Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Postare clasament

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postare clasament

    Cum fac sa introduc clasamentul in pagina rezervata???
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

  • #2
    Deoarece eu sunt cel care am scris acel mesaj, nu se pot sa-l modific decat eu. Trebuia sa il scrieti d-voastra pentru a putea modifica.
    LATER EDIT:
    Am observat ca e postat clasamentul cu doua mesaje mai jos, deci oricum e vizibil si nu ar schimba cu nimic daca ar fi postat mai sus.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Am vrut sa scriu clasamentul pt campionatul de N-E,dupa prima etapa.Am facut cap de tabel,am scris mai jos numele,lateral orasul,punctele,etc.La afisarea postului,mi a iesit un talmes-balmes,fara spatii,incalecat orasul cu numele,samd.De ce oare?
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • #4
        Nu aveti cum baga tabele pe forum. Pe forum nu se poate instala microsoft office. Puteti insera doar text simplu cu cele cateva optiuni asa zise BBCODE:
        1. bold
        2. italic
        3. subliniere
        4. Aliniere stanga/dreapta/centru
        5. Numerotare lista
        6. Indentare
        7. culoare litera
        8. marime litera
        9. inserare de link, mail, poza...
        Si cam atat. Adica o versiune foarte rudimentara a editorului MOffice. Daca dati copy/paste la un tabel din word nu o sa iasa tocmai bine.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de clau Vezi post
          Nu aveti cum baga tabele pe forum. Pe forum nu se poate instala microsoft office. Daca dati copy/paste la un tabel din word nu o sa iasa tocmai bine.
          Am incercat si asta.Am facut un document in Word si i-am dat copy-paste. A iesit tot asa.Adica nasparliu
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • #6
            Exact asta am scris mai sus:
            NU MERGE COPY / PASTE DIN WORD.
            lemn: Waldner Dotec Carbon
            fețe: Dignics 05/Dignics 05

            Comentariu


            • #7
              postare clasament

              Eu am facut tabelul in format EXCEL, si i-am dat un copy-paste. L-a deformat putin , dar nu mortal! Cu putine ajustari din mana(impinge incolo, trage de dincolo) mi-a iesit un clasament cu o forma onorabila (vezi Concurs B la Miercurea Ciuc).
              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X