Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Postare poze pe forum

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Există probleme cu incarcatul pozelor? Deoarece nu pot pune poze la produse
    Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

    Comentariu


    • #27
      Ca idee generala, am vazut ca problemele postarii fotografiilor prin Postimage apare atunci cand se incearca upload-area intr-un post existent. Eu incarc imaginile intr-un mesaj privat, dupa care copiez codul sursa si cu paste il adaug in postul existent.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #28
        Eu le încarc direct pe postimage.org (chiar si din telefon) si apoi dau copy-paste la codul oferit de site.
        Acum poti alege si formatarea (cate poze sa fie pe un rand).
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • #29
          PostImage și-a modificat setările la varianta clasică și redimensionează automat fotografiile urcate pe serverele lor, iar afișarea rezultatelor lasă mult de dorit: 7 fotografii mare sponsori vs. 1 fotografie mica utilizator. Am vazut ca exista posibilitatea unui up-grade la varianta Postimage 2.0 unde rezultatele sunt pe măsura dorințelor membrilor forumului nostru.

          Clau, crezi se poate face up-grade-ul? Și în ce condiții? Mulțumim frumos!
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #30
            L-as instala cu cea mai mare placere, insa nu se poate downloada versiunea 2.0 pentru vBulletin: https://beta.postimage.org/mod.php
            Daca reuseste cineva astept un mesaj.

            Postat în original de marcelgiosan Vezi post
            PostImage și-a modificat setările la varianta clasică și redimensionează automat fotografiile urcate pe serverele lor, iar afișarea rezultatelor lasă mult de dorit: 7 fotografii mare sponsori vs. 1 fotografie mica utilizator. Am vazut ca exista posibilitatea unui up-grade la varianta Postimage 2.0 unde rezultatele sunt pe măsura dorințelor membrilor forumului nostru.

            Clau, crezi se poate face up-grade-ul? Și în ce condiții? Mulțumim frumos!
            lemn: Waldner Dotec Carbon
            fețe: Dignics 05/Dignics 05

            Comentariu


            • #31
              Salut!
              De pe tableta nu am mai reusit sa atasez o poza de nu mai tin minte. Am renuntat sa mai incerc!
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de GeluBv Vezi post
                Salut!
                De pe tableta nu am mai reusit sa atasez o poza de nu mai tin minte. Am renuntat sa mai incerc!
                Asta pentru ca nu esti fotogenic
                of all the things i lost i miss my mind the most

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de cata_60 Vezi post
                  Asta pentru ca nu esti fotogenic
                  Nu obisnuiesc selfie, tot la prieteni am facut))
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • #34
                    Am actualizat procedura de postare poze cu Postimage.
                    Daca sunt probleme scrieti aici.
                    lemn: Waldner Dotec Carbon
                    fețe: Dignics 05/Dignics 05

                    Comentariu


                    • #35


                      Da, acum merge si la mine
                      Multumesc!
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • #36
                        Bună ziua!Nu pot posta poze la un anunț de vânzare.Vă rog să mă ajutați.Vă mulțumesc!

                        - - - Actualizat - - -

                        Am reușit să pun poze ,după ce am citit postarea domnului Cristi Cionoiu,de pe pagina anterioară.?i mulțumesc pe această cale!

                        Comentariu


                        • #37
                          Eu nu vad rostul sa mai urcați poze pe site-uri de upload, atât timp cat le poți atașa direct din PC.
                          Sincer mi se face sc?rba când pe lângă poza urcata mai apar viermi, negi, voma, carii, unghii stricate, etc.
                          Sanwei F3 PRO--------------.----.-----.------------------XVT Black Knight 7
                          LOKI T3 High Speed Carbo ---.----Backup---------Palio AK47 RED
                          LOKI T3 High Speed Carbo-------------.--------------Palio AK47 BLUE

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de traian Vezi post
                            Eu nu vad rostul sa mai urcați poze pe site-uri de upload, atât timp cat le poți atașa direct din PC.
                            Sincer mi se face sc?rba când pe lângă poza urcata mai apar viermi, negi, voma, carii, unghii stricate, etc.
                            Le poti atasa direct de pe PC.... oriunde.
                            Daca va referiti la atasamente pe forum, le-am limitat la o calitate mica deoarece acel spatiu este limitat, e spatiul oferit de hostingul forumului.

                            Cat despre reclame nedorite de pe postimage, acestea apar daca se face uploadul fara interfata forumului, cand se bifeaza si "adult content".
                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                            Comentariu


                            • #39
                              Multi din generatia mea au invatat sa lucreze pe calculator "la scoala sovietica" asa cum plastic se exprima un foarte pitoresc personaj al tenisului de masa amator. De cand cu Postimage-ul asta care imi da batai de cap, nu mai pot posta poze. Va rog sa-mi spuneti babeste, ca in clasa intai care sunt pasii de urmat.
                              Mii de multumiri pentru rabdare.
                              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                              Comentariu


                              • #40
                                Postat în original de laky Vezi post
                                Multi din generatia mea au invatat sa lucreze pe calculator "la scoala sovietica" asa cum plastic se exprima un foarte pitoresc personaj al tenisului de masa amator. De cand cu Postimage-ul asta care imi da batai de cap, nu mai pot posta poze. Va rog sa-mi spuneti babeste, ca in clasa intai care sunt pasii de urmat.
                                Mii de multumiri pentru rabdare.
                                1.

                                2.

                                3.
                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                Comentariu


                                • #41
                                  Mulțumesc pentru ajutor. Problema era de fapt ca pe laptopul de acasa, din motive necunoscute, comanda ?Choose images? era inactivă. De pe alt calculator a mers șnur. Apropo de ?nvațatul calculatorului la ?scoala sovietică?, citatul e imprumutat de la pitorescul Gipsy King!
                                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X