Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand materiale tenis de masa

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Schlager

    Postat în original de teodorus Vezi post
    acolo nu ma bag,sa ne spuna vanzatorul
    redus............................................. ..75 eur cu transport inclus ...............ultima oferta.
    .

    Comentariu


    • #52
      Eu pot sa confirm ca am facut un schimb cu Dl. Edward prin Atlassib, si am fost multumit...

      Comentariu


      • #53
        Schlager

        Merci mult leo33 pt. Confirmare
        ---------- Post added 11-May-2011 at 11:25 ----------
        Postat în original de edward Vezi post
        merci mult leo33 pt. Confirmare
        sa vedem daca cineva e intr-adevar interesat.......285 lei cu transp. Inclus
        ---------- Post added 11-May-2011 at 11:28 ----------
        Ultim prez,daca nu interes. Pe nimeni................285 lei cu transport inclus...............il scot de pe forum

        Comentariu


        • #54
          nimeni??!!

          Comentariu


          • #55
            reducere 5% mai putin ptr toate produsele de mai sus cu transp inclus......................
            ---------- Post added 13-May-2011 at 02:14 ----------
            joola swe redus la 68eur..........transport inclus

            Comentariu


            • #56
              Vand mizutani zlc si fete noi yasaka zap 42-44?

              Vand mizutani zlc.................care n-are nevoie de complimente........evaluati dvs. foto........pret:500 lei cu transport inclus si 2 fete patrate yasaka zap 42-44?,mas.2.2,rosie si neagra-pret:100 lei amandoua(vanzare numai pereche)

              ---------- Post added 13-May-2011 at 16:27 ----------
              Daca doriti foto din alte unghiuri,nu ezitati sa-mi lasati emailu'DVS.Va multumesc.Sunt deasemenea in asteptarea unui Maze arylate carbon recent(il voi pune in vanzare cum i-mi ajunge)
              Ultima editare de EDWARD; 12.mai.2011, 17:08.

              Comentariu


              • #57
                VAND PALETA DONIC superbat COMPLETA FOARTE RAPIDA,NOUA

                Paleta construita cu tehnologie donic,viteza 12,spin12,control 6,5,deja asamblata.pret:50 eur plus 25 lei transport

                Comentariu


                • #58
                  280 lei ...............nu va sfiiti,intrebati.....va fac foto din orice unghi......lemnu' n-are defecte majore

                  Comentariu


                  • #59
                    e cumva o paleta din gama hoby?
                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                    Comentariu


                    • #60
                      Daca paleta este Hobby trebuie specificat obligatoriu acest lucru in descriere . Daca nu este hobby trebuie specificate denumirea lemnului si a fetelor pentru ca eventualii cumparatori sa poata cauta date tehnice despre acestea . Stima !

                      Comentariu


                      • #61
                        Nici macar nu stiu ce inseamna gama hoby.o am din germania( luata saptamana trecuta).lemnu' e donic iar fetele la fel,da fetele nu-s omologate ittf da' au,oricum o viteza si un grip extraordinare.ptr. Cine joaca la distractie se merita la banii astia.....merci
                        ---------- Post added 15-May-2011 at 21:29 ----------
                        redus 48 eur cu transp.inclus

                        Comentariu


                        • #62
                          Vand bty.innershield zlf nou concav si fete noi patrate

                          Innershield nou concav pret-128 eur cu transport,fata coppa jo platin soft 2,2mm rosie,tibhar sinus alpha 2,0mm neagra,2 donic coppa jo platin red&black de 2,0 mm.........la 27 eur buc + transp.20 lei si o yasaka biotech 36-38? rosie max...la 14 eur+ 20 lei transp.pt.cine cumpara mai multe lucruri transp. Incide tot 20 lei.fara reduceri,preturile sunt deja fffffffff mici.va multumesc pt.lectura.stima
                          Tin sa spun ,pt.o si mai mare transparenta ca imaginile sunt reale dar nu ale lemnului cu pricina............fiind nou, mi-am permis sa-i pun foto de prin siteuri internet.daca cineva e intr-adevar interesat si tine neaparat,ii fac si foto originale da' sa va schimba numai seria...........restul e identic si precis ca-n foto relative.Mai e ceva schimbat......................PRETUL.............e valuati DVS...........multumesc,sper de intelegere..............DORESC TUTUROR PROGRESE RAPIDE IN TENISUL DE MASA.........(RECOMANDARE DACA-MI PERMITETI):STATI MAI DEPARTE DE MASA SI,VAZAND MAI BINE MINGEA.............VETI AVEA INTR-ADEVAR PROGRESE NEASTEPTATE........
                          Ultima editare de EDWARD; 18.mai.2011, 01:14.

                          Comentariu


                          • #63
                            ti-am lasat PM

                            Comentariu


                            • #64
                              redus la 44 eur cu transport

                              Comentariu


                              • #65
                                joola swe redus la 64 eur cu transp inclus

                                Comentariu


                                • #66
                                  paleta e hobby.iar la 44 de euro nu o sa ti-o cumpere nimeni.un prieten de-al meu a avut un butterfly hobby pe care a dat 170 de ron, sau ceva de genul, si a vandut-o la jumatate de pret cu toate ca paleta era jucata de 2 ori.mai uite-te la pret nitel si lasa-l sa coboare: nu-i place sus!o seara buna

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    am sa iau in considerare.........

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Ce scrie pe fete ?
                                      Ca din poza nu se vede scrisul..
                                      Multumesc

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Scrie donic si e o paleta f rapida dar e un hobby cum spun altii

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Vand materiale tenis de masă

                                          Jucat cam 2 luni dar tinut cu complimente,vand acest popular lemn la numai 68 eur cu transport,priza dreapta (st)
                                          redus si ultim pret............65 cu trANSP INCLUS

                                          ---------- Post added 21-May-2011 at 11:51 ----------
                                          nu va sfiiti in fata unui asemenea exemplar.......intrebati-ma daca nu-l cunoasteti.....va dau orice info.doriti......VA multumesc
                                          ---------- Post added 21-May-2011 at 12:02 ----------
                                          lemn inca disponibil
                                          Ultima editare de EDWARD; 21.mai.2011, 11:48.

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Vand materiale tenis de masă

                                            Pantofi sportivi folositi 6-7 antrenamente butterfly gel-pret 30 eur cu transport si huse butterfly si stiga ca noi,pret 15 eur cu transp/buc.

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              eu port 46 .. dar bafta in continuare la vanzare !
                                              __________________________
                                              Blade : DONIC Burn OFF
                                              BH :Butterfly Sriver Fx
                                              FH :DHS TNT

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Vand fete bty.,stiga si donic

                                                1.ten.05 neagra 2,1mm jucata 1luna jumate tinuta maniacal masuri 150/157-eur 25.....2.ten.05 rosie 1,9mm jucata 1luna jumate tinuta f bine cu o simpla ciupitura langa bord (stanga sus) masuri 150/157-eur 23.................3.stiga neos 2,2mm rosie abia taiata masuri 157/164(si pt. Lemne suprafata mare) jucata o data-eur 19.............4. Stiga carbo neagra 2,2mm,masuri 157/163 jucata o data-eur 20...............5. Donic coppa jo platin rosie max masuri 152/157 cu o taietura dreapta sus spre bord(fata ok daca n-ar avea aceasta taietura)-eur 10.............6.ten.05 neagra 2,1mm masuri 148/156 jucata 5 luni inca fata decenta-eur 14...........7.ten.05 rosie 1,9mm masuri 150/154 jucata 3 luni fata tinuta ffffff bine -eur 18..........toate fetele descrise mai sus costa 15 lei pt transport si nu se negociaza pretul..........va multumesc pt. Lectura
                                                Ultima editare de EDWARD; 20.mai.2011, 15:41.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  ti-am lasat MP

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    am vazut,merci

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X