Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Rog recomandare pt configurare paleta!

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Rog recomandare pt configurare paleta!

    Salutare!sunt un jucator de tenis de nivel mediu spre avansat si as dori cateva sugestii din partea oricui ar putea sa ma indrume ce tip de paleta sa imi configurez,pt ca vreau sa imi fac una mai potrivita pt mine.Pot spune ca mi-am studiat jocul destul de mult si sunt un jucator ofensiv,chiar agresiv.Cel mai bine ma descurc cu topspinul,iar forehand-ul e aproape la fel de bun.Loviturile din spin sunt ''intepate'' ...mai din scurt,iar cele forehead sunt putin mai ample.Joc cu mult efect,chiar de ''sub masa''.Fara sa sune exagerat,ci doar ca sa aveti si o imagine,pot spune ca am stilul lui Kalinikos(nu stiu ce paleta foloseste,si nici nu cred ca am bani de una ca a lui,ca mi-as lua ).Am achizitionat una la comanda,de la București ,prin cineva care face comenzi de genu,crezand ca imi ajung 3oo de Ron pt ce vreau eu,dar se pare ca nu am facut o afacere prea buna.Paleta care o am acum e una cu lemn Donic Persson Carbotech(off+,control 6+,viteza 10,7 straturi,90 g),o fata Xiom Zeta pe topspin,si una R.i.T.C chinezeasca pe forehead(pusa dupa ce am primit-o cu una Nitakku Learner).Nu sunt un lenes,dar paleta asta e cam inceata si tre sa ma infing in ea ca sa reusesc sa imprim taria si efectul dorit.Sper ca am fost suficient de explicit si astept pereri,eventual intrebari.Multumesc anticipat!

  • #2
    salut...te invit la un tenis...la mr.pong ...si mai vb acolo...eu sunt jucator defensiv si ai putea mai bine sa-ti definesti stilul ofensiv...si pe site-urile chinezesti iti iei ceva bun cu 300 ron...iti trimit si mp...o zi buna
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

    Comentariu


    • #3
      salut... iti recomand lemn BANCO CARBON 3 OGNIO HASE SI FETE BANCO SPONGE XPLORE VII PT TOPSIPN SI BANCO DIVA CON PT FORHAND
      www.sportcom.ro - magazin online de articole Butterfly si nu numai

      Comentariu


      • #4
        dar cum ai reusit sa dai o recomandare atat de precisa
        eu sunt incepator care da topspin neintepat de deasupra mesei intotdeauna in fileu sau peste masa ce imi recomanzi ?
        faceti misto de om.....
        ---------- Post added 22-Feb-2011 at 20:58 ----------
        am uitat sa spun ca mi-ar place sa seman cu matzudaira

        Comentariu


        • #5
          Topic inchis.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X