Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

postare turnee B, A si A+

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • postare turnee B, A si A+

    Nu stiu daca s-a mai discutat asta daca da scuze ca repet subiectul.
    Sugestie:
    Cred ca ar fi mai bine daca turneele iminente ce se vor intampla in weekendul urmator sa ramana todeauna primele subiecte sau sa aiba titlu de sticky. In felul acesta sa fie foarte usor observabile si utilizatorul nu trebuie sa mai faca scroll prin subiecte ca sa vada ce turnee sunt. Si daca cineva posteaza la alte subiecte (turnee) ce s-au intamplat acestea noi ce se vor intampla trec in coada listei si atunci pot scapa.
    Danut

  • #2
    Nu cred ca e nevoie de asa ceva.
    Pe prima pagina exista o sectiune "Evenimente in urmatoarele 60 de zile" unde apar turneele de amatori care vor avea loc in urmatoarele 2 luni.
    Click pe turneul respectiv si veti fi in pagina concursului.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Pe forum la evenimente totdeauna sunt trecute turneele care urmeaza in prima sambata .

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Antal Denes Vezi post
        Pe forum la evenimente totdeauna sunt trecute turneele care urmeaza in prima sambata .
        Mai exact, tot ce urmeaza in urmatoarele 60 de zile, cu conditia sa fi fost anuntat turneul de catre organizator in sectiunea "Amatur".
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          da e adevarat dar in sectiunea AMATUR sunt ca subiecte obisnuite si daca se apuca lumea si posteaza la turnee mai vechi acestea intra primele in lista ca au raspunsuri noi si cele la care nu s-a postat ex un turneu din saptamana curenta din diferite motive cade mai jos in lista si se poate ajunge la situatia ca un turneu din saptamana curenta sa dispara din prima pagina si sa nu fie observat (situatie care are sanse mici sa se intample). Dar ca organizare este mult mai usor de urmarit cam asta era ideea mea.
          Oricum acum este bine si nu este deranjant. Dar era doar o idee de optimizare si atata tot

          Comentariu


          • #6
            Exista si sectiunea Calendar...
            TB ZLF & T05/T05FX

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X