Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WTTC Rotterdam

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de Alex.C Vezi post
    ai vazut meciu vali ? niste greseli care la nivelul ala nu ar fi trebuit sa existe..si ce e mai grav..e ca in 4 seturi au facut aceleasi greseli mereu...adica nici nu s-au putut corecta..au intrat in jocul aparatorilor..si au jucat f prost.
    Stiu ce zici Alex dar venea urat de la aia , amandoi aparatori , la un moment dat taiau amandoi bielorusii , dupa un topspin de al tau cand taie aparatorul mai estimezi cum vine dar dupa un tops de la partener si o taiata de la adversar se complica situatia - cand dai si tu tops is riscuri.
    De aia am dat-o pe lipsa de experienta, sunt tineri .
    Blade DHS PG 2
    FH: DHS Hurricane 3
    BH: Stiga Airoc Astro M

    Comentariu


    • #27
      1-2 pacat ca Bernie joaca foarte bine
      2-2...bravo Bernie
      2-3.
      2-4
      Ultima editare de victorache; 10.mai.2011, 15:23.
      BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
      FH - TENERGY 64
      BH - XIOM VEGA EUROPE

      Comentariu


      • #28
        Bravo Berni!
        Sa joci asa de bine cu Feng TW... pierde cu 4-2, dar dupa un joc disputat, puncte si executii frumoase!
        ---------- Post added 10-May-2011 at 16:29 ----------
        Postat în original de vali Vezi post
        Stiu ce zici Alex dar venea urat de la aia , amandoi aparatori , la un moment dat taiau amandoi bielorusii , dupa un topspin de al tau cand taie aparatorul mai estimezi cum vine dar dupa un tops de la partener si o taiata de la adversar se complica situatia - cand dai si tu tops is riscuri.
        De aia am dat-o pe lipsa de experienta, sunt tineri .
        Erau de batut cei 2 bielorusi, am vazut meciul, au gresit ai nostri decisiv in fiecare set!

        Comentariu


        • #29
          Multi jucatori foarte bine cotati au iesit din competitie in turul 1;Li Ching,Suss,Korbel,Tiago Apolonia,Kuzmin,Legout,Eloi,Lundqvist,Kenta Matsudaira.Cu atat mai mult trebuie felicitat Crisan care a reusit(greu,ce-i drept) sa depaseasca aceasta faza.Felicitari si fetelor,pentru Samara urmeaza un meci greu de tot.Succes!
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • #30
            la dublu mai avem fetele, dodean/samara vs LI Jiawei SIN / SUN Beibei SIN , meci fff greu poimaine la pranz.

            Comentariu


            • #31
              Rezultate turul 1, masculin individual:

              Comentariu


              • #32
                pe Tvr 2 au fost aseara la 23:10 meciurile lui Filimon si Szocs. comentatorii f. enervanti.. orice fraza incepea cu "deci". pacat ca nu se poate opri comentariul
                Filimon face cam multe greseli, returneaza inalt si pe centrul mesei, aproape ca amatorii. cu slice-urile nu le are.. a dat multe in fileu. a avut intr-un set 6-1 si a pierdut
                Szocs e tot timpul agitata, topaie si tipa.. nu stiu cum poti sa te concentrezi asa. cred ca nici nu se concentreaza prea mult, loveste din instinct, automatism.. adica nu gandeste lovitura. de cealalta parte, chinezoaica de un calm incredibil, nu a schitat niciun gest, indiferent de scor, nici atunci cand reusea o minge spectaculoasa... impresionant

                Comentariu


                • #33
                  E usor sa critici , parerea mea este ca au jucat destul de bine tinand cont si pe cine au avut in fata.
                  Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                  Comentariu


                  • #34
                    Ma uitam la meciul lui Saive, si de la masa alaturata se auzea o fata care tipa la fiecare punct, la un moment dat a fost deranjat si Saive...si ma intrebam cine o tipa in halul asta fara sa fie atentionata ca deranjeaza pe toata lumea, nu mai zic pe adversar? Cand am vazut meciul lui Szocs, nu m-am simtit bine sa descopar ca a noastra era... Nu vezi la asiatici treaba asta, tine de respectul pentru adversar.
                    Blade-Darker speed 90
                    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                    Bh- Testing

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de Taquito Vezi post
                      pe Tvr 2 au fost aseara la 23:10 meciurile lui Filimon si Szocs. comentatorii f. enervanti.. orice fraza incepea cu "deci". pacat ca nu se poate opri comentariul
                      Filimon face cam multe greseli, returneaza inalt si pe centrul mesei, aproape ca amatorii. cu slice-urile nu le are.. a dat multe in fileu. a avut intr-un set 6-1 si a pierdut
                      Szocs e tot timpul agitata, topaie si tipa.. nu stiu cum poti sa te concentrezi asa. cred ca nici nu se concentreaza prea mult, loveste din instinct, automatism.. adica nu gandeste lovitura. de cealalta parte, chinezoaica de un calm incredibil, nu a schitat niciun gest, indiferent de scor, nici atunci cand reusea o minge spectaculoasa... impresionant
                      Daca tot asa se va comenta in topicul asta, eu nu mai citesc!
                      Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                      Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                      Comentariu


                      • #36
                        Meci frumos acum: Saive-Sang Eun Oh .
                        Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de dado_daniel Vezi post
                          Ma uitam la meciul lui Saive, si de la masa alaturata se auzea o fata care tipa la fiecare punct, la un moment dat a fost deranjat si Saive...si ma intrebam cine o tipa in halul asta fara sa fie atentionata ca deranjeaza pe toata lumea, nu mai zic pe adversar? Cand am vazut meciul lui Szocs, nu m-am simtit bine sa descopar ca a noastra era... Nu vezi la asiatici treaba asta, tine de respectul pentru adversar.
                          Hai sa nu fim malitiosi si mai catolici decat papa...e micuta,si face din dorinta de victorie,din indarjire constructiva.....si,sincer sa fiu,chiar a jucat foarte bine cu numarul 5 mondial,fara retineri si,cu unele exceptii,fara pic de frica fata de valoarea adversarei de dincolo de fileu.Si,parca in setul 5...la 9-9,daca nu ma insel FEN a avut un retur in linie pe tus,in momentele in care Szocz,chiar era peste ea .Pacat,a fost foarte aproape de victorie,dar din dorinta si din cauza varstei nu cred ca putea face mai mult.
                          BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                          FH - TENERGY 64
                          BH - XIOM VEGA EUROPE

                          Comentariu


                          • #38
                            Sa fie asta prima surpriza Ma Long-Tokic Bojan 2-2 deocamdata
                            Nicio sansa 4-2 castiga Ma Long
                            Ultima editare de catalin M duceac; 11.mai.2011, 14:46.

                            Comentariu


                            • #39
                              Cand aveti timp,uitati-va la meciul asta:Joo S.H vs.Karakasevici. Sarbul e un jucator cu multa experienta,care joaca exceptional contra ierbii coreanului.Acesta s-a intrebuintat serios sa-l poata bate.Au fost multe schimburi de mingi de senzatie
                              of all the things i lost i miss my mind the most

                              Comentariu


                              • #40
                                joaca samara - live ...http://www.ittf.com/ittv/

                                Comentariu


                                • #41
                                  4-0 a pierdut Eliza Samara

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Din pacate, Eliza pierde, nereusind sa isi adjudece niciun set.

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Da intr'adevar meciul JO SE HYUK - KARAKASEVIC , f frumos. Am vazut niste lovituri de la karakasevic cum nu am vazut la nimeni altcineva. Lovea din iarba lui JO SE absolut incredibil.
                                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        FF frumos meciul JOO SE HYUK - KARAKASEVIC, nu imi inchipuiam ca poate sa loveasca in iarba de o maniera incredibila!!!

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Ms mult pt site,urmaresc meciurile toata ziua.Vroiam sa stiu daca poate sa ma ajute cineva,va rog.Unde pot sa vad si eu programul meciurilor?Ms

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de doktorashu32 Vezi post
                                            Ms mult pt site,urmaresc meciurile toata ziua.Vroiam sa stiu daca poate sa ma ajute cineva,va rog.Unde pot sa vad si eu programul meciurilor?Ms
                                            uite aici barbati simplu http://portal.ittf.com/competitions/...tition_ID=1962
                                            si aici femei simplu http://portal.ittf.com/competitions/...tition_ID=1962 .
                                            Enjoy !!
                                            Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                            Comentariu


                                            • #47

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                iata predictia mea :

                                                Wang Hao - J Mizutani

                                                Ma Long - Ma Lin

                                                Zhang Jike - Jo SE Hyuk

                                                Wang Li Qin - Xu Xin

                                                Samsonov - Chen Qi

                                                Ovtcharov - Timo Boll

                                                va urma ...
                                                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Io zic asa:
                                                  Wang Hao - Ma Long
                                                  Xu Xin - Timo Boll
                                                  Finala: Ma Long vs Xu Xin pe care o castiga Ma Long 4-3
                                                  Fan Zendong Super ALC - FL
                                                  FH: Dignics 09C
                                                  BH: Tibhar K3

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Ar fi bine sa castige Ma Long. Din pacate nu cred ca va trece de Ma Lin. Inca nu are forma de altadata...

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X