Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

V?NZ?RI FE?E

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de vali
    vezi un Globe 999 sau un Geospin Tacky de la Friendship - cica sunt pe aproape daca nu si mai spinny - KongLinghui a trecut de la Globe 999 la Tackifire
    .....dovedindu-se ca TACKIFIRE C sunt superioare!
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #27
      Am incercat si Geospin Tacky si Tackifire C. Nu pot spune ca Tackifire C sunt superioare. E doar alt "feeling". Geospin Tacky l-as plasa undeva intre Tackiness Chop si Tackifire C. Si, bineinteles, avand inconfundabilul sunet de plesnitura seaca specifica fețelor chinezesti .
      Butterfly Grubba Carbon-AN All+
      FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

      Comentariu


      • #28
        Vand Bryce Fx PS rosu jucata pret 50 ron
        Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de bilutza
          Am incercat si Geospin Tacky si Tackifire C. Nu pot spune ca Tackifire C sunt superioare. E doar alt "feeling". Geospin Tacky l-as plasa undeva intre Tackiness Chop si Tackifire C. Si, bineinteles, avand inconfundabilul sunet de plesnitura seaca specifica fețelor chinezesti .
          Aduce a sunet de oala sparta,ceea ce pe mine ma irita la culme! Prefer fețele cu un sound plin,si moale. Ce sa-i faci, de gustibus.......
          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

          Comentariu


          • #30
            Vand 2 fețe Andro Plasma, jucate putin, stare foarte buna, 430-rosie si 380-neagra. Pret: 80 RON / buc. NEGOCIABIL. Tel: 0740.010.373 sau email: andro7man(at)yahoo.com
            Lemn: Xiom Solo
            FH: Joola Rhyzm-P
            BH: Joola Maxxx-P

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de Bogdy
              Vand 2 fețe Andro Plasma, jucate putin, stare foarte buna, 430-rosie si 380-neagra. Pret: 80 RON / buc. Tel: 0740.010.373 sau email: andro7man(at)yahoo.com
              Ce nu-ti place la 430?.Am jucat odata cu asa ceva si mi s-au parut f.bune cu exceptia sunetului specific speedglue-ului cu care nu ma pot obisnui.
              Daca nu ma insel suntem singurii cu J.M.Saive SUPER CORE KINETIC OFF de pe forum. Mi se pare una din cele mai echilibrate lemne. Pacat ca a inceput" sa produca"aschii la relipire avind un "stagiu"de vreo 8-9 ani. Uitindu-ma pe oferta de pe www.presports.com am observat cu uimire ca arata cu totul altfel decat in oferta de pe Dandoy. Difera atit culoarea minerului cit si desenul de pe paleta. O fi existind si diferente calitative? Tare as vrea sa stiu pentru ca intentionez sa-mi mai iau inca unul.
              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

              Comentariu


              • #32
                Nu pot sa spun ca nu-mi plac, dar probabil din cauza ca eu am fost obisnuit sa nu relipesc fetele, iar Plasmele au efectul acesta de relipire mi se par un pic cam prea rapide pentru mine. Cel mai mult am jucat cu Bryce relipite cam o data la 2-3 luni, iar daca se intampla sa joc cu ele in aceeasi zi aveam aceeasi problema ca si cu Plasmele: dadeam mingea tot pe afara.
                Deci, in concluzie, nu spun ca Andro Plasma nu sunt bune, doar ca nu sunt pe stilul meu.
                Cat despre lemn, sunt perfect multumit. E exact asa cum e descris de fabrica: control bun atat la viteze mici cat si la topsinuri mai tari sau smashuri. In legatura cu diferenta dintre lemnele expuse de catre cei doi dealeri, nu stiu ce sa zic: sa fie doar un design nou, sau si diferenta de material?
                Lemn: Xiom Solo
                FH: Joola Rhyzm-P
                BH: Joola Maxxx-P

                Comentariu


                • #33
                  Vinzari fețe

                  Daca ar fi un design nou, ar aparea subt noua forma si pe www.andro.de!
                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                  Comentariu


                  • #34
                    Vand fețe jucate:

                    Srver FX 2.1 rosie si neagra 30ron/buc in stare buna (sau 50ron amandoua) [VANDUT]
                    Feint Long II 1.1 rosie, jucata 2 ore, decupata bineinteles 85 ron negociabil. [VANDUT]

                    Va arat si niste poze...
                    M. Maze FL
                    FH:Roundell Soft 1.9
                    BH: Tenergy 80 1.9

                    Comentariu


                    • #35
                      Vand o fața Dr Neubauer Pistol 1,0 mm, neagra, stare excelenta, lipita o singura data. 80 lei.
                      Butterfly Gergely Alpha
                      Xiom Sigma Pro max
                      Xiom Sigma Pro max

                      Comentariu


                      • #36
                        Pt. d-l Cimpian:

                        Nu dati Pistolul din mina

                        Merge excelent pe Firewall !!!

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de slizzel
                          Vand fețe jucate:
                          Feint Long II 1.1 rosie, jucata 2 ore, decupata bineinteles 85 ron negociabil.
                          slizzel,de ce vinzi feint long-ul?zi-mi cateva vorbe despre ea!

                          Comentariu


                          • #38
                            Vand lemn STIGA optimum SEVEN, maner legend - 1.000.000 LEI. Jucat 1 luna.
                            In principiu, particip pe 23 iunie la București.

                            Comentariu


                            • #39
                              Vreau si eu, pentru rever, o fata neagra cu control si spin mare. Ce imi recomandati?

                              Comentariu


                              • #40
                                Eu recomand Tachiness Drive. Desi nu-s asa moi ca Tachiness Chop-urile au un control excelent. Cel mai bun din tot ce am jucat pana acum.
                                Lemn- Bty Viscaria
                                FH - TENERGY 05
                                BH - TENERGY 80

                                Comentariu


                                • #41
                                  Postat în original de Razvan
                                  Vreau si eu, pentru rever, o fata neagra cu control si spin mare. Ce imi recomandati?
                                  Tackifire C 2.1.Are un spin teribil si un control mai bun decit Tackiness D
                                  la aceeasi viteza, asta dupa ce am jucat cu ambele destul timp sa-mi fac o parere.
                                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Globe 999 National sau Friendship Transcend SP care e si mai rapid
                                    Blade DHS PG 2
                                    FH: DHS Hurricane 3
                                    BH: Stiga Airoc Astro M

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Vand Tackifire Special Soft, negru, 2.1 jucat 3-4 ore. Este decupar pe paleta oversized deci nu e mica. Pret 75ron usor negociabil. (nu-l mai am )
                                      M. Maze FL
                                      FH:Roundell Soft 1.9
                                      BH: Tenergy 80 1.9

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        cumpar un feint long II SAU III !!
                                        TB ALC/05FX

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Postat în original de triumph
                                          cumpar un feint long II SAU III !!
                                          Si tu treci in tabara dusmanilor de clasa?

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de triumph
                                            cumpar un feint long II SAU III !!
                                            Si tu treci in tabara dusmanilor de clasa?

                                            am picat in eliminatorii la Buc. cu un ierbar si am renuntat dupa primul set luat de el ,disperam ....si vreau neaparat sa le aflu secretele!!!
                                            TB ALC/05FX

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              He he he!

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                D-le Ciprian, ma bucur ca te-am facut sa treci in tabara "ierbarilor". Cu putin antrenament si multa rabdare vei reusi sa ai multe succese. Problema intr-adevar dificila este atunci cand intalnesti un atacant veritabil, in rest vei face multe victime. Si ar mai fi o problema, jucatorii cu care joci zinlic vor fi primii care te vor invinge pentru ca se vor obisnui cu efectele ciudate care vin din iarba. Succes si astept sa te intalnesc la urmatorul turneu cu noua "arma secreta ".
                                                BLADE: DR. NEUBAUER TITAN
                                                FH: TENERGY 64 2.1
                                                BH: GIANT DRAGON - METEORITE

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  nici nu vreau sa i bat pe cei cu care joc !!!
                                                  TB ALC/05FX

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Ai mai jucat cu materiale gen "superanti" sau zimti de atac?
                                                    BLADE: DR. NEUBAUER TITAN
                                                    FH: TENERGY 64 2.1
                                                    BH: GIANT DRAGON - METEORITE

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X