Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Incepator-Mediu, achizitionare paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Incepator-Mediu, achizitionare paleta

    Salut , mi`am cumparat de curand o masa active , joc cam 2-3 ore pe zii , nivel spre Mediu , si am o dilema in legatura cu achizitionarea unei palete pana in suma de 100 Ron , Astept sfaturile si recomadarile voastre.Ms anticipat

  • #2
    Ar trebui sa spui felul in care joci ; atac ,aparare ?

    Comentariu


    • #3
      In principiu atac ,aparare nu prea , mai mult pe rever

      Comentariu


      • #4
        ce anume iei pana in 100 RON? paleta hobby? sau ceva chinezesc?

        Comentariu


        • #5
          sub 100 lei e cam greu sa gasesti o paleta buna...dar ma bucur ca sunt si altii care investesc mai mult in joc si mai putin in paleta...si nu te lua dupa lume...fetele si lemnele chinezesti is f.bune...din cate am remarcat,cei care joaca cu buretoase de la bty si xiom ori au burta,ori lesina dupa o ora de joc ...cauta pe eacheng.net si gasesti acolo produse bune la preturi mici...daca vrei un exemplu poftim: lemn galaxy t2 13,5$,akkadi taichi fh 9$ si friendship 729 focus 3 snipe bh 8,5$...mai pune transportul 11 $ si-ti da 42$...sunt fete bune si la 5$...de ex.palio...
          tibhar def plus jumulita
          gambler reflectoid 1,0
          dawei 388 D-1 ox

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de bubu ruz Vezi post
            sub 100 lei e cam greu sa gasesti o paleta buna...dar ma bucur ca sunt si altii care investesc mai mult in joc si mai putin in paleta...si nu te lua dupa lume...fetele si lemnele chinezesti is f.bune...din cate am remarcat,cei care joaca cu buretoase de la bty si xiom ori au burta,ori lesina dupa o ora de joc ...cauta pe eacheng.net si gasesti acolo produse bune la preturi mici...daca vrei un exemplu poftim: lemn galaxy t2 13,5$,akkadi taichi fh 9$ si friendship 729 focus 3 snipe bh 8,5$...mai pune transportul 11 $ si-ti da 42$...sunt fete bune si la 5$...de ex.palio...
            "din cate am remarcat,cei care joaca cu buretoase de la bty si xiom ori au burta,ori lesina dupa o ora de joc ".....eu zic prima data sa-ti revizuiesti atitudinea si dupa aia sa incepi sa dai sfaturi. Sa nu zic ca acelasi post cu chinezariile(impotriva carora nu am absolut nimic) l-ai postat deja in 5 topicuri separate, si in mare tot ce ai aflat despre ele ai aflat tot de la "burtosi" binevoitori de pe forum care au vrut sa te ajute.
            On topic: Heaven, eu la inceput am gasit un Donic Testra Ar Plus(undeva la vreo 50 de lei second) cu fețe Kokutaku Tokyo non-tacky(60 de lei impreuna)...combinatie destrul de reusita zic eu undeva la 100 de lei.
            Acuda S1 Max / Nittaku Septear / Acuda S2 2.0
            Stiga Boost TC / Stiga Tube Carbo / Acuda S1 Max

            Comentariu


            • #7
              Da un mesaj lui Valigti s-au Tibi ,vezi pote iti pregatesc ei ceva .

              Comentariu


              • #8
                Din sugestiile voastre , m`am reorientat spre o paleta Second'Hand dar nu stiu ce sa aleg , niste sfaturi ar fi utile .

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Heaven Vezi post
                  Din sugestiile voastre , m`am reorientat spre o paleta Second'Hand dar nu stiu ce sa aleg , niste sfaturi ar fi utile .
                  Cautal pe dl. Fratea A. tot constantean de-al tau .

                  Comentariu


                  • #10
                    pt zaphael: ok...imi pare rau...a fost doar o gluma...de la slabanogul ala de joaca cu chinezarii...
                    pt.heaven: pot sa-ti dau paleta mea din semnatura cu 90 de lei...e jucata f.putin...o dau fiindca am observat ca e mai greu sa joci cu iarba decat impotriva ei...
                    tibhar def plus jumulita
                    gambler reflectoid 1,0
                    dawei 388 D-1 ox

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X