Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Wang Liqin

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Wang Liqin

    Scuzati-mi intrebarea retorica , dar ati vazut vreodata un jucator mai ELEGANT in joc decit Wang Liqin ? Intreb pt ca de cite ori il vad jucand , raman cu gura cascata . Fluiditate in miscare , lovituri care nici nu le crezi posibile din anumite unghiuri .. Chiar daca nu se mai regaseste de cind cu schimbare de la speed glue la apa , ramine pt mine , de departe - ma repet , cel mai elegant jucator de tenis de masă ... Super jucator

  • #2
    Parerea mea e ca jucatorul care merita cu prisosinta acest titlu este Kong Linhui.Intr-un top al celor mai buni tenismeni din toate timpurile alcatuit in 2010 de Myt.t ocupa locul doi ,dupa J.O.W.Dar ca eleganta si prestanta in timpul jocului este de departe primul.Da un search pe youtube si vei vedea un superjucator la lucru.
    Ultima editare de cata_60; 20.feb.2011, 21:56.
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      daca vreti sa vedeti ceva extraordinar... aveti aici prestatia lui Chan Kazuhiro
      http://www.youtube.com/watch?v=0KikoZo8wLY
      TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

      Comentariu


      • #4
        pt. mine cel mai talentat si genial jucator este Waldner, dar cel mai elegant in joc este fara doar si poate Samsonov.
        ---------- Post added 20-Feb-2011 at 21:55 ----------
        Am vazut jocul lui Ma long cu Chan Kazuhiro, filmulet postat de Ashes. Un jucator fenomenal acest japonez, dar ce m-a impresionat a fost faptul ca la sfarsitul meciului, Ma long a dat mana cu toti jucatorii din lotul Chinei, te pune pe ganduri asfel de atitudine a intregii echipe, cata solidaritate! Au pierdut toti cu 3-0, nu doar Ma Long!
        Blade-Darker speed 90
        Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
        Bh- Testing

        Comentariu


        • #5
          La capitolul acesta, unul din preferatii mei este jucatorul korean Oh Sang Eun. Urmariti-l, sigur o sa va placa.
          XIOM Ofensive S Off / ST
          BH - Victas Limber V1
          FH - Xiom Omega 4 Pro

          Comentariu


          • #6
            Oh Sang Eun e considerat omologul asiatic al lui Samsonov . Ambii sunt jucatori eleganti (si inalti - cam atipic pt un jucator de tenis de masă ) . La fel e si Wang Liqin dar , desi imi place mult ce cei doi , pe Liqin il consider o clasa peste ei .
            http://www.youtube.com/watch?v=01yTWPVUOmk

            Comentariu


            • #7
              Si eu sunt un fan Wang Liqin! De Gustibus
              Lemn- Bty Viscaria
              FH - TENERGY 05
              BH - TENERGY 80

              Comentariu


              • #8
                ma alatur si eu fanilor lui Wanq Liqin .
                blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

                Comentariu


                • #9
                  desi s-a mai mentionat de Oh Sang Eun , eu votez cu el.e genial.priviti-l cum se pozitioneaza cand asteapta mingea pe forehand!plus ca backhandul este de o eleganta iesita din comun.Samsonov are ce sa-l intrebe pe Oh despre blockul acela.parerea mea.nu dati cu pietr

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X