Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Rezultatele din campionatul capitalei

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Postat în original de dasoveanu liviu Vezi post
    am avut eu o zi mai nasoala, de acolo s-a tras..... in tur am luat toate meciurile, de data asta am luat un simplu si un dublu...
    oricum, baietii au fost in forma, bravo lor....nu caut scuze
    CHIRULE, rautacios mai esti ==)) ... lasa-l, ca abia i-a trecut genunchiul, dar mai are si alte membre ==)))))))))))))))))))))
    Chiru ii curios de membru important

    Comentariu


    • #52
      danute frate daca mai comentezi mult le explic eu la oameni cum ai reusit tu performanta de a "ciupii" subsemnatului 0 pct. intr-un set adica 0-11 ptr. tine.....
      .......aoleooooo!!!!! m-am scapat!!!!!!

      Comentariu


      • #53
        frate Paulica atunci am venit de la tenis de cimp si nu simteam nimic dar cind te-am
        smirgheluit 3-0 la masters cu piciorul in gips cum a fost de facea misto nentu Vasile
        te provoc pe o lada de bere cine pierde o da si o bem amindoi
        te pupic

        Comentariu


        • #54
          eu zic sa vi cu naveta in portbagaj.......nu de alta dar sa nu mai faci un drum pana la magazin degeaba
          te asigur eu ca nu are timp sa se incalzeasca berea in portbagaj........nu se va racii nici motorul pana la terminarea meciului....

          Comentariu


          • #55
            pregateste bani si zi cind vrei sa o aduc
            ---------- Post added 09.02.2012 at 15:17 ----------
            de3-0 nu zici nimic
            sau de Ando(adica fara cuvinte acum fara litere)

            Comentariu


            • #56
              dane, cand vezi mesajul asta sa ma suni si pe mine...

              Comentariu


              • #57
                AsPol-Spartac2 6-2
                ---------- Post added 16.02.2012 at 21:14 ----------
                acum am jucat si nu am pierdut nici un meci

                Comentariu


                • #58
                  ceva rezultate?
                  ---------- Post added 22.02.2012 at 19:58 ----------
                  noi mai avem 2 meciuri cu Csta si cu Grand restul doar victori

                  Comentariu


                  • #59
                    Spartac-Csta 6-0
                    ---------- Post added 28.02.2012 at 21:37 ----------
                    glumeam cu Calauz
                    Aspol-Csta 6-0

                    Comentariu


                    • #60
                      Sport Kombat - Termo 6-0
                      Sport Kombat - Spartac 6-4
                      Sport Kombat - Viva 6-1
                      Sport Kombat - TTWin 6-0
                      Sper sa nu fi gresit, ca multe dintre meciuri s-au jucat de mai mult timp.
                      Mai avem cu OK si cu TTTeam, dar cei din urma joaca in afara concursului, ca e aceeasi echipa cu cea de la divizia B.
                      Blog de tenis de masă

                      Comentariu


                      • #61
                        cu Grand nu mai jucam ca nu are rost sintem primi in grupa
                        pe 24 si 25 martie se joaca playoful calificari divizie canpionatul capitalei
                        echipele Aspol,Grand,Sportcombat si Spartac1 ne vedem
                        la Top tenis Arena

                        Comentariu


                        • #62
                          Sper ca ramaneti neinvinsi!

                          Comentariu


                          • #63
                            Anty baci o sa fim ca husary
                            servus sa ne vedem cu bine

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de dantim Vezi post
                              cu Grand nu mai jucam ca nu are rost sintem primi in grupa
                              pe 24 si 25 martie se joaca playoful calificari divizie canpionatul capitalei
                              echipele Aspol,Grand,Sportcombat si Spartac1 ne vedem
                              la Top tenis Arena
                              ROG ADMIN SA MODIFICE
                              Cred ca am apasat gresit!
                              La postul 61.

                              Comentariu


                              • #65
                                "Mulțumesc / îmi place post" este o varianta gratis, nu se pot sterge "clickurile".
                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                Comentariu


                                • #66
                                  Rezultate Playoff Calificari Divizie:
                                  Sport Kombat - Grand - 6 - 2
                                  Aspol - Grand - 6 - 3
                                  Echipa Spartac nu s-a prezentat, iar maine se va juca finala: Sport Kombat - Aspol .
                                  Fan Zendong Super ALC - FL
                                  FH: Dignics 09C
                                  BH: Tibhar K3

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Aspol se prezinta cu prima sansa,dar asteptam rezultatul !

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      specialmente pentru Cristi Cionoiu si pentru Paulica Flaures cu Cristi Teodor nu am nimic
                                      maneaua Vine politia si va da nana
                                      ---------- Post added 24.03.2012 at 17:31 ----------
                                      servus nea Deny o sa fim Husary ei nu stiu ce sint husary

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                        Aspol se prezinta cu prima sansa,dar asteptam rezultatul !
                                        Scuze nea Deni, dar de ce spui asta?
                                        Esti suporter sau incerci sa intimidezi?
                                        Poate reusesti sa-i ambitionezi si mai mult.
                                        La ce ora incepe maine meciul?
                                        TsE

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          la9 30 la top arena
                                          Nea Deny ii honved deal meu

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                                            Scuze nea Deni, dar de ce spui asta?
                                            Esti suporter sau incerci sa intimidezi?
                                            Poate reusesti sa-i ambitionezi si mai mult.
                                            La ce ora incepe maine meciul?
                                            Ar fi foarte bine daca cineva de la sala sa ne informeze !
                                            Vechea dragoste nu se uita ,cu totate suferintele produse de uini .
                                            Stima d. Emil, am prieteni si in echipa adversa.

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                              Ar fi foarte bine daca cineva de la sala sa ne informeze !
                                              Vechea dragoste nu se uita ,cu totate suferintele produse de uini .
                                              Stima d. Emil, am prieteni si in echipa adversa.
                                              Special pt Nea Deni ... Sport Kombat - Aspol 6-3

                                              SK = Cristi Teodor , Cionoiu Cristian , Paul Printzul si elementul surpriza Marius Popa

                                              Aspol = Popica THE COACH, Liviu Dasoveanu si Dan Petrov

                                              Sport Kombat campioana capitalei la Calificari Divizie!
                                              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Postat în original de Alex.C Vezi post
                                                Special pt Nea Deni ... Sport Kombat - Aspol 6-3
                                                SK = Cristi Teodor , Cionoiu Cristian , Paul Printzul si elementul surpriza Marius Popa
                                                Aspol = Popica THE COACH, Liviu Dasoveanu si Dan Petrov
                                                Sport Kombat campioana capitalei la Calificari Divizie!
                                                Nasule multumesc, boier mare cu stima.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Felicitari Cristi si mai ales, felicitari lui Cristi :P
                                                  Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                                                  FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                                                  BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Postat în original de Alex.C Vezi post
                                                    Special pt Nea Deni ... Sport Kombat - Aspol 6-3
                                                    SK = Cristi Teodor , Cionoiu Cristian , Paul Printzul si elementul surpriza Marius Popa
                                                    Aspol = Popica THE COACH, Liviu Dasoveanu si Dan Petrov
                                                    Sport Kombat campioana capitalei la Calificari Divizie!
                                                    De Ando [adica fara cuvinte]eu am fost varza la meciuri
                                                    am pierdut 3-1 cu cionoiu si 3-0 cu Cristi Teodor
                                                    felicitari baietilor au fost mai buni

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X