Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand materiale tenis de masa

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand materiale tenis de masa

    Numai 85 lei,extraordinar de rapid,doar 82 grame in carbon
    Pentru foto lasa mailu' tau

  • #2
    XIOM VEGA PRO MAX Rosie

    153/157mm-jucata 2 saptamani(ca noua)-pret-100ron cu transport recomandata international
    Ultima editare de EDWARD; 14.apr.2011, 04:44.

    Comentariu


    • #3
      vand fete taiate (probate) si fete folosite putin

      1.donic acuda s2 red-151/155mm autonomie 90%-21 eur cu expeditie
      2.donic acuda s1 black-150/156mm autonomie 90%-21eur cu expeditie
      3.bty.t 05 black-150/155mm-autonomie 88%-30eur cu exp.[LIST=1]
      4.bryce black-150/154mm si red-148/153mm autonomie 95%-27eur/buc cu exp.[LIST=1]
      5.oulaw gambler red si black-153/160mm autonomie 100%(taiate noi)new model-16 eur/buc cu exp.[LIST=1]
      6.bty.t 64 black-148/156mm autonomie 40%-15 eur cu exp.[LIST=1]
      7.bty.t 64 red-150/155mm autonomie 50%-16eur cu exp[LIST=1]
      8.xiom v.pro red-155/158 autonomie 95%-25eur cu exp............................................... .................................................. .............................................
      9.lemn nou yin he t1 milkyway clona schlager superusor carbon 84gr-30eur cu exp.( very fast,feeling & control).......................................... .....................
      10.Stiga boost TS black(taiata si doar proba)-153/158mm autonomie100%-24 eur cu exp............................................... ..................................... Toate fetele sunt max si se poate trata usor pretul in cazul in care cumparati mai multe obiecte,ptr.info sau foto,nu ezitati sa ma contactati.
      oksanas19(at)gmail.com

      foto/ esantion
      ulterior discount de 10% pt.oricare obiect in parteurl]ulterior discount de 10% pt.oricare obiect in parteurl]ulterior discount de 10% pt.oricare obiect in parteurl]ulterior discount de 10% pt.oricare obiect in parteurl]ulterior discount de 10% pt.oricare obiect in parteurl]ulterior discount de 10% pt.oricare obiect in parte[/I]
      ---------- Post added 16-Apr-2011 at 04:17 ----------
      Ulterior discount de 10% ptr. Oricare din subiecte
      Ultima editare de EDWARD; 16.apr.2011, 04:15.

      Comentariu


      • #4
        ofer 80 lei cu transport inclus

        Comentariu


        • #5
          90 ultimu'pret,daca nu..................?

          Comentariu


          • #6
            10% discount/orice

            Comentariu


            • #7
              sunt interesat de tgy 05 negru si de tgy 64 rosu
              aveti mesaj privat
              FH:Tenergy 05
              BLADE: Timo boll Spirit
              BH: Tenergi 05

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de crina86
                ce inseamna autonomia fetei? nu am mai auzit asa ceva eu am auzit de viteza, spin, control, duritate.. dar autonomie...?
                Vezi tu, este la fel ca la masini. Cand s-a terminat benzina din rezervor tebuie sa tragi pe dreapta si sa faci plinul; in cazul paletei de tenis, cand s-a terminat autonomia fetei trebuie sa o dezlipesti si sa cumperi o fata noua.
                EDIT: Dupa ce autonomia unei fete scade sub 40% incepe sa scada si spinul, nu-ti mai iese topspeen-ul la fel de bine, scade si viteza si nu mai poti ataca de la semi-distanta de masa, etcetera.
                EDIT2: imi cer scuze EDWARD pt offtopic.
                Ultima editare de Toni34; 16.apr.2011, 20:20.
                FR: Donic Slice
                BH: Nittaku Best Anti
                Blade: JOOLA KOOL OFF++

                Comentariu


                • #9
                  scuze.... este simplu... nu vezi din ce Tara este el?... adica trimite fazta prin posta din Italy in romania... asta vrea sa spuna.... acum este ok?...

                  Comentariu


                  • #10
                    eu as fi interesat dar nu pricep nimic din pozele alea.. daca cumpar de la tine cum se face plata ca.. te vad cam departe ...
                    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de leo33 Vezi post
                      scuze.... este simplu... nu vezi din ce Tara este el?... adica trimite fazta prin posta din Italy in romania... asta vrea sa spuna.... acum este ok?...
                      eu nu am inteles care este problema ta...pe a mea o rezolv eu!

                      Comentariu


                      • #12
                        Vand innerforce jucat o luna(ca nou)

                        90 EUR,cca.360 lei. Tamca ULC innerforce cu fibre de carbon uniaxial,aceasta e o foto esantion.Lemnul e ca si nou,daca doriti foto,vi le fac,da nu difera de foto de mai jos.

                        INNERFIBER, inovatie recenta a BUTTERFLY; produce o noua senzatie totala de „exploatare a mingei"; folosind TAMCA ULC, este ideal pentru a ataca cu viteza, unitate si sparge!CANTARESTE NUMAI 85 grame

                        o mâner stil:concav(flared)
                        o greutate: cca. 85 g
                        o dezlipire a 5 + 2 Tamca ULC
                        Lacat Tamca ULC

                        Ultima editare de EDWARD; 28.apr.2011, 12:22.

                        Comentariu


                        • #13
                          Salut sunt interesat sa-l cumpar cum facem cu plata ,scrie-mi te rog pe MP , MERSI.TRIMIT pe MP NR. de telefon al meu.
                          ---------- Post added 29-Apr-2011 at 21:14 ----------
                          Salut am trimis pe PM nr.meu si te rog pe mine ma gasesti numai seara pe forum asa ca degeaba ni-ai scris pe pm ca nu eram acasa si nu am cum sa-ti raspund poate vorbim la tel. este mult mai simplu,mersi de intelegere.

                          Comentariu


                          • #14
                            fata vanduta in afara forumului

                            Comentariu


                            • #15
                              felicitari pt vanzare dar tot nu ai spus pana acum, daca ne hotaram sa cumparam ceva de la tine cum procedam cu plata ?
                              Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                              Comentariu


                              • #16
                                Pana acu' am avut facut tranzactii numa' cu cei din bucuresti(vezi membru forum TIBI) si am trimis materialu' acasa la mine (am casa in buc.),iar cumparatorii s-au intalnit cu tata,altminteri dati-mi voi va rog o alternativa..............????!!!!

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de EDWARD Vezi post
                                  Pana acu' am avut facut tranzactii numa' cu cei din bucuresti(vezi membru forum TIBI) si am trimis materialu' acasa la mine (am casa in buc.),iar cumparatorii s-au intalnit cu tata,altminteri dati-mi voi va rog o alternativa..............????!!!!
                                  A, este in regula nu stiam ca ai familie in București ... spor la vanzari !
                                  Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Vand schlager 88gr.cu fluturas de metal(perfect)

                                    Model mai vechi da' mai bun de o mie de ori decat cele noi,in stare perfecta,tinut maniacal.pret 320 lei sau 80 eur,accept schimburi cu fete noi t 05 si 64,cu sardius,amultart,mizutani sau tot ce inseamna butterfly.
                                    [/I]
                                    Ultima editare de EDWARD; 02.mai.2011, 00:26.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Schlager Carbon e cu arylat ? N-am stiut asta.
                                      Blade DHS PG 2
                                      FH: DHS Hurricane 3
                                      BH: Stiga Airoc Astro M

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        hmmm.. sigur nu e cu arylate e cu carbon dur laminat tamca 5000!
                                        uite asa trebuie sa arate backhand-ul se vede scris TAMCA!

                                        posibil sa fie schimbat cerculetul cu scrisul.. cel care se vede este cel mai probabil de la un timo boll spirit. Insa dupa culorile straturilor de lemn si fluturas paleta pare originala !
                                        Ultima editare de adishorul; 02.mai.2011, 16:34.
                                        Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Ca semn al originalitatii , nu ar fi trebuit sa aiba stantata o serie pe una din fete ?...
                                          TENERGY // LIN Gaoyuan // TENERGY
                                          TENERGY // VISCARIA // TENERGY

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de mah.horea Vezi post
                                            Ca semn al originalitatii , nu ar fi trebuit sa aiba stantata o serie pe una din fete ?...
                                            da asa e schlager-ul are serie dar la acesta sunt sterse complet straturile exterioare, daca nu cumva.. chiar schimbate...
                                            Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Vand Coppa jo platin patrate 2,0mm rosu & negru

                                              13o lei buc CU TRANSPORT INCLUS
                                              Ultima editare de EDWARD; 03.mai.2011, 00:08.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                VAND lemne și fețe

                                                KREANGA AEROS,Lemn perfect,jucat un pic.pret 200 lei,E UN OFF PLUS SI-I FFFFF RAPID.(PRIZA DREAPTA)

                                                ---------- Post added 03-May-2011 at 19:02 ----------

                                                reducere-175 lei
                                                Ultima editare de EDWARD; 07.mai.2011, 12:02.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  E clar ca insemnul cu arylate nu are ce cauta acolo , dar dupa cum se vede si la insemnul de pe partea cealalta a manerului , cineva s-a jucat cu un obiect mai ascutit la insemnele cu butterfly , incercand sa le scoata . Mai greu de elucidat e faptul ca a schimbat insemnul Tamca 5000 cu cel Arylate , poate s-a gandit ca daca baga un pic de arylate in Schlager o sa-i dea mai mult control , cine stie... In rest pare autentic , numai ca fiind mai vechi se pare ca i s-a sters si seria . In final nu sunt de acord cu faptul ca modelele vechi sunt de 1000 de ori mai bune decat cele noi , hai sa zicem de 314 ori... si , cu faptul ca in titlu spuneti ca e perfect , ceea ce e departe de adevar . Spor la vanzare !

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X