Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Stiga in Romania

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Stiga in Romania

    Stie cineva cum se pot cumpara produse Stiga in Romania si daca iese mai ieftin decat la Dandoy ?
    Blade DHS PG 2
    FH: DHS Hurricane 3
    BH: Stiga Airoc Astro M

  • #2
    Exista cineva aici pe forum in masura sa-ti dea un raspuns . Se numeste Dragos Balanescu . Sau trimete-i un MP.
    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
    Fete de palete tenis de masa
    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de valigti
      Exista cineva aici pe forum in masura sa-ti dea un raspuns . Se numeste Dragos Balanescu . Sau trimete-i un MP.
      mersi
      Blade DHS PG 2
      FH: DHS Hurricane 3
      BH: Stiga Airoc Astro M

      Comentariu


      • #4
        STIGA

        cauta pe site-ul stiga, dealer din Bulgaria. au preturi excelente si se plateste la livrare

        Comentariu


        • #5
          In scurt timp,maxim 4-6 saptamani,veti putea comanda produsele STIGA de aici,din Romania,de pe site-ul http://www.stiga-tenis.ro .Va voi tine la curent cu momentul "lansarii",momentan este in stadiul de definitivare si alte mici pregatiri
          Puteti sa ne ajutati cu idei constructive de orice fel,inclusiv despre cele scrise acolo,fiind totusi o premiera pe piata romaneasca ".ro" - in sensul de imagine a unei singure marci

          PS: cu acordul celor care se ocupa de AMATouR ,va exista si o sectiune,in prima faza cel putin de imagini foto,a intalnirii din București ,martie 2007 si bineinteles poate si a celor care vor urma si unde poate vom fi prezenti si noi .
          repet,daca exista acordul celor care organizeaza/detin drepturile acestor intalniri
          www.stiga-tenis.ro

          Comentariu


          • #6
            Daca mi se permite o mica sugestie : mi se pare cam fortata traducerea "blade - lama" si inca ceva ; ar fi interesant de adaugat un combo undeva pe pagina cu optiunea de a schimba intre doua sau trei valute (RON , EURO , USD ) chiar daca numai in mod orientativ.

            Pe urma , s-ar putea adauga niste ancore astfel incat daca alegi din lista de lemne de exemplu lemnul "Clipper" (pe care il am de la dvs ) ca sa vezi detaliile, la revenirea in pagina de lemne sa se faca autoscroll in zona lemnului selectat.
            Blade DHS PG 2
            FH: DHS Hurricane 3
            BH: Stiga Airoc Astro M

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Dragos Balanescu
              In scurt timp,maxim 4-6 saptamani,veti putea comanda produsele STIGA de aici,din Romania,de pe site-ul http://www.stiga-tenis.ro .Va voi tine la curent cu momentul "lansarii",momentan este in stadiul de definitivare si alte mici pregatiri
              Puteti sa ne ajutati cu idei constructive de orice fel,inclusiv despre cele scrise acolo,fiind totusi o premiera pe piata romaneasca ".ro" - in sensul de imagine a unei singure marci
              PS: cu acordul celor care se ocupa de AMATouR ,va exista si o sectiune,in prima faza cel putin de imagini foto,a intalnirii din București ,martie 2007 si bineinteles poate si a celor care vor urma si unde poate vom fi prezenti si noi .
              repet,daca exista acordul celor care organizeaza/detin drepturile acestor intalniri
              Cu multa placere va mai asteptam si la alte actiuni de ale noastre, mai ales ca in iulie se tine un nou turneu AMATouR in București, deci va asteptam cu o sponsorizare la fel ca cea de data trecuta................

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de vali
                Daca mi se permite o mica sugestie : mi se pare cam fortata traducerea "blade - lama" si inca ceva ; ar fi interesant de adaugat un combo undeva pe pagina cu optiunea de a schimba intre doua sau trei valute (RON , EURO , USD ) chiar daca numai in mod orientativ.
                Pe urma , s-ar putea adauga niste ancore astfel incat daca alegi din lista de lemne de exemplu lemnul "Clipper" (pe care il am de la dvs ) ca sa vezi detaliile, la revenirea in pagina de lemne sa se faca autoscroll in zona lemnului selectat.
                1. corect,se poate schimba formularea,s-a folosit termenul lama pt. evitarea repetarii cuvantului lemn
                2. din motive de curs valutar se va pastra moneda europeana;dar e o idee si cu Lei/Eur...enfin...
                3. maine predau "problema" mai departe ,daca exista rezolvare in stadiul actual,cu placere

                si sa nu uit: "add to cart" dispare ,adoptam o formula de comanda cu un minim de inregistrare/verificare pe site,...nu se va plati nimic in avans-doar la livrare-curier/ramburs....numai ca stocul va fi din ce in ce mai variat, timpii de asteptare vor scadea de la 4-5 saptamani la 2-3 ,iar la ~25- 30% dintre repere,livrarea se va face in 24-48h,apoi cu timpul speram sa creasca procentul
                www.stiga-tenis.ro

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de filo
                  mai ales ca in iulie se tine un nou turneu AMATouR in București, deci va asteptam cu o sponsorizare la fel ca cea de data trecuta................
                  in ce loc se va desfasura si pe ce data ?
                  www.stiga-tenis.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    Am inteles ca o sa se tina , dar inca nu avem amanunte , dar se vor afisa din timp .
                    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                    Fete de palete tenis de masa
                    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de vali
                      Pe urma , s-ar putea adauga niste ancore astfel incat daca alegi din lista de lemne de exemplu lemnul "Clipper" (pe care il am de la dvs ) ca sa vezi detaliile, la revenirea in pagina de lemne sa se faca autoscroll in zona lemnului selectat.
                      acum pare sa se intoarca in zona ,am impresia ca mergea si pana acum ,dar am si verificat din 3 locuri diferite si pare ok;doar dupa comanda facuta la un produs,intoarcerea se face sus
                      cat despre lama...pe moment am folosit ghilimele

                      multumesc pt. atentionari
                      www.stiga-tenis.ro

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Dragos Balanescu
                        Postat în original de vali
                        Pe urma , s-ar putea adauga niste ancore astfel incat daca alegi din lista de lemne de exemplu lemnul "Clipper" (pe care il am de la dvs ) ca sa vezi detaliile, la revenirea in pagina de lemne sa se faca autoscroll in zona lemnului selectat.
                        acum pare sa se intoarca in zona ,am impresia ca mergea si pana acum ,dar am si verificat din 3 locuri diferite si pare ok;doar dupa comanda facuta la un produs,intoarcerea se face sus
                        cat despre lama...pe moment am folosit ghilimele
                        multumesc pt. atentionari
                        Cu placere
                        Blade DHS PG 2
                        FH: DHS Hurricane 3
                        BH: Stiga Airoc Astro M

                        Comentariu


                        • #13
                          dragos ma intereseaza daca veti avea in stoc lemne cu priza toc
                          si ma mai intereseaza cat va consta transportul

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de ionut pocol
                            dragos ma intereseaza daca veti avea in stoc lemne cu priza toc
                            si ma mai intereseaza cat va consta transportul
                            Ionut,nu avem ,dar putem aduce;transportul va costa ~ 35 lei,cu tot cu ramburs;iti pot recomanda lemnul Clipper CR pt. aceasta priza,dar e doar o recomandare ,nu si un sfat ,poti alege ce doresti tu.
                            mai depinde insa si de stocul de la fabrica
                            www.stiga-tenis.ro

                            Comentariu


                            • #15
                              mersi pentru raspuns

                              Comentariu


                              • #16
                                Salut Dragos,

                                Cum livrati?
                                Cu ce curier?
                                Din ce oras se face livrarea?

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de valentin
                                  Salut Dragos,
                                  Cum livrati?
                                  Cu ce curier?
                                  Din ce oras se face livrarea?
                                  Salut,
                                  Din București,cu o firma de curierat cunoscuta( acopera toata tara )
                                  Pentru bucuresteni gasim o modalitate mai ieftina :P ,ideea este ca nu vom avea o procedura standard decat cu restul tarii,pe plan local,ca sa zic asa,prin curierat doar cine doreste neaparat.
                                  www.stiga-tenis.ro

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Adica veti avea si magazin fizic nu doar posibilitatea vanzarii online ? Am inteles bine ? Sau comanda se face doar online si cine e din București vine si ridica ce a comandat cand e pe stoc ?
                                    Blade: Stiga Clipper Wood
                                    FH: Sriver FX
                                    BH: Tackifire Special Soft

                                    &&

                                    Blade: Primorac Carbon
                                    FH: Sriver G2 FX
                                    BH: Tackifire Chop

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de sleepless
                                      Adica veti avea si magazin fizic nu doar posibilitatea vanzarii online ? Am inteles bine ? Sau comanda se face doar online si cine e din București vine si ridica ce a comandat cand e pe stoc ?
                                      Nu ,nu vom avea si un magazin,dar pentru comenzi in București ele se pot ridica de la sediul nostru,doar la solicitarea expresa a clientului le va primi via curier rapid
                                      Comanda pe site va trebui insa facuta
                                      www.stiga-tenis.ro

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        de azi am intrat in forma finala a paginii iar cat de curand traducerea o sa fie gata ,asa ca s-ar putea sa-i dam drumul ceva mai repede
                                        www.stiga-tenis.ro

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se poate comanda deja pe site ?
                                          Intreb pentru ca ma intereseaza un lemn si vad ca dureaza 1-2 luni pana ajunge si as vrea sa il comand deja .
                                          O alta intrebare este cum anume pot specifica sa nu fie livrata comanda prin curier pentru ca vin eu sa o ridic de la sediu/depozit ? E de ajuns o nota la pasul de "Complete Order" ?

                                          Multam.
                                          Blade: Stiga Clipper Wood
                                          FH: Sriver FX
                                          BH: Tackifire Special Soft

                                          &&

                                          Blade: Primorac Carbon
                                          FH: Sriver G2 FX
                                          BH: Tackifire Chop

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de sleepless
                                            Se poate comanda deja pe site ?
                                            Intreb pentru ca ma intereseaza un lemn si vad ca dureaza 1-2 luni pana ajunge si as vrea sa il comand deja .
                                            O alta intrebare este cum anume pot specifica sa nu fie livrata comanda prin curier pentru ca vin eu sa o ridic de la sediu/depozit ? E de ajuns o nota la pasul de "Complete Order" ?
                                            Multam.
                                            inca nu se poate comanda pe site,mai sunt cativa pasi(mici)
                                            Puteti insa sa ma contactati pe mail si se rezolva la fel ca si de pe site,practic asa lucram acum si cu majoritatea clientilor mai vechi asa vom lucra probabil si inainte

                                            referitor ridicare de la noi direct ,acest lucru il puteti specifica la "Contact" ,printrun mesaj referitor la comanda sau telefonic ,pt ca dorim ca la primul contact sa luam noi legatura cu Dvs ,inainte de livrare (valabil pt. orice client )
                                            www.stiga-tenis.ro

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Gata ,de saptamana viitore,marti sau cel tarziu miercuri,site-ul va fi functional 100% ( inclusiv termeni si conditii).

                                              Nu vom avea produsele integral pe stoc de la inceput,dar ne vom stradui sa le aducem cat mai repede;in 4-5 luni speram sa acoperim ,cu livrare in max 48h aproape 80% din gama STIGA tenis de masă;daca nu va functiona totul "ca uns" din start,vom incerca sa ne perfectionam pe parcurs;nu ne vom supara daca ne dati sfaturi,idei sau orice altceva ne poate ajuta sa va servim mai bine;foarte posibil sa nu multumim pe absolut toata lumea,dar macar vom incerca.

                                              Aceasta idee,cu site-ul www.stiga-tenis.ro ,s-a nascut acum cateva luni,dupa ce ani buni,ca unici distribuitori autorizati ai acestei marci in Romania,am adus doar produse din clasa hobby si f.f. putin din ceea ce inseamna sa "descoperi" tenisul de masa ( aici am citat un veteran de pe forum )
                                              Nu va fi usor,pentru ca este o alta lume,cu alti oameni si alte pretentii,dar incet incet speram sa ne ridicam la asteptarile acestui nou "public"
                                              Vom avea si un tanar jucator ,100% STIGA....detalii cat de curand pe site

                                              Pe scurt,vom inerca sa venim in sprijinul iubitorilor acestui frumos sport

                                              Numai bine
                                              www.stiga-tenis.ro

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Functional 100%
                                                www.stiga-tenis.ro

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  intrebare:

                                                  pt lemn + 2 fete cumparate oferiti si lacuire/lipire/taiere ?

                                                  Edit:

                                                  Am primit pe mail raspuns ca nu....

                                                  Asa cum zice o vorba veche "naspa, aiurea, nasol"

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X