Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

2 Fete STIGA MAGNA 2.2 mm pe negru --50 LEI/BUC

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • 2 Fete STIGA MAGNA 2.2 mm pe negru --50 LEI/BUC

    Fetele au fost folosite pe Lemnul Stiga pe care il am ka vanzare.

  • #2
    Salut!-daca mai este de actualitate, te rog pune dimensiunile la ambele fete si poze cu fata verso pentru amandoua.
    Maxime!- Alin
    LEMN:Xiom Jazz
    FETE: Yasaka Pride FH, Omega IV Euro BH

    Comentariu


    • #3
      as fi interesat de fete. mai e de actualitate anuntul? daca este, un numar de telefon va rog ca sa luam legatura
      Lemne: Donic Carbo System OFF- AN / Donic Waldner Black Devil AN
      Fete: BH Donic Coppa Silver 2.0
      FH Donic Coppa Platin 2.0/ Xiom Omega III 2.0

      Comentariu


      • #4
        pune tot ce ai pt vanzare...ai niste topicuri mai vechi si nu stiu daca mai sunt valabile...
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #5
          Salut am trimis si eu MP la persoana respectiva si nici nu sa sinchisit sa raspunda asa ca eu cred ca trebuie sa-i punem o bila neagra ptr. neseriozitate.

          Comentariu


          • #6
            Dragilor , nu trageti concluzii pripite . Daca va uitati pe profilul utilizatorului , puteti vedea ultima accesare , care din cate se vede la userul emma85 este 20 februarie . Deci, toate posturile dvs au fost facute dupa ultima accesare . Eu zic sa asteptati si sa verificati daca intra pe forum , abia dupa aia daca nu va raspunde luati unele masuri . Spor la joc !

            Comentariu


            • #7
              Salut tu ai dreptate dar am si eu dreptate ptr, ca eu am trimis si anul trecut MP si nu a raspuns asa ca imi mentin parerea despre persoana in cauza.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X