Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

participare libera, calificari, punctaj minim?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • participare libera, calificari, punctaj minim?

    salut!

    daca doream sa particip cu inca trei "seniori" amatori la turneul din 3 martie si ne inscriam pe forum cu 72 ore inainte, era suficient? nu era nevoie de punctaj anterior, sau necesita un concurs de calificari, ori e de ajuns sa anunti si sa platesti taxa de participare la concurs ca sa ai drept de joc?
    intreb asta ca sa stiu ce avem de facut pe viitor....

    cele bune tuturor!
    Xiom -Mitzutani - Xiom

  • #2
    Deci la turneul din 3 martie au fost foarte multi jucatori noi , care odata anuntati ca participa , sint inscrisi automat in turneul AMATouR.
    Primeati puncte in concurs , si de aici in colo nu era nevoie decit de participari de-a lungul anului .
    Noi cei inscrisi mergem cu punctajul de anul trecut ca sa avem de unde alege capii de grupe , sa stie fiecare cum sta fata de altii si e normal sa avem si un clasament.
    Deci pe viitor da-ti " navala" pe tren si veniti la joaka !
    Era acolo un numar de telefon , puteati intreba , sau un private message (PM) .
    Deci , pe viitor veniti la joaka !


    O sa ajung si eu pe la C-ta , inainte va anunt ,poate facem o joaca .
    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
    Fete de palete tenis de masa
    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

    Comentariu


    • #3
      filmuletze, turneu vara

      adevarul este ca nu am fost f. hotarati (ne-am trezit cam tarziu, in ultima zi, pe 2 martie seara) si apoi inca sper sa reusesc (nu vrea nici cu realplayer) sa descarc un filmulet de la suceava ce circula pe aici, ca vrem sa avem si noi idee la ce nivel se joaca, cu toate ca noi suntem macar 3 care avem un nivel bunicel si oarece experiente (din scoala si studentie) de concursuri de amatori.
      Alte filmulete din concursurile voastre nu exista??
      Altfel, la Constanța as gasi un spatiu elegant, luminat, tartan cauciucat pe jos (se joaca tenis de camp acolo), inaltime 7,5m, bar, vestiare, dusuri, sauna/masaj(pt cine doreste, inainte sau dupa meci) o sala de sport in care sa punem vreo 5-6 mese sa organizam o cupa, ceva, la vara (sa o combinam cu plaja), insa lipsesc cu desavarsire mesele!... si nu cred ca gasesc intelegere sa inchiriez de pe undeva... O masa-doua de competitie as cumpara, dar restul? Mai vorbim pe la Directia judeteana...
      Xiom -Mitzutani - Xiom

      Comentariu


      • #4
        mese

        george,te sfatuiesc pentru mese sa-l cauti pe domnul Hasoti la LPS,cred ca dansul te va ajuta,nu are rost sa incerci la Filimon viorel sau la doamna Sebe,ar mai fi o varianta la domnul Stere,dar s-a intors recent in tara si nu stiu ce putere are la Constanța

        Comentariu


        • #5
          ii stiu pe toti patru, eu mai jucam cu copiii la antrenament (sparing partener, am facut meciuri si cu eliza samara cand era mai la 10-11 ani...acum nu mai e cazul...)... vad ca ii stii bine bine pe antrenorii constantei. eu am senzatia ca nea stelica hasoti este marginalizat in ultima vreme, a fost si bolnav o perioada iar acum vad ca face antr. ca aia mici in sala mica... asa ca nu stiu cum e cu puterea dansului... cu sterea viorel sunt prieten mai vechi, o sa vb cu el sa vad ce ma sfatuieste... mai vb noi pana la vara...
          oricum o sa am nevoie si de sprijinul vostru(filo,vali,etc) tehnic,"logistic" (sfaturi) pt buna desfasurare a unui turneu, fie el si o simpla cupa...
          cele bune
          Xiom -Mitzutani - Xiom

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de george, c-ta
            ii stiu pe toti patru, eu mai jucam cu copiii la antrenament (sparing partener, am facut meciuri si cu eliza samara cand era mai la 10-11 ani...acum nu mai e cazul...)... vad ca ii stii bine bine pe antrenorii constantei. eu am senzatia ca nea stelica hasoti este marginalizat in ultima vreme, a fost si bolnav o perioada iar acum vad ca face antr. ca aia mici in sala mica... asa ca nu stiu cum e cu puterea dansului... cu sterea viorel sunt prieten mai vechi, o sa vb cu el sa vad ce ma sfatuieste... mai vb noi pana la vara...
            oricum o sa am nevoie si de sprijinul vostru(filo,vali,etc) tehnic,"logistic" (sfaturi) pt buna desfasurare a unui turneu, fie el si o simpla cupa...
            cele bune
            Daca vrei sa faci turneu repede eu iti propun sa ma suni urgent 0723605965 sa discutam.

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X