Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ajutor in configurarea paletei potrivite (VivaSportShop.ro)

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Puteti aduce intr-o luna, doua fața Nittaku Galze, rosu max?
    Hurricane III (by Nittaku)
    Jun Mizutani ZLC
    Nittaku Hammond Z2

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de valentinm Vezi post
      Puteti aduce intr-o luna, doua fața Nittaku Galze, rosu max?
      Da cu siguranta
      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
      http://www.VivaSportShop.ro

      Comentariu


      • #78
        Imi puteti spune si un pret?
        Hurricane III (by Nittaku)
        Jun Mizutani ZLC
        Nittaku Hammond Z2

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de valentinm Vezi post
          Imi puteti spune si un pret?
          155 lei : http://www.vivasportshop.ro/product-...lze--1322.html
          Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
          http://www.VivaSportShop.ro

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de VIVASPORTCLUB Vezi post
            Bine.
            Considerati acest post o comanda pentru Nittaku Galze, rosu, max. 1 bucata.
            Sa ma anuntati, va rog cand soseste ca sa va trimit banii si adresa.
            Multumesc.
            Valentin
            Hurricane III (by Nittaku)
            Jun Mizutani ZLC
            Nittaku Hammond Z2

            Comentariu


            • #81
              Iași turneu magazin

              Puteti sa aduceti o fata Donic Desto F3 Big Slam pentru teste la turneul de la Polivalenta din Iași?
              Am inteles ca o sa aveti un stand, se vor putea testa si anumite fete sau lemne?
              Multumesc?
              Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
              FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
              BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de valentinm Vezi post
                Bine.
                Considerati acest post o comanda pentru Nittaku Galze, rosu, max. 1 bucata.
                Sa ma anuntati, va rog cand soseste ca sa va trimit banii si adresa.
                Multumesc.
                Valentin
                Am avut nevoie de fata pentru concursul de la Cluj (6 octombrie) si cum nu am primit vreun semn nici de la Viva nici de la Adrian Pascu am luat o fata Nittaku Galze de la fata locului (Androgir, Gelu Popescu).
                Sper ca nu v-am incurcat .
                Multumesc de intelegere.
                Valentin
                Hurricane III (by Nittaku)
                Jun Mizutani ZLC
                Nittaku Hammond Z2

                Comentariu


                • #83
                  noile lemne Donic Waldner Legend Carbon si Donic Persson Seven sunt acum in stoc
                  Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                  http://www.VivaSportShop.ro

                  Comentariu


                  • #84
                    "Cumpara dupa ce testezi !!!" oferit de VivaSportShop.ro

                    "Cumpara dupa ce testezi !!!" oferit de VivaSportShop.ro
                    Doar la VivaSportShop.ro ai posibilitatea testarii unei game largi de fete si lemne ( ofensive, defensive si allround ), in magazinele noastra, de la Piata Sudului din incinta sali VivaSportClub sau in incinta Sema Park ( fosta Semanatoarea ), fata in fata cu intrarea la TopTenisArena.
                    Cu acceasta ocazie dorim sa va anutam ca printre multitudinea de fete si lemn oferita de noi, incepand de astazi, ne vor onora cu prezenta si urmatoarele:
                    Fete
                    Yasaka Rakza 9, 7, 7 Soft etc.
                    Donic Bluefire M1, M2, M3 etc.
                    Joola Rhyzm, X-Plode, Energy etc.
                    Xiom Sigma Pro, Euro si Omega IV Pro. etc.
                    Lemne
                    Yasaka - Extra Offensive 7 Power, MaLin Extra Offensive, Sweden Classic etc.
                    Donic - Waldner Legend, Ovtcharov CarboSpeed, Ovtcharov Senso Soft Carbon V1, Waldner Dicon, Burn All etc.
                    Joola - Rosskopf Force etc.
                    Xiom - Axelo, Stradivarius;
                    Levi

                    Va asteptam!!!
                    Contact:
                    0733.108.475
                    contact(at)vivasportshop.ro
                    www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
                    Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

                    Comentariu


                    • #85
                      am vb ieri la turneul de la iasi cu cei de la standul viva...daca nu va incurca prea tare puteti face un parteneriat cu garantibank...noi cumparatorii platim produsele in rate fara dobanda cu ajutorul cardului bonus iar vivasport cred ca ia toti banii odata...mie cel putin mi-ar fi mult mai usor asa...de fapt doar asa mi-as permite un lemn nou...o zi buna
                      - - - Actualizat - - -
                      am o rugaminte...puteti cantari un lemn joola toni hold ca sa-mi spuneti exact cate grame are?
                      tibhar def plus jumulita
                      gambler reflectoid 1,0
                      dawei 388 D-1 ox

                      Comentariu


                      • #86
                        Postat în original de Joo Vezi post
                        am vb ieri la turneul de la iasi cu cei de la standul viva...daca nu va incurca prea tare puteti face un parteneriat cu garantibank...noi cumparatorii platim produsele in rate fara dobanda cu ajutorul cardului bonus iar vivasport cred ca ia toti banii odata...mie cel putin mi-ar fi mult mai usor asa...de fapt doar asa mi-as permite un lemn nou...o zi buna
                        - - - Actualizat - - -
                        am o rugaminte...puteti cantari un lemn joola toni hold ca sa-mi spuneti exact cate grame are?
                        Lemnul Joola Toni Hold are in jur de 70 g.
                        www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
                        Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

                        Comentariu


                        • #87
                          Domnilor, eu am comandat de o saptamana o cutie de mingi Yasaka Superior (144 buc), mentionez ca am optat pt posta rapida (Fan Courier)...am vorbit telefonic cu un domn, m-a asigurat ca totul e ok si iata...tot fara mingi am ramas...rog mai multa seriozitate...pana luni 03.12 vreau sa-mi ajunga coletul, in caz contrar declar comanda anulata...
                          Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                          Lume multa, oameni putini...

                          Comentariu


                          • #88
                            Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                            http://www.VivaSportShop.ro

                            Comentariu


                            • #89
                              Buna seara,
                              ?n titlul anunțului scrie ca vindeți și în rate dar nu sunt specificate detaliile. Se poate sa ne comunicați mai multe detalii? Sunt sigur ca sunt mai multe persoane interesate de acest mod de plata!
                              Mulțumesc,
                              Paul
                              Lem: Yasaka Silverline Carbon
                              FH:
                              Yasaka Mark V HPS Soft
                              BH:
                              Yasaka Mark V HPS Soft

                              Comentariu


                              • #90
                                Viva sport are un sistem de rate propriu,in care paleta ramane la sala pana achitati intreaga suma.
                                Nu joaca nimeni cu paleta dumneavoastra,si puteti juca cu ea cand veniti la sala.
                                Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                                FH: Tenergy 05
                                BH: Dignics 05

                                Comentariu


                                • #91
                                  Postat în original de george25 Vezi post
                                  Viva sport are un sistem de rate propriu,in care paleta ramane la sala pana achitati intreaga suma.
                                  Nu joaca nimeni cu paleta dumneavoastra,si puteti juca cu ea cand veniti la sala.
                                  Super! îmi place acest sistem! Este o situație de genul "win-win", în care amândoi ies câștigatori!
                                  Felicitari pentru idee!
                                  PS: Mi-am facut o paleta la ei recent și sunt super mulțumit de ea. Sa nu mai zic ca preț mai mic nu gasești nicaeri (?n România) și, în plus, primești și niște cadouri atunci când cumperi câte ceva de la ei!
                                  O seara placuta tuturor,
                                  Paul
                                  Lem: Yasaka Silverline Carbon
                                  FH:
                                  Yasaka Mark V HPS Soft
                                  BH:
                                  Yasaka Mark V HPS Soft

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    www.VivaSportShop.ro va asteapta cu reduceri de pana la 60 % ; mai multe detali pe site
                                    Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                    http://www.VivaSportShop.ro

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      As dori un trening DONIC VIPER,marimea 52 (eu am 182cm inaltime,si am 86kg).V-am dat aceste detalii ca sa va dati seama daca se potrivesc marimile.V-am sunat la telefon dar nu ati raspuns.Telefonul meu este 0756 258 169 MARCU.
                                      Blade . PHOTINO
                                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Re: VivaSportShop.ro) Joola,Xiom ,Yasaka, Butterfly, Donic (Vanzari si in rate)

                                        As dori si eu un trening donic viper marimea S. 0722731800. Costache Claudiu. Multumesc!
                                        Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Re: VivaSportShop.ro) Joola,Xiom ,Yasaka, Butterfly, Donic (Vanzari si in rate)

                                          Sau Donic Impact, aceasi marime, S. Va multumesc.
                                          Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
                                          - - - Actualizat - - -
                                          As dori sa le mulțumesc baieților de la VIVASPORT pentru promptitudinea si seriozitatea lor! Am achizitionat produsul dorit, la pretul redus mentionat pe site, iar pe langa asta, am primit discount, si la alte produse cumparate, chiar daca nu era cazul! Bravo! Țineți-o tot asa! Felicitari!

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Postat în original de marcu vasile Vezi post
                                            As dori un trening DONIC VIPER,marimea 52 (eu am 182cm inaltime,si am 86kg).V-am dat aceste detalii ca sa va dati seama daca se potrivesc marimile.V-am sunat la telefon dar nu ati raspuns.Telefonul meu este 0756 258 169 MARCU.
                                            Nu am primit marfa .Spuneti-mi cand am sa-l primesc sau daca la-ti trimis.Astept un raspuns de la voi
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Postat în original de marcu vasile Vezi post
                                            Nu am primit marfa .Spuneti-mi cand am sa-l primesc sau daca la-ti trimis.Astept un raspuns de la voi
                                            Va multumesc sa rezolvat ,imi pare rau daca am suparat pe cineva ,dar nu stiam care este situatia materialului.Multumesc pentru serviciul si sigur voi mai apela la serviciile dumneavoastra .CU STIMA SI RESPECT
                                            Blade . PHOTINO
                                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Toate Fetele din gama Xiom Vega sunt acum la oferta ; mai multe detalii pe site : http://www.vivasportshop.ro/category...ciale--36.html
                                              Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                              http://www.VivaSportShop.ro

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Buna seara, va rog frumos sa ma contactati pe acest nr de telefon : 0761685334 in legatura cu comanda unei lemne Joola Rossi Fire...v-am trimis pe adresa de mail concret despre ce e vorba...astept o solutie urgenta...
                                                Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                                                Lume multa, oameni putini...

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Toate lemnele de la XIOM la cele mai bune preturi numai la www.vivasportshop.ro (categoria Oferte speciale)
                                                  Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                                  http://www.VivaSportShop.ro

                                                  Comentariu


                                                  • Am primit fețele de la voi astazi ,sunt f. bune ptr. copii.VA MULTUMIM INCA ODATA
                                                    Blade . PHOTINO
                                                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X