Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fete si lemne...noi si putin folosite..

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    da,disponibil la 145 eur cu transport........multumesc

    Comentariu


    • #77
      Ai MP de la mine

      Comentariu


      • #78
        spune-mi, te rog, ce lemne off- sau off ai de la bty, cu ce manere si la ce pret?

        multumesc
        lemn Primorac off-
        fh xiom sigma euro 2.0
        bh xiom yanus df 1.5

        Comentariu


        • #79
          Cu transport inclus totul...2 maze alc off (1concav doar probat la 80 eur iar altul anatomic jucat f.putin la 75 eur),grubba all carbon anatomic stare f. buna la 40eur,christopher legout off ergonomic la 40 eur,amultart concav jucat o luna ca nou la 140 eur,nittaku tremendous zlc off+concav stare f. buna,tibhar samsonov alpha off anatomic decent la 35 eur,stiga clipper cc nou conic la 80 eur,2stiga cr master noi la 50 eur si multe alte lemne si fete made in china si japan..........pt foto,lasati-mi mailu' Dvs......stima.

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de EDWARD Vezi post
            Cu transport inclus totul...2 maze alc off (1concav doar probat la 80 eur iar altul anatomic jucat f.putin la 75 eur),grubba all carbon anatomic stare f. buna la 40eur,christopher legout off ergonomic la 40 eur,amultart concav jucat o luna ca nou la 140 eur,nittaku tremendous zlc off+concav stare f. buna,tibhar samsonov alpha off anatomic decent la 35 eur,stiga clipper cc nou conic la 80 eur,2stiga cr master noi la 50 eur si multe alte lemne si fete made in china si japan..........pt foto,lasati-mi mailu' Dvs......stima.
            trimite-mi poze cu maze alc concav. adresa mea de mail este bi7014(at)yahoo.com.
            multumesc
            lemn Primorac off-
            fh xiom sigma euro 2.0
            bh xiom yanus df 1.5

            Comentariu


            • #81
              ...cat costa lemnul nittaku tremendous zlc ? poza pe bekesi_zsolti(at)yahoo.com va rog
              Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

              Lume multa, oameni putini...

              Comentariu


              • #82
                poze fete made in japan sorinoo1(at)yahoo.com

                Comentariu


                • #83
                  ...astept raspuns....
                  Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                  Lume multa, oameni putini...

                  Comentariu


                  • #84
                    Toate fetele cu transp inclus...tenergy 64 1,9mm neagra la 35 eur,bryce speed fx neagra de 2,0mm la 33 eur,yoola phenix neagra de 2mm la 22 eur,rakza 7 neagra max la 23 eur,rosie noua la 34 eur,bty.flextra hard rosie noua max la 27 eur................la fiecare a doua,a treia s.a.m.d fata cumparata in plus se face reducere de 3 eur,lkt aproape toata colectia noi,palio noi,yasaka era noi,donic coppa jo platin red max noua,dhs skyline 2 si 3 noi si tot ce am pe prima pagina a anunturilor mele,ceva foto le puteti vedea daca urmariti si celelalte pagini ale postului meu......stima

                    Comentariu


                    • #85
                      Postat în original de EDWARD Vezi post
                      china si japan..........pt foto,lasati-mi mailu' Dvs......stima.
                      1. tu ai spus sa-ti las adresa de mail. acum imi spui sa caut poze in postarile tale anterioare;
                      2. nu vad lemnul in poze.
                      lemn Primorac off-
                      fh xiom sigma euro 2.0
                      bh xiom yanus df 1.5

                      Comentariu


                      • #86
                        Lemnul maze alc off l-am achizitionat eu.Multumesc!

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de Cladyu Vezi post
                          Lemnul maze alc off l-am achizitionat eu.Multumesc!
                          cu maner concav sau anatomic?
                          lemn Primorac off-
                          fh xiom sigma euro 2.0
                          bh xiom yanus df 1.5

                          Comentariu


                          • #88
                            vandut maze concav,ramane maze anatomic daca il doteste cineva..............noi intrari in stoc:nittaku wang liqin off nou la 85 EUR CU TRANSP.,fete dhs fp4 noi,hurricane 2 noi,gambler outlaw noi,bryce speed fx max la numai 43 eur/ buc noi,friendship tackspeed black rosii de 2,2mm noi,lemne noi dhs wang liqin la 55 eur cu transp...........vin cu noutati in urmatoarele zile .Pt. dl.Nicu b mesaj:v-am trimis poze pe mailu dvs. da' nu am primit nici-un raspuns...........ce faceti va interes. celalalt maze anatomic?

                            Comentariu


                            • #89
                              Postat în original de EDWARD Vezi post
                              vandut maze concav,ramane maze anatomic daca il doteste cineva..............noi intrari in stoc:nittaku wang liqin off nou la 85 EUR CU TRANSP.,fete dhs fp4 noi,hurricane 2 noi,gambler outlaw noi,bryce speed fx max la numai 43 eur/ buc noi,friendship tackspeed black rosii de 2,2mm noi,lemne noi dhs wang liqin la 55 eur cu transp...........vin cu noutati in urmatoarele zile .Pt. dl.Nicu b mesaj:v-am trimis poze pe mailu dvs. da' nu am primit nici-un raspuns...........ce faceti va interes. celalalt maze anatomic?
                              nu, multumesc! mailul cu poze mi-a intrat ieri, l-am vizualizat aseara, dar deja aparuse pe forum mesajul lui Claudyu.
                              sunt interesat de lemn cu maner drept sau concav.

                              o zi buna!
                              lemn Primorac off-
                              fh xiom sigma euro 2.0
                              bh xiom yanus df 1.5

                              Comentariu


                              • #90
                                i-ti dau un raspuns in 2-3 zile...noroc
                                ---------- Post added 07-Sep-2011 at 00:38 ----------
                                vand bty. sriver g3 fx de 1,9mm rosie patrata la 37 eur cu transport si 2 bty. bryce speed fx max red &black patrate la 43 eur /buc sau 80 eur amandoua.............grabiti-va,SUNT DOAR ACESTEA 3 LA ACEST PRET.......REDUCERE LA LEMNELE DHS WANG LIQIN.......LA NUMAI 48 EUR CU TRANSPORT

                                Comentariu


                                • #91
                                  2 fete bty. bryce speed fx patrate,1 fata rakza 7 rosie patrata si 1 fata rakza 7 neagra folosita vandute dl. Adicristian de pe forum azi joi 8 sept.trimise prin atlassib din italia si platite prin cont bancar...........va multumesc si va astept sa ne schimbam feedback-urile cand va va ajunge marfa.......toata stima
                                  ---------- Post added 08-Sep-2011 at 11:33 ----------
                                  PRETURI PRODUSE LA ZI(FETE SI LEMNE NOI SI PUTIN FOLOSITE) FARA INCIDENTA TRANSPORT:........................................ .................................................N OU...REDUCERE DE 3 EUR PT. FIECARE AL DOILEA,AL TREILEA...s.a.m.d.PRODUS CUMPARAT IN PLUS.LA PRODUSELE CARE SUNT CA VALOARE DE SUB 15 EUR.REDUCEREA SE VA FACE DE 1,50 EUR/ PRODUS CUMPATRAT IN PLUS.VA MULTUMESC SI VA ASTEPT NUMEROSI.POSTEZ FOARTE DES ANUNTURI NOI CU POZE SI CARACTERISTICI PE ULTIMA MEA PAGINA...FITI LA ZI PT. A NU PIERDE PRIORITATEA DOBANDITA...MULTUMESC.Vand urmatoarele lemne si fete noi si uzate:Siteul pt. a vedea caracteristicile acestor produse e:....http://www.tabletennisdb.com/..AVETI ORICUM O PARTE DIN FOTO. DIN ACESTOR PRODUSE LA PAGINA 2 IN PARTEA FINALA A PAGINEI.
                                  Lemne folosite in stare f.buna:
                                  butterfly grubba carbon all anatomic.....35 eur***.
                                  butterfly c. legout off ergonomic.....40 eur***.
                                  joola guo ye 3 carbon.off+....30 Eur** ........TSP EURO OFF MARE SENSIBILITATE CONCAV.....30 eur*****.
                                  BUTTERFLY AMULTART concav ca nou folosit o luna la.....140eur**********.
                                  Lemne noi:...XIOM ZETRO QUAD SRAIGHT STARE F. BUNA RECENT FARA CUSUR....70EUR**************.OK
                                  galaxy t-1 schlager clone carbon off+...25 eur****.OK
                                  galaxy y-4 carbon allround 83gr...20 eur***.OK
                                  palio soft carbon R57 all+ de 75 gr...20 eur*****.OK
                                  palio carbon tt off de 90 gr....20 eur****.OK
                                  galaxy mc-2 microcristaline off ...22 eur****.OK
                                  galaxy w-6 off+......27 eur***.OK
                                  galaxy y-1 carbon off...20 eur****.OK
                                  galaxy n-6 off +...15 eur***.OK
                                  galaxy n-9 off+.....15 eur***.OK 2buc.STIGA CLIPPER CR CONCAVE OFF-OFF+......38 EUR*****.
                                  [SIZE=5][B][I][SIZE=5]Fete folosite in stare f. buna
                                  donic coppa jo platin red de 2mm...10 eur. OK
                                  stiga neos red de 2mm.......................17 eur.OK
                                  stiga carbo black de 2,1mm...............17 eur.OK
                                  xiom vega europe red de 2,1mm......20 eur.OK
                                  Fete noi patrate:2 buc dhs tg2 skyline rosii de 2,2mm.......15 eur.1 buc. dhs tg3 neagra de 2,2mm......15 eur.OK................1 buc.lkt pro xt silver dragon red de 2,2mm...15 eur.OK
                                  1 buc.lkt pro xt silver dragon black de 2,2mm...15 eur.OK
                                  2 buc lkt rapid soft black de 2,2mm......17 eur.OK
                                  2 buc lkt rapid soft red de 2,2mm......17 eur.OK
                                  1 buc lkt pro xp red de 2,2mm......14eur.OK
                                  1 buc lkt pro xp black de 2,2mm......14eur.OK
                                  1 buc lkt pro xt black de 2,2mm......14eur.OK
                                  1 buc lkt pro xt red de 2,2mm......14eur.OK
                                  2 buc lkt black power (black)de 2,15 mm....17 eur.UNA VANDUTA
                                  2 buc lkt red diamond(red) de 2,15 mm....17 eur.OK
                                  palio cj 8000 speed 42-44? red de 2,2mm....10 eur.OK
                                  palio cj 8000 speed 42-44? black de 2,2mm....10 eur.OK
                                  palio cj 8000 speed 38-41? black de 2,2mm....10 eur.OK
                                  palio cj 8000 speed 38-41?red de 2,2mm....10 eur.OK
                                  yasaka zap speed 42-44? red de 2,2mm....13 eur.OK
                                  yasaka zap biotech 38-41? red de 2,2mm....13 eur.OK
                                  butterfly flextra hard red 2,2mm...........22 eur.OK
                                  [utterfly sriver g3 fx rosie......33eur
                                  2 buc RITC 2000 tackspeed 2,2mm negrea....11 eur*****.
                                  2 buc gambler outlaw de2,0mm negre ....13 eur****.
                                  3 buc DHS PF4 DE 2,0MM ROSII....11 EUR***.
                                  ---------- Post added 08-Sep-2011 at 18:18 ----------
                                  NOUTATI LA VANZARE:2 LEMNE STIGA CLIPPER CR MASTER OFF CONCAVE NOI ............40 EUR/BUC.1 lemn NITTAKU WANG LIQIN OFF+ NOU CONCAV LA 80 EUR.1 lemn STIGA CLIPPER CC NOU OFF+ CONIC LA 80 EUR BUC.
                                  ---------- Post added 09-Sep-2011 at 13:10 ----------
                                  Postat în original de EDWARD Vezi post
                                  2 fete bty. bryce speed fx patrate,1 fata rakza 7 rosie patrata si 1 fata rakza 7 neagra folosita vandute dl. Adicristian de pe forum azi joi 8 sept.trimise prin atlassib din italia si platite prin cont bancar...........va multumesc si va astept sa ne schimbam feedback-urile cand va va ajunge marfa.......toata stima

                                  ---------- Post added 08-Sep-2011 at 11:33 ----------

                                  PRETURI PRODUSE LA ZI(FETE SI LEMNE NOI SI PUTIN FOLOSITE) FARA INCIDENTA TRANSPORT:........................................ .................................................N OU...REDUCERE DE 3 EUR PT. FIECARE AL DOILEA,AL TREILEA...s.a.m.d.PRODUS CUMPARAT IN PLUS.LA PRODUSELE CARE SUNT CA VALOARE DE SUB 15 EUR.REDUCEREA SE VA FACE DE 1,50 EUR/ PRODUS CUMPATRAT IN PLUS.VA MULTUMESC SI VA ASTEPT NUMEROSI.POSTEZ FOARTE DES ANUNTURI NOI CU POZE SI CARACTERISTICI PE ULTIMA MEA PAGINA...FITI LA ZI PT. A NU PIERDE PRIORITATEA DOBANDITA...MULTUMESC.Vand urmatoarele lemne si fete noi si uzate:Siteul pt. a vedea caracteristicile acestor produse e:....http://www.tabletennisdb.com/..AVETI ORICUM O PARTE DIN FOTO. DIN ACESTOR PRODUSE LA PAGINA 2 IN PARTEA FINALA A PAGINEI.
                                  Lemne folosite in stare f.buna:
                                  butterfly grubba carbon all anatomic.....35 eur***.
                                  butterfly c. legout off ergonomic.....40 eur***.
                                  joola guo ye 3 carbon.off+....30 Eur** ........TSP EURO OFF MARE SENSIBILITATE CONCAV.....30 eur*****.
                                  BUTTERFLY AMULTART concav ca nou folosit o luna la.....140eur**********.
                                  Lemne noi:...XIOM ZETRO QUAD SRAIGHT STARE F. BUNA RECENT FARA CUSUR....70EUR**************.OK
                                  galaxy t-1 schlager clone carbon off+...25 eur****.OK
                                  galaxy y-4 carbon allround 83gr...20 eur***.OK
                                  palio soft carbon R57 all+ de 75 gr...20 eur*****.OK
                                  palio carbon tt off de 90 gr....20 eur****.OK
                                  galaxy mc-2 microcristaline off ...22 eur****.OK
                                  galaxy w-6 off+......27 eur***.OK
                                  galaxy y-1 carbon off...20 eur****.OK
                                  galaxy n-6 off +...15 eur***.OK
                                  galaxy n-9 off+.....15 eur***.OK 2buc.STIGA CLIPPER CR CONCAVE OFF-OFF+......38 EUR*****.
                                  [SIZE=5][B][I][SIZE=5]Fete folosite in stare f. buna
                                  donic coppa jo platin red de 2mm...10 eur. OK
                                  stiga neos red de 2mm.......................17 eur.OK
                                  stiga carbo black de 2,1mm...............17 eur.OK
                                  xiom vega europe red de 2,1mm......20 eur.OK
                                  Fete noi patrate:2 buc dhs tg2 skyline rosii de 2,2mm.......15 eur.1 buc. dhs tg3 neagra de 2,2mm......15 eur.OK................1 buc.lkt pro xt silver dragon red de 2,2mm...15 eur.OK
                                  1 buc.lkt pro xt silver dragon black de 2,2mm...15 eur.OK
                                  2 buc lkt rapid soft black de 2,2mm......17 eur.OK
                                  2 buc lkt rapid soft red de 2,2mm......17 eur.OK
                                  1 buc lkt pro xp red de 2,2mm......14eur.OK
                                  1 buc lkt pro xp black de 2,2mm......14eur.OK
                                  1 buc lkt pro xt black de 2,2mm......14eur.OK
                                  1 buc lkt pro xt red de 2,2mm......14eur.OK
                                  2 buc lkt black power (black)de 2,15 mm....17 eur.UNA VANDUTA
                                  2 buc lkt red diamond(red) de 2,15 mm....17 eur.OK
                                  palio cj 8000 speed 42-44? red de 2,2mm....10 eur.OK
                                  palio cj 8000 speed 42-44? black de 2,2mm....10 eur.OK
                                  palio cj 8000 speed 38-41? black de 2,2mm....10 eur.OK
                                  palio cj 8000 speed 38-41?red de 2,2mm....10 eur.OK
                                  yasaka zap speed 42-44? red de 2,2mm....13 eur.OK
                                  yasaka zap biotech 38-41? red de 2,2mm....13 eur.OK
                                  butterfly flextra hard red 2,2mm...........22 eur.OK
                                  [utterfly sriver g3 fx rosie......33eur
                                  2 buc RITC 2000 tackspeed 2,2mm negrea....11 eur*****.
                                  2 buc gambler outlaw de2,0mm negre ....13 eur****.
                                  3 buc DHS PF4 DE 2,0MM ROSII....11 EUR***.

                                  ---------- Post added 08-Sep-2011 at 18:18 ----------

                                  NOUTATI LA VANZARE:2 LEMNE STIGA CLIPPER CR MASTER OFF CONCAVE NOI ............40 EUR/BUC.1 lemn NITTAKU WANG LIQIN OFF+ NOU CONCAV LA 80 EUR.1 lemn STIGA CLIPPER CC NOU OFF+ CONIC LA 80 EUR BUC.

                                  ---------- Post added 09-Sep-2011 at 13:12 ----------
                                  VAND si 3 lemne noi dhs nittaku wang liqin off++ concave la 45 eur fara transp.
                                  ---------- Post added 09-Sep-2011 at 13:25 ----------
                                  VAND fete noi PATRATE:2 buc joola orbit icu 1 rosie de 1,8mm si una neagra de 2,0mm...........20 eur /buc.2 buc tibhar torpedo soft de 2,0mm(speed 97,spin 99,control 95)................22 eur/buc.2 buc tibhar samurai rosii de 2,0mm(speed 98,control 95,spin 9............20 eur/buc.
                                  ---------- Post added 10-Sep-2011 at 02:47 ----------
                                  Aveti lista la zi de materiale mai sus

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Vezi noutati mai sus si ................NU NUMAI

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      ultimul pret bryce speed fx patrate

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        VANDUTE dar i-mi intra altele zilele astea.................urmariti des anunturile mele...................pretul afisat pt bryce si tot ce priveste butterfly nu e negociabil..........sunt sub pretul pietii......stima.

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          VAND lemn nittaku tremendous zylon off+concav ca nou(folosit o luna)............78 eur,Lemn tibhar balsa carbon off+ concav nou la 48 eur,Lemn butterfly VSG-TWIST-4 anatomic nou off+.............60 eur,Lemn KREANGA ULC CARBON STARE BUNA ANATOMIC............90 EUR, Lemn NITTAKU WANG LIQIN concav nou ...................la 80 eur,Lemn t.boll zlc nou concav ......................150 eur.ATENTIE,pot face rost de materiale la cerere in timp aprox. scurt......dati-mi va rog un spectru mai larg de alternative si sper sa va pot ajuta.

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            geo spin tacky sau tear mender aveti ? sau alt adeziv pe baza de apa ?
                                            multumesc

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              nu tratez adezivi,i-mi pare rau........merci oricum pt. a ma fi contactat si va astept pt. alte eventuale cereri...stima
                                              ---------- Post added 17-Sep-2011 at 14:44 ----------
                                              VAND fata BRYCE SPEED FX NEAGRA 151/154 DE 2,1MM FOLOSITA 5-6 ANTRENAMENTE FARA DAUNE.................33 EUR acelasi pret si pt. bty.sriver g3 fx rosie patrata)CU TRANSPORT.ATENTIE****************VAND PALETE PROFESIONALE COMPLETE DE LA 30 EUR IN SUS IN FUNCTIE DE PRETENTIILE SI CERERILE CLIENTULUI...........VA MULTUMESC SI VA ASTEPT NUMEROSI....UN CALDUROS SALUT TUTUROR MEMBRILOR FORUMULUI.

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Noi posturi mai sus.........................

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Vand 2 fete patrate tenergy 25 red&black de 2,1mm la 48 eur/buc cu transport.vand palete profesionale NOI complete de la 30 eur in sus in functie de pretentiile si cererile clientului.

                                                  Comentariu


                                                  • Yasaka extra offensive vinzi?
                                                    DHS Hurricane Hao II
                                                    BH: TSP Ventus Spin
                                                    FH: TSP Ventus Spin

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X