Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand treining(tracksuit) LI NING

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand treining(tracksuit) LI NING

    Tocmai am primit un order format din doua colete (format small pack,o groaza de bani transportul dar ajunge mai repede decat prin posta cn) continand niste articole de imbracaminte pt mine. Am comandat marimea 2XL,eu purtand ceva pana in XL marimea noastra. Bineinteles ca in afara de ciorapi nu mi s-a potrivit nimic,chinezii astia parca traiesc in tara lui Liliput. Am vandut unor amici ceva,mai am:
    1.Tracksuit(treining) LiNing albastru -200 ron(1 pereche ciorapi LiNing bonus)-1buc -VANDUT
    marimea romaneasca e cam L
    2.Sweater (bluza cu maneci lungi) LiNing,negru-80 ron -1buc
    marime-aprox L
    3.Short LiNing China national team negru- 50 ron -1buc
    marimea e M spre L

    Bineinteles ca toate au marimea chinezeasca 2XL
    Nu pun poze ca nu ma pricep .Le voi avea la mine la concursul din 4 Iunie de la Botoșani
    Oricum,pt cei ce comandati de pe site-uri chinezesti,marimile sunt cam cu 2 nr mai mici ca ale noastre...plm
    Ultima editare de cata_60; 05.iun.2011, 13:10.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    Pai tu nu stiai ca , chinezii n-au burta?E si normal sa aiba alte marimi si ca atare ti-au trimis trening fara burta.Logic ,daca n-au o burta ca a ta ,reprezentativa ,n-au nici ;posterior;tot ca al tau de asemenea ;bombat;.Deci trebuie sa gasesti ceva prichindei carora sa le vinzi.Nu stiu daca la Botoșani ,sambata se organizeaza si concurs pentru tanci sa ai macar o infima sansa sa le ;mariti;.Poate te salveaza copilul cel mai mic al lui URSULEAN.Ar fi trebuit in prealabil sa le trimiti chinezilor talia ta impresionanta 90-............
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      Ma intereseaza tricoul (bluza).... vin si eu la Botoșani, te rog sa mi-l arati si mie
      Andro Rasanter 48
      Butterfly Timo ALC
      Andro Rasanter 48​

      Comentariu


      • #4
        Deci domnilor ...eu la o suta douaj de kile ma simt complexat de marimile chinezesti. Sa se faca dreptate !!!!!


        Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
        FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
        BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

        Comentariu


        • #5
          inchis
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X