Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cluj Napoca -cartier Gheorgheni

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cluj Napoca -cartier Gheorgheni

    Doua mese de tenis.
    Cotizatie lunara 90 ron, acces nelimitat.

  • #2
    Postat în original de anomis Vezi post
    Doua mese de tenis.
    Cotizatie lunara 90 ron, acces nelimitat.
    Ce scurt si la obiect... Mai detaliezi, te rog? Locatie, ce fel de mese, nelimitat intre ce ore?
    Mersi
    Lemn: Xiom Solo
    FH: Joola Rhyzm-P
    BH: Joola Maxxx-P

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Bogdy Vezi post
      Ce scurt si la obiect... Mai detaliezi, te rog? Locatie, ce fel de mese, nelimitat intre ce ore?
      Mersi
      langa iulus mall este o cladire arata foarte comunista ... de la intrarea spre auchan ... sunt 2 sali, 2 mese ... foarte ok ... una dintre ele ii joola si cealalta imi scapa acuma ... cu filee stiga parca ... sala are cam 55 mp fiecare ... non stop se poate juca ... se da cheie de la fiecare usa... sunt cam 20 25 de jucatori ... rareori sunt mai multi de 6 ... ceea ce i ok ca se poate face si cate un campionat micutz...
      numai bine

      Comentariu


      • #4
        De-abia astept sa va vizitez cand ajung prin Cluj.
        Ultima oara am intrebat degeaba prin Iulius Mall de aceasta sala, nu stia nimeni unde este la locatie. Poate faceti o poza cu intrarea, sau o captura de la street view.
        Am rezolvat pana la urma, in alta locatie.
        TsE

        Comentariu


        • #5
          salut, daca se poate o adresa mai exacta a salii, pentru ca am fost pe acolo si nu am gasit-o, cladirea comunista se refera la hotelul de langa iulius care s-a renovat recent, multumesc anticipat.
          Lemn: Nittaku Septear
          Fh: Acuda S2 max
          Bh: idem

          Comentariu


          • #6
            Din parcarea de masini de pe platforma IULIUS MALL.cobori de pe ea si cand se terrmina panta pe care cobori,imediat in stanga intri in cladirea ;comunista ;etaj 1 camera 105,parca a-2-a pe dreapta.Cea de-a 2-a camera unde se joaca este usa din fata primei camere(105).Acolo se joaca non-stop,bineinteles daca ai si cu cine.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de FerGas Vezi post
              salut, daca se poate o adresa mai exacta a salii, pentru ca am fost pe acolo si nu am gasit-o, cladirea comunista se refera la hotelul de langa iulius care s-a renovat recent, multumesc anticipat.
              Nu, nu este hotelul. Este in partea opusa. Chiar in spatele Liceului Pedagogic. Ca si indiciu, e in cladire cu dispeceratul de la Fan taxi (sper sa nu gresesc), si cu sala de fitness (Delta Power).
              De mentionat ca este sala 'cu circuit inchis', inchiriata de cativa pasionati d etenis, nu e deschisa in scop comercial. Deci nu poti merge decat daca ai cheie. Pentru asta e nevoie sa platesti cotizatia lunara. Sala nu are nici o reclama afara. Daca vrei mai multe detalii, eventual poti sa-mi lasi un numar de telefon (pe mp) si luam legatura.

              Comentariu


              • #8
                multumesc pentru raspunsuri, am lasat pm
                Lemn: Nittaku Septear
                Fh: Acuda S2 max
                Bh: idem

                Comentariu


                • #9
                  Te asteptam

                  Comentariu


                  • #10
                    anomis...si e fara antrenor?

                    Comentariu


                    • #11
                      m-ar intersa sa iau legatura cu cine adninistreaza sala

                      Comentariu


                      • #12
                        Sala de la Iulius Mall s-a inchis.
                        Hurricane III (by Nittaku)
                        Jun Mizutani ZLC
                        Nittaku Hammond Z2

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X