Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

o mana intinsa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • o mana intinsa

    as dori sa reancep sa joc tenis de masă dar paleta mea chinezeasca veche de 25 de ani nu mai face fata.Daca cineva ma- ajuta cu o paleta mai profi folosita i-as multumi deoarece nu prea am bani pentru una noua.
    cu stima.

  • #2
    Doua maini intinse...

    As dori sa joc tenis de masă, dar nu prea am cu cine. Toate ziua joc singur cu masa rabatata. Daca ma poate ajuta cineva cu un robot mai profi as fi recunoscator ca nu prea am bani de unul nou...

    Acum serios "gabi30", cu totii aveam dorinte, dar vremurile sunt cum sunt si nu ni le putem indeplini.
    Hai sa fim realisti! Sansele ca tu sa primesi o paleta profi cadou sunt de 0.001%. Mai bine cauta un cutit cu care sa dai jos fetele de pe vechea ta paleta chinezeasca si pune un anunt in care sa specifici ca vrei sa cumperi cat mai ieftin sau chiar gratis niste fete mai profi "jucate" mai mult timp!
    Astfel vei avea sanse mai mari. Eu chiar vreau sa-mi schimb una dintre fete si daca este pe placul tau ti-o dau.
    FR: Donic Slice
    BH: Nittaku Best Anti
    Blade: JOOLA KOOL OFF++

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Toni34 Vezi post
      As dori sa joc tenis de masă, dar nu prea am cu cine. Toate ziua joc singur cu masa rabatata. Daca ma poate ajuta cineva cu un robot mai profi as fi recunoscator ca nu prea am bani de unul nou...
      Acum serios "gabi30", cu totii aveam dorinte, dar vremurile sunt cum sunt si nu ni le putem indeplini.
      Hai sa fim realisti! Sansele ca tu sa primesi o paleta profi cadou sunt de 0.001%. Mai bine cauta un cutit cu care sa dai jos fetele de pe vechea ta paleta chinezeasca si pune un anunt in care sa specifici ca vrei sa cumperi cat mai ieftin sau chiar gratis niste fete mai profi "jucate" mai mult timp!
      Astfel vei avea sanse mai mari. Eu chiar vreau sa-mi schimb una dintre fete si daca este pe placul tau ti-o dau.
      Eu am inteles ca vrea sa cumpere una second hand pentru ca e mai ieftina decat una noua (care ar fi prea scumpa pt el acum). Nu cred ca a vrut sa spuna ca o vrea gratis. Desigur, poate ma insel
      www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

      Comentariu


      • #4
        In Sfantu la iesirea spre M .Ciuc este clubul de tenis de masă '' electo '' daca nu gresesc denumirea corecta a clubului , ia legatura cu baieti de acolo si sigur te va ajuta .
        Prieteni stiu de ce !

        Comentariu


        • #5
          Reformulez
          Cine ma poate ajuta cu o paleta mai profi sau niste fete folosite foarte ieftine ?
          Ms pt sfat Toni34

          Comentariu


          • #6
            Spuneai ceva de o fata pe care vrei sa o schimbi toni
            da un mp

            Comentariu


            • #7
              Da. Aveam una, dar intre timp am pus-o pe o paleta ca sa fac patru, pentru ca aveam doar trei si nu puteam sa joc la dublu cu colegii de munca. Acum am dat-o jos si o sa gasesc eu ce sa pun in loc. Este vorba de o fata Donic Alpha Slick, neagra. Are 148 x 157 mm, burete de 2mm. Greutatea este de 44 gr. Dupa cum am vazut eu, are spin cam 8/10, control 8/10, dar viteza 5/10. Este buna pt primirea serviciilor si pt aparare. Daca se potriveste pe lemnul tau si daca iti place, da-mi un mp![ATTACH=CONFIG]343
              Fișiere atașate
              FR: Donic Slice
              BH: Nittaku Best Anti
              Blade: JOOLA KOOL OFF++

              Comentariu


              • #8
                el cauta o fata profi,nu una hobby ..

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X