Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

V?NZ?RI FE?E

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    mi-am luat solcion pana la urma.Vanzatoarea de acolo m-a convins.Sper sa fi facut o alegere corecta.Abia astept sa vad cum se comporta in comparati cu Sriver Fx.
    Schlager Carbon Off +
    FH: Xiom Vega Elite Max
    BH: Xiom Vega Europe Max

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de slizzel
      Postat în original de VISCO
      Mai fi cuminte
      cum adica ?
      Adica glumesc
      Lemn- Bty Viscaria
      FH - TENERGY 05
      BH - TENERGY 80

      Comentariu


      • #78
        Postat în original de horia
        mi-am luat solcion pana la urma.Vanzatoarea de acolo m-a convins.Sper sa fi facut o alegere corecta.Abia astept sa vad cum se comporta in comparati cu Sriver Fx.
        Te rog sa-mi spui si mie, dar nu impresiile din prima zi, ci mai incolo cand trece efectul adezivului. Sper ca este varianta Power Sponge.
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de VISCO
          Postat în original de horia
          mi-am luat solcion pana la urma.Vanzatoarea de acolo m-a convins.Sper sa fi facut o alegere corecta.Abia astept sa vad cum se comporta in comparati cu Sriver Fx.
          Te rog sa-mi spui si mie, dar nu impresiile din prima zi, ci mai incolo cand trece efectul adezivului. Sper ca este varianta Power Sponge.

          Parca sunt blestemat.Pe o minge f scurta am incercat un tras .A intrat ca din tun, insa am atins paleta de masa.Ideea e ca am rupt-o si pe asta.Am pus putin lipici si se pare ca o sa mai trag de ea putin. Dupa 3 ture de tenis de cate 3 ore fiecare mi se pare super.E mult peste Sriver fx, e mai controlabila, topspinul intra mult mai bine si mai corect si daca pun contre, se duc peste adversar cu f mult efect.Desi e mai rapida decat Sriver fx, am totusi mult mai mult control pe ea.Imi place mult si cred ca o sa renunt cat de curand la Sriver Fx.Ma tenteaza un tackiness Special soft pe Bh si sa raman cu Solcion pe Fh.
          Schlager Carbon Off +
          FH: Xiom Vega Elite Max
          BH: Xiom Vega Europe Max

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de horia
            E mult peste Sriver fx, e mai controlabila, topspinul intra mult mai bine si mai corect si daca pun contre, se duc peste adversar cu f mult efect.Desi e mai rapida decat Sriver fx, am totusi mult mai mult control pe ea.
            Si cei de la butterfly au zis ca este mai usor de jucat cu ea si cred ca se adreseaza mai mult amatorilor. Bryce FX fiind cea mai aproape de ea daca am compara (ambele fiind HT), si daca cu bryce-fx se da mai usor topspin totul se explica.
            M. Maze FL
            FH:Roundell Soft 1.9
            BH: Tenergy 80 1.9

            Comentariu


            • #81
              ati incercat gama andro (fara lipiri succesive)

              Comentariu


              • #82
                Cumpar BRYCE FX, rosie - 2,1

                Comentariu


                • #83
                  vanzari fete

                  Vand ANDRO Zenith G 2.1 rosu+negru jucate cam 6 luni, 50 ron/perechea sau separat 30/buc
                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                  Comentariu


                  • #84
                    Sfatuiti-ma cum se face lipirea cu millennium Chack!!!

                    Comentariu


                    • #85
                      Maiculitza, dar esti perseverent tare! Ai pus intrebarea in toate topicurile pe care le-ai intalnit in cale. Vezi ca ti-am raspuns pe cateva din ele.
                      Lemn- Bty Viscaria
                      FH - TENERGY 05
                      BH - TENERGY 80

                      Comentariu


                      • #86
                        Ma stresa faptul ca nu pot juca.
                        Deh, stii cum este cand ai ceva nou. Sa traiesti

                        Comentariu


                        • #87
                          Cumpar sandwich Dr Neubauer Pistol rosu.Astept oferte la 0740250901 sau pm.

                          Comentariu


                          • #88
                            vand feint long II rosie de 1.1= 40 lei sau la schimb cu un sriver FX negru
                            TB ALC/05FX

                            Comentariu


                            • #89
                              Ce zici de un BRYCE 2,1 negru

                              Comentariu


                              • #90
                                Postat în original de triumph
                                vand feint long II rosie de 1.1= 40 lei sau la schimb cu un sriver FX negru
                                Cumpar feint long II negru de 1.1 sau schimb cu sriver FX 2.1 rosu
                                (suntem cam pe invers!!!)
                                Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                Comentariu


                                • #91
                                  Vand doua fete Sriver fx max negre una jucata dar inca buna si una aproape noua(jucata de 4 5 ori)!!!
                                  Pret 75 RON
                                  Primorac Carbon
                                  FH Dignics 09C
                                  BH JOOLA MAXX

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    vand fețe

                                    de vanzare urmatoarele fețe:...

                                    Dawei Inspirit 2.1 negru 25ron (jucata vreo 3 luni) VANDUT
                                    Dawei Inspirit 2.2 rosu 35ron (este taiata dar nu a fost jucata niciodata) VANDUT
                                    Bty Bryce FX 1.9 rosu (jucat 2 luni...stare f buna, a fost jucata putine ore, nu are nici un fel d pata sau forma d uzura p cauciuc) 55ron
                                    Bty Flextra 1.9 negru PATRATA...40ron retras...
                                    Tibhar torpedo Soft 2.0 rosu (jucat d 3-4 ori,arata impecabil) 70ron


                                    ma puteti gasi la IDM in fiecare sambata d la 9 la 13... si f posibil joi d la 10 dim dar nu garantez...

                                    o sa incerc sa incarc poze cat mai curand
                                    Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                                    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                                    BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      patrate , preturi bune
                                      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                      Fete de palete tenis de masa
                                      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Preturile sunt alea de acolo? Jucate n-ai nimică

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          eu zic k am facut reduceri substantiale fața d pretul d magazin.... astept mesaj privat d la cei interesati
                                          Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                                          FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                                          BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Am si din cele jukate... dar ...
                                            Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                            Fete de palete tenis de masa
                                            TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              vand o pereche de Donic Vario jucate de 4-5 ori, pret 40 ron bucata. Cine este interesat - PM. sunt din Bucureștim, ne putem intalni in w-end.

                                              Multumesc,

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Yasaka Mark V GPS 2.1 (rosu)
                                                Yasaka Mark V 1.9 (negru)
                                                In stare foarte buna amandoua, jucate cam 3 luni dar nu foarte des.....
                                                Pret:50 RON

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Pentru cei care s-au aratat interesati,am incercat de aseara sa va trimit reply-uri dar au ramas blocate in cutia cu mesaje in curs de trimitere,nu stiu care este problema....
                                                  Pretul ramane 50 Ron (sau jumatate )
                                                  București 0727395087

                                                  VANDUTE

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X