Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fete si lemne...noi si putin folosite..

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Salut!
    Te rog sa imi rezervi pt luni lemnul TBS.

    Comentariu


    • ok dl Vep,Spiritul e al dvs......stima
      ---------- Post added 28-Oct-2011 at 15:49 ----------
      lemnul ishlion si cele 2 lemne spirit sunt vandute

      Comentariu


      • Vand lemn nou butterfly balsa x5 FL la 45 eur cu transport inclus http://photobucket.com/edwardnovac
        Ultima editare de EDWARD; 31.oct.2011, 01:17.

        Comentariu


        • Salut. Am comandat de la dv. o fata Tenergy 05 Rosie care a ajuns luni la mine. Am desfacut-o si spre surprinderea mea fata nu arata deloc cu celelalte fete Tenergy pe care le-am mai avut. Este acoperita cu o folie, buretele este foarte dur, mult mai dur decat la celelalte Tenergy 05 pe care le-am mai avut si miroase a Speed Glue. As vrea sa ma lamuriti daca fetele sunt originale sau nu.
          Multumesc!

          Comentariu


          • Fetele sunt originale,n-am mai avut probleme cu ele si nici cu cineva care sa nu-i placa,eu joc cu tenergy 05 si cu 64 pe rever si -mi plac la nebunie,daca aveti temeri,nu o taiati si trimiteti-o inapoi inainte s-o taiati,altfel nu o primesc retur....stima

            Comentariu


            • Salut. Multumesc pentru raspuns dar as vrea sa stiu de ce miroase buretele a speed glue si de ce este acoperita fata cu folie protectoare. Pana acum nici o fata Tenergy de la Butterfly nu am avut sa miroase a speed glue si sa fie buretele dur (ca la fetele chinezesti).

              Comentariu


              • Aici nu stiu sa va raspund,singurul lucru,daca nu sunteti multumit puteti s-o inapoiati

                Comentariu


                • Din pacate nu o mai pot trimite inapoi ca am trimis-o printr-un prieten la Butterfly Romania, aici in oras la noi, ca sa o verifice. Din cate am inteles de la el au trimis poze cu fata si cu celelalte doua produse la fabrica si asteapta raspuns de la ei.

                  Comentariu


                  • ok,da-mi de stire te rog ca as vrea sa stiu si eu ce spun.......stima

                    Comentariu


                    • Vand lemne butterfly doar probate:

                      1)T.boll tamca 5000 fl....95 eur.
                      2)T.boll alc fl................95eur.
                      3)Viscaria fl..................100eur.
                      4)Amultart cpen(priza tok) nou .....125eur.
                      ....preturile sunt cu transp.inclus.

                      Comentariu


                      • Pune poze cu lemnele,din mai multe poziti.

                        Comentariu


                        • Postat în original de EDWARD Vezi post
                          ok,da-mi de stire te rog ca as vrea sa stiu si eu ce spun.......stima

                          Ce spuneti Dl.Edward de rezultatul expertizei fetelor Tenergy cum ca ar fi contrafacute? Cel putin asta sustine Butterfly Romania....
                          Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                          Lume multa, oameni putini...

                          Comentariu


                          • Spun ca i-mi trebuie si mie mod de a demonstra asta pt. a lua legatura cu cei de pe ebay.
                            ---------- Post added 14-Nov-2011 at 02:15 ----------
                            lemnele butterfly boll alc si viscaria nu mai sunt disponibile.

                            Comentariu


                            • Lemnul "Bty Viscaria" a ajuns cu bine. Multumesc pt. cadoul neasteptat de potrivit. Recomand cu multa placere.
                              Lemn- Bty Viscaria
                              FH - TENERGY 05
                              BH - TENERGY 80

                              Comentariu


                              • pe ebay sunt multe tenergy false luate de pe taobao china cu cate 10$ bucata
                                Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                                FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                                BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                                Comentariu


                                • seriozitatea si respectul

                                  Postat în original de manyaku88 Vezi post
                                  pe ebay sunt multe tenergy false luate de pe taobao china cu cate 10$ bucata
                                  Aduc dupa sine clientela!dar si calitatea,calitatea,chiar daca un produs este vandut la o suma de 10 euro sub pretul pietii.cred ca un client trebuie sa fie informat în legatura cu produsul pe care urmeaza sa-l achizitioneze!si înca ceva "reclama e mama comertului"!sunt destui oameni care fac eforturi foarte mari pentru materiale care sunt destul de scumpe pentru veniturile din romania!
                                  tb alc t05/t05 fx

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de manyaku88 Vezi post
                                    pe ebay sunt multe tenergy false luate de pe taobao china cu cate 10$ bucata
                                    ...si se poate comanda direct de pe acest site chinezesc?...nu de alta, dar pentru banii astia ar merita un test....
                                    Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                                    Lume multa, oameni putini...

                                    Comentariu


                                    • e bine de stiut vazand ca toti suntem predspusi la"tepe".NU CUMPARATI PE EBAY,NU INTOTDEAUNA ARTICOLELE SUNT CELE ORIGINALE DIN POZE,MIE MI SA-NTAMPLAT DA' NU CRED CA O SA MI SE MAI INTAMPLE.....CER SCUZE CELOR CARE AU AVUT DE SUFERIT DE PE URMA GRESELILOR MELE,INCERC TOTUSI SA RESTITUI BANII SI SA FIU MAI ATENT PE VIITOR LA FIECARE AMANUNT.

                                      Comentariu


                                      • sterge te rog din mesaje ca nu mai pot sa iti trimit m.p. Mersi

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X