Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand materiale tenis de masa

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Oricat de vechi este acest lemn , seria trebuia sa sa vada , nu avea cum sa se stearga deoarece acea serie este poansonata , adica o perforare prin stantare .
    In rest de celelalte , se pot da multe interpretari...
    TENERGY // LIN Gaoyuan // TENERGY
    TENERGY // VISCARIA // TENERGY

    Comentariu


    • #27
      eu am un tb zlf destul de vechi si seria tot se vede
      FH: Tenergy 05 2.1mm
      BLADE: Timo Boll Spirit off
      BH: Yasaka Rakza 7 soft max
      www.ecosystem.com.ro

      Comentariu


      • #28
        Inainte lemnele Butterfly nu aveau serie,seria a fost introdusa cam prin 2004-2005.

        Comentariu


        • #29
          Ar fi bine sa lamureasca Edward problemele ridicate.

          Comentariu


          • #30
            Daca va iutati atent la catalogul cu palate o sa vedeti pansonate serile atat pe lama paletei cat si pe maner .

            Comentariu


            • #31
              Am mai intrebat intr-un post daca : - trebuie sa aiba serie un lemn butterfly ca sa fie original ? Pentru ca am studiat zilele astea mai multe forumuri unde sunt prezentate mai multe lemne butterfly fara serie . Daca este cineva in masura sa ne raspunda la intrebare i-am fi recunoscatori . Scuze de off-topic .

              Comentariu


              • #32
                Cum am spus si mai sus lemnele vechi Butterfly nu aveau serie.Iata si dovada:

                https://picasaweb.google.com/teodoru...WRp87_47jbpwE#
                ---------- Post added 04-May-2011 at 17:11 ----------
                Studiez de mult timp lemnele Bty si am incercat sa fac o galerie foto cu toate modelele fabricate,nu este inca finalizata ,dar aveti ce vedea.

                Comentariu


                • #33
                  Mai e si problema tamca/arylate...

                  Comentariu


                  • #34
                    Acolo nu ma bag,sa ne spuna vanzatorul

                    Comentariu


                    • #35
                      Teodorus are dreptate baieti,inainte nu aveau serie toate lemnele bty.In ce priveste arylate,e adevarat,Schlager t5000 n-are da', proprietaru' lemnului mi-a zis ca nu stie cum a pierdut emblema orig.si-a pus-o p-asta cu arylate.Lemnu' in schimb e BESTIAL SI SPARGE,inconfundabil...............Daca credeti ca asta-i o problema mare(emblema ),cautati in alta parte da' va zic ca lemnu' nu are nici-un fel de defect in ciuda vechimi sale.Las la atitudinea fiecaruia..............lumea e frumoasa ptr. ca e difersificata .Bafta multa tuturor si succese in ping pong

                      Comentariu


                      • #36
                        VAND JOOLA GREEN POWER max,neagra si rosie.

                        FETE INCA BUNE JUCATE 2 LUNI DE ZILE,FOARTE REZISTENTE-152/158mm.PRET 80 LEI/BUC SAU 150 LEI AMANDOUA.TRANSPORT 16LEI.

                        JOOLA Energy Green Power
                        JOOLA Energy Green Power reviews and ratings on this inverted table tennis rubber.
                        FacebookRatings (rated 12 times)There are 2 users using the JOOLA Energy Green Power.
                        From manufacturer: Speed 100.0 / 100
                        Spin 98.0 / 100
                        Control 80.0 / 100
                        Tensor YES
                        From community: Speed 10.0
                        Spin 8.7
                        Control 7.8
                        Tackiness 1.4 - Slightly tacky
                        Throw Angle 5.4 - Medium
                        Weight 3.0 - Light
                        Sponge Hardness 3.3 - Medium-soft
                        Gears 8.1 - Many gears
                        Durability 4.5 - Average durability
                        Consistency 7.5
                        Overall 9.0 4.5
                        Ultima editare de EDWARD; 05.mai.2011, 03:24.

                        Comentariu


                        • #37
                          Vand lemn joola guo 3 c carbon energy ca nou

                          UN LEMN F. IMPORTANT IN LUMEA TENISULUI DE MASA IN CIUDA COSTULUI RELATIV MINOR IN COMPARATIE CU RIVALII SAI..........BTY.MAZE SAU T.BOLL ALC.PRET 45 EUR(180 LEI)+ 17 LEI TRANSPORT.JUCAT FFF.PUTIN(O LUNA+- PT. PROBE).JOOLA Guo 3 ? C
                          DOAR.............. 80 GRAME................INCREDIBIL
                          FacebookRating (evaluat de 3 ori)La producator: Viteza 96.0 / 100
                          Control 89.0 / 100
                          Greutate 80 grame
                          Din Comunitate: Viteza 9.5
                          Controlul 7.5
                          Rigiditatea 7.3 - Ale
                          Duritate 8.9 - Foarte greu
                          Coerența 10.0 - întotdeauna identice
                          Global 9.0
                          Plies
                          Materiale Ayous, Carbon
                          Grosimea cap
                          Cap de dimensiuni
                          Ocupa de dimensiuni

                          Descrierea din ambalajul JOOLA Guo 3 ? C?n cooperare cu echipa campion mondial și World Cup castigator Guo Yue am dezvoltat o lama de carbon extrem de rapid în China. JOOLA este prima companie de a folosi o noua fibra de carbon, care pâna în prezent a fost folosita numai în lame chineza jucatori de top. Acest carbon permite o accelerare mai repede în momentul când este lovit mingea. Furniruri exterioare sunt foarte greu furnirelor Ayous, care, de asemenea, creste viteza chiar mai mult.
                          Ultima editare de EDWARD; 05.mai.2011, 03:45.

                          Comentariu


                          • #38
                            Vand joola carbon swe perfect

                            Jucat doar pt. Probe,acest lemn e ca si nou,difera doar prezul-la numai 75 eur(300 lei)+18 lei transportu'.cantareste numai 85 gr,f putn ptr.un carbon.

                            La producator: Viteza 95.0 / 100
                            Control 88.0 / 100
                            Greutate 85 g
                            Din Comunitate: Viteza 95.0
                            Controlul 9.0
                            Rigiditatea 7.0 - Ale
                            Duritate 8.2 - Greu
                            Coerența 10.0 - întotdeauna identice
                            Global 9.0
                            Plies
                            Material Carbon

                            Descriere JOOLA Carbon ambalaj de SWE?n 2004, JOOLA a introdus lame suedez noi. JOOLA Carbon SWE este o lama de carbon foarte rapida cu control excelent.
                            SWE de CARBON JOOLA combina inovare JOOLA tehnicieni si decenii lung stiu cum a producatorilor lama suedez.
                            Rezultatul: o carbonului lama care combina toate caracteristicile de o lama de concurenta moderne: viteza, o multime de centrifugare, control minge perfect, greutate restanta alocare.
                            [/I]
                            Ultima editare de EDWARD; 05.mai.2011, 04:04.

                            Comentariu


                            • #39
                              Vand stiga boost ts 1,9mm si 2,0mm doar taiate si probate negre

                              MASURI:154/158,CE-AR FI DE SPUS................O GUMA EXCELETA,IATA CARACTERISTICI SI POZE.................:Stiga Boost TS
                              PRET:70 LEI/BUC+18 LEI TRANSPORT.



                              FacebookRating (evaluat de 20 de ori)Exista 18 utilizatori folosind Stiga Boost TS.
                              La producator: Viteza 9,5
                              Spin 9.0
                              Tensionata da
                              Din Comunitate: Viteza 9.1
                              Spin 9.0
                              Controlul 9.1
                              Tackiness 2.4 - Usor lipicios
                              Arunca unghiul 3.7 - Mediu
                              Greutate 2.4 - Lumina
                              Burete duritate 1.3 - Soft-Mediu
                              Angrenaje 8.3 - Multe Angrenaje
                              Durabilitate 8.7 - Dureaza mult timp!
                              Coerența 9.6
                              Global 9.2 4.6


                              Descrierea din ambalajul Stiga Boost TSIMPULS TS (sunet de tensiune) este alegerea restanta pentru ofensivi jucatori de aproape toate nivelurile de joc carora place buretele moale. Impuls TS are burete moale, care ofera un sunet clar crocant, atunci când izbește mingea. Chiar daca burete este moale din cauciuc genereaza viteza foarte buna. Buretele de impuls TS cauciuc este mai moale decât buretele Boost TC. Sunetul si sentimentul Boost TS este de neegalat! Impuls TS permite ofensivilor jucatori de toate capacitatile pentru a juca la întregul lor potențial.
                              Ultima editare de EDWARD; 05.mai.2011, 04:40.

                              Comentariu


                              • #40
                                Vand fata yasaka mark v f putin uzata neagra

                                MASURI:152/158,FATA MAI MULT DECAT BUNA.PRET:60 LEI + 18 LEI TRANSPORTUL.Am încercat acest cauciuc în ' 80s, si a fost minunat. Am încercat-o câteva luni în urma si a fost înca minunat. Acest cauciuc poate face totul - este un pic mai rapid si spinnier decât este Butterfly omologul - Sriver. Cu siguranta o alegere de sus dantela pentru orice stil de joc control sau ofensiv. Acest cauciuc va rezista la încercare de timp.Yasaka Mark V
                                yasaka Mark V comentarii si evaluari:



                                FacebookRating (evaluat ori 44)Exista 260 de utilizatori , folosind Yasaka Mark V.
                                La producator: Viteza 8.0
                                Spin 8.5
                                Din Comunitate: Viteza 7.9
                                Spin 8.0
                                Controlul 8.2
                                Tackiness 2.5 - Usor lipicios
                                Arunca unghiul 4.1 - Mediu
                                Greutate 4.2 - Media
                                Burete duritate 4.6 - Mediu
                                Angrenaje 8.4 - Multe Angrenaje
                                Durabilitate 8,5 - Dureaza mai mult decât media
                                Coerența 9.2
                                Global 8.9

                                Ultima editare de EDWARD; 05.mai.2011, 04:58.

                                Comentariu


                                • #41
                                  Vand materiale tenis de masă

                                  RAPIDITATE ABSOLUTA,RAPORT CALITATE PRET-MAI MULT DECAT OPTIM.PRET:45 LEI+ 18 LEI TRANSPORT.LKT rapida de viteza
                                  LKT (Li Kuang Tsu) Rapid Viteza comentarii si evaluari pe tema: tenis de masă.
                                  FacebookRating (evaluat 21 ori)Exista 18 utilizatori folosind LKT Rapid viteza.
                                  La producator: Viteza 9.0
                                  Spin 9.0
                                  Tensorul de da
                                  Din Comunitate: Viteza 8.9
                                  Spin 8.8
                                  Controlul 9.0
                                  Tackiness 3.1 - Usor lipicios
                                  Arunca unghiul 3.9 - Mediu
                                  Greutate 4.3 - Media
                                  Burete duritate 5.2 - Mediu
                                  Angrenaje 6.6 - Deasupra Angrenaje medie
                                  Durabilitate 7.8 - Dureaza mai mult decât media
                                  Coerența 9.5
                                  Global 8.9

                                  Comentarii de viteza rapida de LKT ppgear a spus acest lucru pe 20 mai 2009:
                                  Are un unghi care arunca confortabil între mediu si mediu ridicat. Este complet nelipicios cauciucul deci pt. aceasta veti simti ca un produs de Euro/japonez.
                                  O alta mare alternativa pentru dumneavoastra sunt Sriver sau Mark V.

                                  Am încercat multe dintre 729 si foi LKT în ultimii ani. Sunt de acord cu comentariile lui Arthur--aceasta guma este favorita mea pâna în prezent dintre 7-8 diferite fete chinezesti, am încercat inclusiv versiunea moale a lkt, lipicios Geospin, Transcend smântâna, mai multe foi 729 LKT XP Pro, Torrent.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Eu unul am avut Schlager Carbon cu fluturas negru, fara serie si cam prin 2006 am vazut primul cu serie. In general cele vechi se spune ca sar un pic mai bine dar nu cred ca e valabil pt toate...
                                    Blade: Viscaria, FL
                                    fh: T05, 2,1 mm, black
                                    bh: T05, 2,1 mm, red

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Eu as fi interesat de o fata rosie "lipicios Geospin" si 2 fete negre "Transcend smântâna". Crezi ca ar merge bine pe un lemn DHS Rege Uragan care este "tot-lemn" ?
                                      Stiga Clipper Wood
                                      FH: DHS Hurricane 3 NEO
                                      BH: Donic Coppa Platin

                                      Lipici: Tear Mender

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        traducere automata...intentia a fost buna, doar forumul este in romana
                                        Scuze de interventie jimmy, dar eu ma lovesc des de astfel de traduceri... nici nu stii ce frustrant e sa nu poti critica...
                                        ON-topic- Materiale bune, spor la vanzare.
                                        TsE

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Seara buna mersi pentru lemn este asa cum ai zis l-am primit astazi,distractie placuta ptr. miine.

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de EDWARD Vezi post
                                            Pana acu' am avut facut tranzactii numa' cu cei din bucuresti(vezi membru forum TIBI) si am trimis materialu' acasa la mine (am casa in buc.),iar cumparatorii s-au intalnit cu tata,altminteri dati-mi voi va rog o alternativa..............????!!!!
                                            Saptamanal vin doua microbuze din peninsula insotite si de dubite cu pachete .

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              as vrea sa-ti las feed da' nu te regasesc in nici-un subiect.Cum sa fac?

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Anunt important...

                                                Suport transportul la toate obiectele ,mai putin la kreanga aeros.....

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Redus........75 eur(300lei).............e adevarat,in ce priveste emblema cu arylate.....nu-i a lui........da', cine m-i la dat,mi-a spus ca a pierdut originalul si de aceea a pus alta emblema.va asigur,in schimb,ca lemnu' e cel original,nu pot sa-mi permit sa glumesc cu lumea,tin la reputatia mea.intrebati pt.feed pe cei cu care am lucrat deja.eu vand numai obiecte in stare decenta,altminteri nu le cumpar.va multumesc tuturor si bafta in toate

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Kreanga

                                                    Postat în original de edward Vezi post
                                                    suport transportul la toate obiectele ,mai putin la kreanga aeros.....
                                                    e posibil ca nimeni sa fie interesat de un kreanga aeros ...............???!!!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X