Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand materiale tenis de masa

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand maze alc anatomic + fete xiom

    Maze anatomic 88gr jucat 5 luni da' tinut maniacal,prez 63 eur cu transport gratis,lemn andro off kinetic inside nou la 33 eur cu transport.fete xiom elite 152/158 max ca noua si xiom vega europe in aceleasi conditii si masuri.prez 20 eur/buc. cu transp gratis......astept cumparatori.Cereti foto in plus daca va interes....merci pt lectura.pt foto, mailu' dvs.
    Ultima editare de EDWARD; 01.iun.2011, 01:08.

    Comentariu


    • Mare ai scris acolo.
      Ce inseamna bordul paletei e un fel de margine?
      Maze mai este si la cat?
      Ultima editare de D.D.; 31.mai.2011, 21:10.

      Comentariu


      • Buna Edward. Aș dori sa te rog sa-mi descrii puțin, daca l-ai probat, feeling-ul lemnului asta...cu ce lemn se aseamana, puncte forte și...neajunsuri, daca e cazul...Din pliantele Butterfly, reiese ca ar fi un lemn pt allrounderi agresivi, cu simț de lemn de aparare și forța unui ZLF...dar daca ți-am vazut anunțul, am crezut ca nu-i rau sa pun o întrebare...Ție cum ți s-a parut ?

        Comentariu


        • Cam agresiv stilul dvs de vanzare ...

          Comentariu


          • nu e genul meu de lemn,dar ai dreptate intru-totul in ce ai scris.oricum i l-am vandut lui pronicul tre sa-i ajunga.

            Comentariu


            • daca doriti comentarii..........i-mi pare rau pt Dvs.....................da nu vand asa ceva............poate va intereseaza totusi ..............ceva materiale.............oricum nu ma supar,sunt obisnuit sa suport ironia unor oameni.......nu stiu ce au de castigat????????????.....da',ma rog.............e NUMAI treaba lor,eu,intre timp..........mi-o fac pe a mea.....bafta tuturor,,,,,,,,si celor care sunt ironici......sunt si ei pingpongari

              Comentariu


              • maze

                up.........maze............yasaka date lui pronicul.............mai am doar una

                Comentariu


                • up ......tenergy si stiga

                  Comentariu


                  • primorac carbon tamca 5000

                    domnule edward sunt viorel din timisoara si doresc lemnul primorac carbon Aveti adresa mea

                    Comentariu


                    • primorac vandut in afara forumului,subiect inchis

                      Comentariu


                      • flextra

                        redusa la 25 eur

                        Comentariu


                        • pantofi vanduti........subiect inchis

                          Comentariu


                          • vandut subiect inchis

                            Comentariu


                            • vanduta.......subiect inchis

                              Comentariu


                              • redus la 70 eur cu transport...................am dat personal cu acest lemn si............E CHIAR EL.........NU POT SA-MI PERMIT SA BLUFEZ SAU SA CONTRAFAC OBIECTELE IN VANZARE..............MA OCUP CU ASTA SI NU POT SA MA RISC............EVALUATI dVS.......MULTUMESC.

                                Comentariu


                                • Vandut lui piton 1967......subiect inchis

                                  Comentariu


                                  • Subiect inchis

                                    Comentariu


                                    • Reduse la 125 lei cu transport

                                      Comentariu


                                      • Raman in vanzare doar punctele 9 si 10 ale descrierii
                                        ---------- Post added 03-Jun-2011 at 13:37 ----------
                                        la mai multe obiecte vandute............mai multa reducere.....va astept.....multumesc tuturor celor care au lucrat cu mine........si pt feedbacku' lasat

                                        Comentariu


                                        • Buna Edward ! Te rog sa nu ma crezi un...bagacios...dar ca tot omul de bine, m-am întrebat și eu ca mulți alții poate...de unde...oferta asta a ta...interminabila de lemne, fețe și alte cele...? Nu de alta, dar atunci când treburile sunt lamurite...parca altfel și cu încredere sporita merge treaba. Sper ca mesajul meu sa nu te supere pt indiscreție și-ți urez spor la afaceri !
                                          O zi buna Edi !

                                          Comentariu


                                          • Mi-a venit paleta. Este exact cum am vrut si cum ai spus. Mersi pt mingi. Omul e de incredere asa ca nu ezitati sa comandati de la el. Bafta in continuare!!

                                            Comentariu


                                            • pt. pronicul

                                              Esti om demn de toata stima si simpatia............i-ti urez tot ce-i mai bun si sa fii bun.Merci pt.publicitatea care mi-o faci.......ai un mp.Bafta

                                              Comentariu


                                              • Ma bag si eu- exista calificativ comercial, unde poti sa il recompensezi pe un client serios sau pe un furnizor serios. Alti cumparatori pot vedea acolo ca este stimat si simpatizat.... Ai primit 3 calificative pozitive, care te ajuta sa fii mai convingator. Tu ai oferit ceva?
                                                TsE

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                                                  Ma bag si eu- exista calificativ comercial, unde poti sa il recompensezi pe un client serios sau pe un furnizor serios. Alti cumparatori pot vedea acolo ca este stimat si simpatizat.... Ai primit 3 calificative pozitive, care te ajuta sa fii mai convingator. Tu ai oferit ceva?
                                                  Pentru mine este intrebarea? D-le Emil?

                                                  Comentariu


                                                  • Salut. Mai aveti tenergy la vanzare ( Second H.)

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X