Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vreau sa schimb paleta!!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vreau sa schimb paleta!!!

    aoziti am acuma un butterfly wakaba si ma inteleg foarte bine cu el dar vreau sa iau una mai superioara.Am cumparat 2 fete una sriver g2 si pe cealalta srvier fx si acum am nevoie de un lemn ....
    Daca aveti ceva propuneri de un lemn care sa mearga cu aceasta combinatie e buna venita.....
    multumesc
    Blade: Balsa Carbo x5
    FH : Sriver G3 Fx
    BH : Sriver G3 Fx

  • #2
    Butterfly Balsa Carbo x5 ...! gasesti cu cateva posturi mai jos pareri !...

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de gabyyy100 Vezi post
      aoziti am acuma un butterfly wakaba si ma inteleg foarte bine cu el dar vreau sa iau una mai superioara.Am cumparat 2 fete una sriver g2 si pe cealalta srvier fx si acum am nevoie de un lemn ....
      Daca aveti ceva propuneri de un lemn care sa mearga cu aceasta combinatie e buna venita.....
      multumesc
      Poate ar fi util sa fi mai detaliat. Mai exact ce intelegi prin "lemn mai superior?

      Comentariu


      • #4
        deci cum este normal tot joci si tot progresezi am inceput cu o paleta mai slaba .Acum vreau cv mai bun si cred ca fetele sunt destul de bune dar caut un lemn care sa fie la fel de bun.......
        Blade: Balsa Carbo x5
        FH : Sriver G3 Fx
        BH : Sriver G3 Fx

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de gabyyy100 Vezi post
          aoziti am acuma un butterfly wakaba si ma inteleg foarte bine cu el dar vreau sa iau una mai superioara.Am cumparat 2 fete una sriver g2 si pe cealalta srvier fx si acum am nevoie de un lemn ....
          Daca aveti ceva propuneri de un lemn care sa mearga cu aceasta combinatie e buna venita.....
          multumesc
          DONIC WALDNER DOTEC HINOKI - un lemn exceptional la 300 lei

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de sorymtllc Vezi post
            Butterfly Balsa Carbo x5 ...! gasesti cu cateva posturi mai jos pareri !...
            multumesc:d
            Blade: Balsa Carbo x5
            FH : Sriver G3 Fx
            BH : Sriver G3 Fx

            Comentariu


            • #7
              Cu placere

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X