Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Tenergy05 negru si Tenergy05FX rosu, putin folosite

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Tenergy05 negru si Tenergy05FX rosu, putin folosite

    Dimensiuni fata rosie 153x146, fata neagra 151x148, ambele 2.1mm. Au fost lipite cu Tear Mender (pe baza de apa).
    Preturi: 110 RON neagra , 100 RON rosie , NEGOCIABILE . Ambele fete la 160 Ron.
    0729 030 297
    Ultima editare de adicristian; 29.apr.2011, 17:50.

  • #2
    ce preturi)
    Blade:Stiga CR Peter
    FH:Galaxy mars V2
    BH:Joola energy Green Power

    Comentariu


    • #3
      Am observat faptul ca , majoritatea fetelor lipite cu adezivi pe baza de apa, dupa dezlipire,prezinta `ciupituri`pe burete.De ce nu folositi folii dublu adezive? Costa aprox 6 lei bucata(12 lei pt o paleta) si se pot schimba 3-4 randuri de fete fara nicio problema(pastrand foliile pe lemn)!
      Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
      "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

      Comentariu


      • #4
        eu cred ca aceste folii adezive estompeaza din proprietatile lemnului...la un nivel mai ridicat oare se folosesc foliile?
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #5
          la un nivel ridicat nu este nevoie de folie pt. ca fetele se schimba saptamanal.... si nu se refolosesc cum facem noi, le tot dam de la unul la altul .. pana o trosneste unul mai bine si ramane cu ea )
          Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

          Comentariu


          • #6
            Ei,se mai folosesc foliile,?n special de aparatori ce joaca cu OX-uri...care au nevoie de control deosebit...nu în exces, dar suficient. în rest, foliile sunt precum speed glue-ul.....sunt bune pt cca 3-4 meciuri, ai un simț cu ele...de nu-ți vine-a crede, dupa care încep sa...oboseasca, sa spun așa...și încep sa o țina tot așa...pâna-ți iei inima-n dinți....și le arunci cât colo.

            Comentariu


            • #7
              valabil , actualizat ..

              Comentariu


              • #8
                salut.imi poti spune exact cat de jucate sunt fețele.stima

                Comentariu


                • #9
                  fetele sau dat chiar azi, multumesc , topic inchis .

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X