Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Eforie Nord- Vila OZON : cazare si locatie antrenament-masa ittf

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dacă nu sunt cazat in Eforie pot juca la aceasta sala si la ce ore?Partener găsesc?Am venit la mare fără partener de tenis. Nivelul de joc este ok pentru antrenamente cu jucatori de nivel amatori plus. Stau de astăzi pana luni. Aștept un semn dacă se poate. Multumesc!

    Comentariu


    • Abia acum am vazut mesajul... Da, poti juca, indiferent unde esti cazat, insa acolo se poate intra numai in prezenta mea. Cel mai sigur, este sa fiu sunat inainte: 0722-317974. Partener de joc, gasim (eu, sau colegi ai mei)... orele, de obicei, sunt pe inserate... 20-20:30. Zilele...aleatorii.
      Din 25 august oricum intra iar sahul si ne ocupa sala pana la inceputul lui septembrie.
      Xiom -Mitzutani - Xiom

      Comentariu


      • Salutare tuturor!... am deja rezervate 3 camere pentru 1 Mai, din care una este de "open". Asa ca, avem cu cine si ce juca. Mai multe detalii pe www.vilozoneforie.ro

        - - - Actualizat - - -

        rectific: www.vilaozoneforie.ro
        Xiom -Mitzutani - Xiom

        Comentariu


        • George,o sa fiu prin "zona" in perioada 21-29 iunie dar inca nu stiu precis unde,tu esti disponibil cu sala in aceasta perioada?da-mi un semn,te rog....berea o da cine castiga!
          I love table tennis !

          Comentariu


          • Salut Csaby!... in acea perioada sunt sanse sa intre turneul de sah la sala noastra, insa de curand am si varianta salii din Techirghiol (5 km). S-au achizitionat recent 3 mese ittf si sunt in relatii f. bune cu gasca de acolo. Te astept cu drag, pregatit de joc si de bere!
            Xiom -Mitzutani - Xiom

            Comentariu


            • Postat în original de lica george Vezi post
              Salut Csaby!... in acea perioada sunt sanse sa intre turneul de sah la sala noastra, insa de curand am si varianta salii din Techirghiol (5 km).
              Buna ziua D-nule George,
              Vin si eu cu aceeasi rugaminte ca a colegului Csaby. Am si eu un bilet de tratament in perioada 21 - 28 Iunie la Eforie Nord, Pensiunea Dynes. As putea beneficia si eu de avantajele a macar 2 sedinte de antrenament ( bineinteles contracost ), in perioada de dinaintea Turneului de la Constanța, la care intentionez sa particip ? Poate cine mai e interest lasa vreun nr. de tf. Nr. meu de mobil e 0728850234. Multumesc anticipat si sper sa ne intalnim ( daca nu inainte de Turneu, macar pe 24.06, dar as prefer sa nu ne intalnim in Eliminatorii, ca anul trecut )! O zi buna !

              Comentariu


              • Postat în original de lica george Vezi post
                Salut Csaby!... in acea perioada sunt sanse sa intre turneul de sah la sala noastra, insa de curand am si varianta salii din Techirghiol (5 km). S-au achizitionat recent 3 mese ittf si sunt in relatii f. bune cu gasca de acolo. Te astept cu drag, pregatit de joc si de bere!
                OK,George!
                Voi sta 7 zile la "Piratii" din Mamaia.......see you soon!
                I love table tennis !

                Comentariu


                • Eusebiu, te astept cu drag! Suna-ma cand doresti sa ne intalnim, la 0722-317974... iar daca la Eforie este turneul de sah, ne putem misca la Techirghiol. Chiar aseara am jucat acolo. Am avut si compania placuta a 3 colegi de open din Constanța (Fratea, Lolea si Nicola), cu care am facut niste meciuri frumoase!... Avem in dotare la Techirghiol 3 mese Donic si una Joola (adusa de la colegul Fratea). Intentionam sa inscriem si orasul Techirghiol pe harta Amatur, cu un turneu B in iulie.

                  PS Eusebiu, la Eforie si Techirghiol nu facem intalniri contra-cost!... Totul este gratuit, ca pe fb si Whatsapp !
                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                  Comentariu


                  • Servus !
                    Intre 18 _22 iulie sunt la Vama Veche
                    Am fost si eu la Eforie Nord la dl Lica George in 2015 !
                    Caut un partener

                    - - - Actualizat - - -

                    Tel 0748236296

                    - - - Actualizat - - -

                    Sunt dispus sa vin oricand la Techirghiol in cursul ac săptăm?ni

                    Comentariu


                    • Buna seara!... cel mai bine este sa ma sunati. Pe site, intru cand/daca am timp. La Techirghiol se joaca de obicei marti-joi-sambata de la 20:30 la 22:30. Va las un nr de contact al unui coleg ce are cheia de la sala: Victor Ungureanu, 0726 144 890. La Eforie probabil facem o miscare maine, sau poimaine. Va anunt daca avem "actiune".
                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                      Comentariu


                      • Bună noaptea!Peste 8 zile vin,cu stânga începător,cu dreapta openist neantrenat accidentat

                        Comentariu


                        • Te antrenam (incurcam) noi la Eforie si Techirghiol atat cat ne-om pricepe... te asteptam cu drag!
                          Xiom -Mitzutani - Xiom

                          Comentariu


                          • Mulțumesc!
                            Abia aștept să ne vedem!

                            Comentariu


                            • Buna, pe perioada 1-6 august sunt la Mamaia, este vreun loc unde se poate face antrenament inainte de amiaza?
                              Blade: XIOM ICE CREAM AZXi
                              FH - Bty Tenergy 05
                              BH - Dr. Neubauer Killer

                              Comentariu


                              • Salut!... de obicei jucam seara, pe racoare, dupa ce se termina programul de plaja!... ziua eu oricum am program de serviciu.
                                Asa am jucat si aseara cu Adi Tiganisteanu (Bacău), Cosmin Pacuraru (Blaj), Silviu Dumitru (Satu-Mare), Dan Sarbu (Ploiești) si in alte ocazii cu alti oaspeti dragi din tara!
                                Si la Constanța, la sala unde se intalnesc amatorii, tot pe seara se joaca, pentru ca noi localnicii nu suntem in concediu.
                                Xiom -Mitzutani - Xiom

                                Comentariu


                                • Ba sunteti in concediu, ca toata ziua sunteti "la mare"...

                                  Comentariu


                                  • ..Multumesc domnului George Lica pentru amabilitatea cu care a raspuns solicitarii mele..
                                    Am ramas impresionat de omenia cu care ne-a tratat pe toti cei care am jucat ieri in sala amenajata la hotelul Acapulco. Deasemenea ii multumesc foarte mult domnului Adi Tiganisteanu, un redutabil jucator de iarba, cu un joc frumos si spectaculos..
                                    Sper sa mai am ocazia sa ma reintalnesc la masa de joc cu toti cu care am jucat ieri...
                                    Recomand tuturor celor aflati in concediu pe litoral si vor sa se antreneze sa ia legatura cu domnul George Lica, un excelent jucator de soft si un bun partener de antrenament.
                                    Cu stima,
                                    Dan Sarbu

                                    Comentariu


                                    • Da.
                                      Un spatiu f.bine pus la punct, racoros, unde mai pui ca e si la malul marii, dar cred eu - cel mai important - insufletit de o gazda omenoasa si primitoare. Cu alte cuvinte ... te bucuri de tenis din plin.
                                      Multumim George.
                                      Cu drag Silviu.

                                      Comentariu


                                      • Si eu ii multumesc lui George pt cele 2 reprize de antrenament , sper sa mai pot veni la Eforie.

                                        Comentariu


                                        • Postat de Sili pe 04.08.2017
                                          "Da.
                                          Un spatiu f.bine pus la punct, racoros, unde mai pui ca e si la malul marii, dar cred eu - cel mai important - insufletit de o gazda omenoasa si primitoare. Cu alte cuvinte ... te bucuri de tenis din plin.
                                          Multumim George.
                                          Cu drag Silviu.
                                          "

                                          Multumesc de aprecieri, Silviu!... si tu esti un tip foarte fain!
                                          Asa cum ti-am spus, pentru ca te-ai stabilit in Constanța, esti binevenit oricand la Eforie Nord pentru miscare!...suna-ma cand ai dispozitie de tenis
                                          Xiom -Mitzutani - Xiom

                                          Comentariu


                                          • Mulțumim familiei Lică pentru sejurul petrecut la vila Ozon,o locație de nota 10!
                                            Mulțumesc lui George și celorlalți parteneri de antrenament că m-ați suportat la ping-pong ,așa neîndem?natic cum ?s.
                                            Vom reveni cu mare drag!

                                            Comentariu


                                            • Iata ca si iarna avem oaspeti speciali la Eforie !
                                              Multumesc de vizita colegilor dragi Mihaita Manea si Iulian Gherasim, de la Tulcea. Au fost meciuri spectaculoase, cu adversari redutabili!
                                              Va mai asteptam !
                                              Xiom -Mitzutani - Xiom

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de lica george Vezi post
                                                Iata ca si iarna avem oaspeti speciali la Eforie !
                                                Multumesc de vizita colegilor dragi Mihaita Manea si Iulian Gherasim, de la Tulcea. Au fost meciuri spectaculoase, cu adversari redutabili!
                                                Va mai asteptam !
                                                Mulțumesc pentru ospitalitate și meciuri de calitate. Sigur voi reveni cu drag.
                                                ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                                Comentariu


                                                • Multumesc pentru frumoasa primire George. M-am simtit deosebit in acest ,,sanctuar" al prieteniei. Calitate la rang de noblete ..

                                                  Comentariu


                                                  • Multumesc Mihai pentru aceste cuvinte alese!... Te cunosc de vreo 10 ani si de fiecare data mi~ai lasat o impresie placuta atat la masa de joc cat si in afara ei!
                                                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X