Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu reusit

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu reusit

    Stimati organizatori!
    Aprecierile de orice natura venite din partea participantilor reflecta,printre altele, reusita turneului.Din pacate nu putem participa toti la turnee in fiecare week-end,dar putem aprecia cu totii,si de la distanta, fiecare turneu ,si asta cu concursul Dvs. Postand in timp util desfasuratorul turneului( grupele inferioare si superioare, rezultatele inregistrate in eliminatorii,pana la finala) contribuiti, in plus, la reusita turneului!Cu un efort suplimentar, minim, s-ar poate realiza acest lucru la fiecare turneu ,dar mai ales la cele de A+ si A,la care calculatorul este o prezenta obligatorie. Sunt convins ca satisfactia fiecaruia dintre noi este cu atat mai mare cu cat aprecierile celor din jur sunt sincere si pozitive,iar acest lucru nu poate decat sa ne stimuleze si mai mult in munca noastra, de a face turneele cat mai reusite,organizatori si jucatori deopotriva.Va salut cu respect.
    I love table tennis !

  • #2
    Corect spus.
    Este bine de postat niste poze cu fisele de concurs.
    Acolo unde am fost implicat, am facut-o. Totusi, am capatat reprosuri ample pe tema... " Nu-ti ajunge o zi petrecuta la concurs, acum vii acasa si mai stai inca 3 ore pe calculator tot cu prostiile alea!!!".
    Interventia mea reclama putintica rabdare, uneori nu mai ramane timp si energie pentru partea de diseminare a rezultatelor concursurilor.
    TsE

    Comentariu


    • #3
      Ideea cu poze ale fiselor de concurs mi se pare foarte buna . In felul asta poti sa urmaresti un jucator si sa vezi cum a evoluat in meciurile directe cu alti adversari . Asta pentru ca pozitia unui jucator in clasament nu reflecta adevarata lui valoare . Stima !

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X