Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

niste dvd-uri

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • niste dvd-uri

    ...dupa lungi discutii cu directoru de la clubu copiilor mi sa zis ca pot sa tin un alstfel de curs in sala de informatica din club
    cursul la care ma gandesc eu, e o combinatie intre tenis de masă si cu ce ma ajutat pe mine
    incep cu ce ma ajutat pe mine, toata psihologia din spatele "banalului joc" (cum ar spune uni..)
    si sa continui cu 2-3 dvd`uri de genu "invata fara profesor" doar ca de pe ftp`urile care leam gasit nu prea pot sa copii decat foarte greu si nah
    acum cer ajutorul tau...
    pentru a trimite prin posta rambus 2-3 dvd`uri sau cate ai, daca cineva vrea sa ma ajute astept mp...
    oricum ar fi, va multumesc anticipat ;
    D09C - Mizutani ZLC - D09C

  • #2
    chiar nimeni?(
    D09C - Mizutani ZLC - D09C

    Comentariu


    • #3
      hai, draga filo, stim ca tu detii astfel de dvd-uri, cum faci sa ajuti si tu niste iubitori de pingpong cu aceste filmuletze? daca nu ai timp sa ajungi la posta pt un ramburs, poate la urmatorul concurs din zona noastra (buc, brasov, etc)...
      facem cinste grasa!!
      Xiom -Mitzutani - Xiom

      Comentariu


      • #4
        Poate ca nu ati citit dar eu nu vand, nu trimit prin posta, ramburs etc. Singura modalitate e sa ne intalnim la vreun concurs si atunci dau gratis (nu imi trebuie nici macar banii pe dvd-urile goale) cate dvd-uri am timp sa fac.

        Oricum sunt destul de multi care au primit dvd-uri de la mine deci nu sunt singurul care are............

        Comentariu


        • #5
          dvd

          ok, filo... asteptam un concurs prin apropiere(iulie, bucuresti)... si promit ca o sa fiu cuminte(nu si la masa de joc), ca sa primesc si eu cadou...
          altfel, de acord ca au primit multi dvd-uri de la tine, (am remarcat generozitatea ta) dar se pare ca, la solicitarea lui "musca" acei multi nu stiu sa si dea, ci decat sa primeasca...

          cele bune!
          Xiom -Mitzutani - Xiom

          Comentariu


          • #6
            Re: dvd

            Postat în original de george, c-ta
            ok, filo... asteptam un concurs prin apropiere(iulie, bucuresti)... si promit ca o sa fiu cuminte(nu si la masa de joc), ca sa primesc si eu cadou...
            altfel, de acord ca au primit multi dvd-uri de la tine, (am remarcat generozitatea ta) dar se pare ca, la solicitarea lui "musca" acei multi nu stiu sa si dea, ci decat sa primeasca...
            cele bune!
            nu fi rau.

            Comentariu


            • #7
              Re: niste dvd-uri

              cineva din bucuresti care sa aibe 2-3 video-uri cu antrenamente?
              D09C - Mizutani ZLC - D09C

              Comentariu


              • #8
                Re: niste dvd-uri

                Musca , intra pe ftp://82.78.42.210 , user gti password gti123 , ai acolo destule filmulete pentru antrenament (23) foderul training video, si cind ai drum pe la gara de nord , iti dau si un dvd cu antrenamente de la Donic , il studiezi cit ai placere si mi-l inapoiezi , sau faci o copie si gata.
                Serverul e non-stop.
                Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                Fete de palete tenis de masa
                TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X