face un turneu B in aceasta situatie ? in oras nu s-a mai organizat niciodata un asemenea concurs. Ce ne-ar mai trebuii ? orice detaliu este bine venit . Cat ar costa sa inchiriez aproximativ 5- 8 mese ittf si de la cine ?
                              Lemn : Yasaka Sweeden Classic
                              Fh : Butterfly bryce
                              Bh : Butterfly bryce

                              Comentariu


                              • #65
                                Postat în original de cata_60 Vezi post
                                Am fost instiintat de dl.Nistorica de la Botoșani ca sambata s-a semnat contractul de inchiriere a Salii Polivalente pt.data de 23.07.Desi a costat mult,merita fiecare banut
                                Yep, o initiativa laudabila de a pune pe primul plan conditiile de joc, intr-adevar sala "Elisabeta Lipa" este una dintre cele mai bune locatii din tara.
                                O singura observatie : de modificat locatia din Fălticeni in Botoșani in Calendar 2011.
                                Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

                                FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
                                BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

                                Comentariu


                                • #66
                                  In 30 iulie si 5 august nu va fi nicaeri turneu A ?
                                  Lemne: DHS Hurricane Long W997
                                  FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                                  BH: DHS GoldArc 8

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    30 iulie - Turneu A la Dej - Open + Amatori
                                    Voi posta in curand anuntul si la sectiunea Amatur.
                                    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Calendar 2011 actualizat

                                      NOU:
                                      23 iulie - Botoșani A+
                                      30 iulie - Dej
                                      13 aug - București - Viva Sport
                                      08 oct - Focșani
                                      15 oct - Topoloveni A+
                                      Ultima editare de FlorinBN; 07.iul.2011, 09:34.
                                      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Felicitari celor care vor sa organizeze un turneu la focsani !!! O initiativa foarte buna !
                                        Ultima editare de FlorinBN; 07.iul.2011, 09:34.
                                        Lemn : Yasaka Sweeden Classic
                                        Fh : Butterfly bryce
                                        Bh : Butterfly bryce

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Ar fi foarte frumos daca baietii din Focșani reusesc sa organizeze un Turneu A
                                          Ma Lin Soft
                                          Yasaka Rakza 7
                                          Xiom Yanus

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            sa inteleg ca atunci cand va fi concursul de la Focșani, va fi si sarbatoarea vinului la Focșani?
                                            blade: Zhang Jike Super ZLC
                                            fh: Butterfly Tenergy 05
                                            bh: Dr. Neubauer Killer

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              cam asa ceva Domn' Costel o sa fie si sarbatoarea vinului. Domnul Corcoz Costin cred ca e in masura sa organizeze un turneu A ! Sa speram ca o sa se organizeze si in focsani un astfel de turneu
                                              Lemn : Yasaka Sweeden Classic
                                              Fh : Butterfly bryce
                                              Bh : Butterfly bryce

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Uram succes sii tinem pumnii lui Corcoz pt organizarea unui A la Focșani, stim ca organizarea unui A necesita foarte multa munca si implicare...,cu siguranta Galațiul va fi prezent si cred eu ca in numar foarte mare
                                                Ma Lin Soft
                                                Yasaka Rakza 7
                                                Xiom Yanus

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  cred ca ar trebui sa te inscrii deja Lus....timpul trece foarte repede....acum , acum vine toamna
                                                  blade: Zhang Jike Super ZLC
                                                  fh: Butterfly Tenergy 05
                                                  bh: Dr. Neubauer Killer

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Stai asa Costel....,mai intai sa se coaca strugurii, abia astept sa degust un vin de Focșani, asta dupa tuneu binenteles
                                                    Ma Lin Soft
                                                    Yasaka Rakza 7
                                                    Xiom Yanus

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X