Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ce se intampla cu mesajele primite cand ai mesageria plina?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ce se intampla cu mesajele primite cand ai mesageria plina?

    am primit ceva mesaje in timp ce aveam casuta plina...cum le pot recupera?...mentionez ca am eliberat casuta si nu au aparut...
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

  • #2
    cand cineva incearca sa iti trimita MP si ai casuta full sistemul nu-i permite sa-ti trimita mesajul doar il atentioneaza ca nu ai loc.. asha incat trebuie sa astepti ca oamenii sa iti trimita mesajele din nou .. daca or mai vrea
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

    Comentariu


    • #3
      pai nu e bine asa...ar fi fost tare bine sa fiu atentionat cand casuta se umple...se poate face asa ceva...sau macar mesajele primite cat sunt cu casuta plina sa fie stocate undeva si retrimise dupa eliberarea casutei...
      tibhar def plus jumulita
      gambler reflectoid 1,0
      dawei 388 D-1 ox

      Comentariu


      • #4
        sistemul iti trimite email cand ai casuta plina asta daca ai optiunea setata si o adresa valida de email !
        Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

        Comentariu


        • #5
          O problema tot legata de mesajele private. Prima data cand am avut 190 de mesaje (cred) am primit un e-mail de avertizare cum ca limita de stocare a mesajelor private e aproape atinsa. Am sters din mesaje si am rezolvat problema. Avertizarea respectiva nu mai apare cand se aduna, din nou, 190 de mesaje. Daca s-ar putea seta ca avertizarea sa functioneze tot timpul, ar fi util.
          Multumesc.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X