Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Eforie Nord- Vila OZON : cazare si locatie antrenament-masa ittf

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Locatia cu masa de tenis (si cu aer conditionat) este pe faleza, la 250 m de cazare.
    Sunt asteptati "la joaca" si amaturistii care nu sunt cazati la mine.
    Relatii suplimentare la :
    0722-317974
    0748-142411
    Xiom -Mitzutani - Xiom

    Comentariu


    • #27
      Anul trecut am fost la eforie si am avut deosebita placera sa il cunosc pe OLTEANUL meu GEORGE.Va recomand cu placere sa jucati tenis si mai ales sa va cazati la dansul este SUPER OM si un caracter deosebit. P.S.daca sunteti ,,ierbari,, aveti sanse mari sa il vedeti putin agitat la masa de joc.

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Dragomir Paul
        Mai " Oltene " mai... Parca ma imbii sa ma duc si eu sa vad ce este pe acolo ...
        Apai, asa cum m-am simtit si eu de fiece data la mata in batatura (la ADR), macar asa sper sa te simti si dumitale la mine in ograda!
        Am comandat si soare din belsug, marea-i calda si prietenoasa, iar masa de tenis freamata zilnic de nerabdare sa fie stapanita!
        - - - Actualizat - - -
        Postat în original de Bogdan Raducan Vezi post
        Anul trecut am fost la eforie si am avut deosebita placera sa il cunosc pe OLTEANUL meu GEORGE.Va recomand cu placere sa jucati tenis si mai ales sa va cazati la dansul este SUPER OM si un caracter deosebit. P.S.daca sunteti ,,ierbari,, aveti sanse mari sa il vedeti putin agitat la masa de joc.
        Multam de aprecieri!... si tu esti un super-baiat, de calitate!
        Altfel, eu m-am mai "dobrogenizat" ca sunt de la varsta de 17 ani inradacinat aici, s-a mai risipit furia olteneasca, dar samanta din tine chiar face valuri cand nu-i merge joaca!
        PS Bogdane, abia te-astept la mare cu tigaia (iarba) ta cu tot!...
        Ultima editare de lica george; 08.iul.2012, 23:21. Motiv: completare
        Xiom -Mitzutani - Xiom

        Comentariu


        • #29
          Sincer imi doream sa ajung la mare si sa ne intalnim sa gusti putin din iarba mea.dar din pacate numai ajung anul acesta pt ca am prietena gravida si nu se poate,dar poate mai treci la rude in CETATEA BANILOR si mai facem o miscare.Spor la treaba si la cazare.

          Comentariu


          • #30
            Mare bucurie pe capul tau Bogdane,marea nu se muta,il gasesti si la anu.
            Sanatete si multe bucuri .

            Comentariu


            • #31
              Mulam frumos nea Deni,sa dea bunul DUMNEZEU sa fie totul ok si peste 18ani sa avem un campion la tenis de masă din Craiova.Sper sa mosteneasca pasiunea mea pt tenis,dar sa joace soft,soft nu ca taicaso. P.S. inca nu stim ce avem campion sau campioanA.

              Comentariu


              • #32
                Ma bucur pentru voi, Bogdane!... Sa fie un copil sanatos, ca sportul o sa-l aibe oricum in sange de la parintele lui polisportiv!
                Xiom -Mitzutani - Xiom

                Comentariu


                • #33
                  Mersi George si copilul tau sa fie sanatos pt ca stiu ca ai un copil mic sau anul trecut era mic.sper sa ne vdm cat mai curand la mare sau la Craiova sa jucam si tenisul ala de picior.P.S.Acolo nu folosesc iarba

                  Comentariu


                  • #34
                    ma intereseaza cazarea daca imi puteti trimite mai multe poze .va multumesc

                    Comentariu


                    • #35
                      k.imi pare rau ca nu putem schimba 2 mingi atunci tinem legatura daca ma hotaresc te anunt.o zi buna

                      Comentariu


                      • #36
                        Am ajuns la d-l Lica si pot sa spun ca sunt foarte multumit de conditiile de aici. Recomand cu tarie si altor amatori (amatori de mare dar amatori si de tenis, sau de ce nu chiar profesionisti).

                        Comentariu


                        • #37
                          Iar dl Cornel este un partener redutabil ! Uneori reuseste sa il mai incurce si pe dl. dr. Ciobanu-Priza Tok- care ne "strica" mereu serile cu jocul dansului atipic si energic!
                          Eu unul sunt inca strain de serviciile si topsinurile venite cu maiestrie din mana lui stanga cu priza toc!
                          Dl. doctor ziua ma doftoriceste, (inca ma dor lombarii), iar seara ma pune pe butuci cand ma alearga prin toata sala!
                          Xiom -Mitzutani - Xiom

                          Comentariu


                          • #38
                            Multumesc stimate domnule GEORGE pentru aprecierile facute mai sus.In primul rand va multumesc la amandoi localnicii pentru momentele frumoase de tenis oferite in aceasta superba locatie pe care o aveti.Cei ce trec prin EFORIE NORD si au timp de o bila,le recomand cu caldura sa joace in aceasta sala cu GEORGE si ADI,gazda de la ACAPULCO.Eu m-am straduit sa joc cat mai bine,voi v-ati staduit sa-mi faceti fata jocului meu,asa ca au rezultat o serie de jocuri frumoase,atragatoare,incitante.Ce mai,a fost o atmosfera de destindere,prieteneasca si de voie buna.Satisfactia comuna a noastra,a celor 3 ;muschetari tenismeni;,sa nu uitam a fost cand am invins domnisoara de la GIURGIU ,care ne-a subapreciat valoare,domnisoara care face tenis de masă de performanta si a pormovat cu echipa sa de club din cate am inteles in divizia A.Mi-a ramas si acum in minte bocetele ei dupa ce am invins-o toti 3 la masa de joc.Sper ca am adus-o cu ;tenisul pe PAMANT;si astfel sa-si evalueze adevarata ei valoare vis-a-vis de niste ;mosnegi;dar cu experienta in acest sport.Doresc sa revin cu mare placere si anul urmator la tine GEORGE,cand sper sa mai progresezi in acest sport,iar meciurile sa fie mai echilibrate.Pana atunci sa auzim numai de bine si mult succes la toate in continuare.Sa auzim numai de bine.Pe curand.
                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                            Comentariu


                            • #39
                              Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                              Multumesc stimate domnule GEORGE pentru aprecierile facute mai sus.In primul rand va multumesc la amandoi localnicii pentru momentele frumoase de tenis oferite in aceasta superba locatie pe care o aveti.Cei ce trec prin EFORIE NORD si au timp de o bila,le recomand cu caldura sa joace in aceasta sala cu GEORGE si ADI,gazda de la ACAPULCO.Eu m-am straduit sa joc cat mai bine,voi v-ati staduit sa-mi faceti fata jocului meu,asa ca au rezultat o serie de jocuri frumoase,atragatoare,incitante.Ce mai,a fost o atmosfera de destindere,prieteneasca si de voie buna.Satisfactia comuna a noastra,a celor 3 ;muschetari tenismeni;,sa nu uitam a fost cand am invins domnisoara de la GIURGIU ,care ne-a subapreciat valoare,domnisoara care face tenis de masă de performanta si a pormovat cu echipa sa de club din cate am inteles in divizia A.Mi-a ramas si acum in minte bocetele ei dupa ce am invins-o toti 3 la masa de joc.Sper ca am adus-o cu ;tenisul pe PAMANT;si astfel sa-si evalueze adevarata ei valoare vis-a-vis de niste ;mosnegi;dar cu experienta in acest sport.Doresc sa revin cu mare placere si anul urmator la tine GEORGE,cand sper sa mai progresezi in acest sport,iar meciurile sa fie mai echilibrate.Pana atunci sa auzim numai de bine si mult succes la toate in continuare.Sa auzim numai de bine.Pe curand.
                              Trebuie sa-i spun d-lui doctor ca tanara de la Giurgiu are numai 12 ani ( a trecut in clasa a VI-a) asa ca nu vad ce satisfactie poate exista atunci cand bati la tenis un copil. Fata nu s-a laudat ca vine acolo sa ne bata ci pur si simplu a fost invitata de mine sa joace un tenis cu noi. Eu unul chiar am regretat ca fata a inceput sa planga, in nici un caz satisfacut, mai ales ca eu o invitasem acolo. Imi cer scuze ca a trebuit sa intervin, sunt sigur ca d-l doctor nu a stiut ce varsta are fiindca juca foarte bine pentru varsta ei.
                              - - - Actualizat - - -
                              Ii multumesc lui George pentru ospitalitate si conditii, iar tenisul a fost excelent. Ne vedem la anu! Bye!

                              Comentariu


                              • #40
                                Un tarif pentru 31 august - 3 septembrie, camera albastra?
                                Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                                FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                                BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                                Comentariu


                                • #41
                                  Postat în original de manyaku88 Vezi post
                                  Un tarif pentru 31 august - 3 septembrie, camera albastra?
                                  Am o rezervare pt acea perioada, dar nu e ferma/sigura. Cate persoane veti veni in camera albastra?
                                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Fiind in C.O. la Eforie Nord am apelat la amabilitate d-lui Lica George ptr. un antrenament. Ptr. mine a fost o placere dar si foarte util sa joci cu un om atat de generos itr-o locatie la fel de generoasa. Tin sa-i multumesc d-luil George si ca la urmatorul C. O. o sa-mi rezerv din tin tinp o camera la dansul ptr. a avea posibilitatea de aface mai multe antrenamente . Merita aviz amaturistilor.
                                    Butterfly Schlagger Precision - FL

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Cu multa placere!
                                      Ma bucur de vizitele amaturistilor chiar daca nu sunt cazati la mine si in masura in care am timp, le ofer masa si partener de joc.
                                      - - - Actualizat - - -
                                      Tin sa multumesc pentru vizita si jocul din acest weekend artistului George Durdun.
                                      Deasemeni multumesc pentru vizita, joc si sfaturi, initiatului Cristi Cionoiu alias Grasomega.
                                      Doi super-baieti si sportivi !
                                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Nu, nu, tu esti un baiat super !
                                        Mi-a facut o deosebita placere sa te cunosc. Poate data viitoare o sa am si eu mai mult timp liber.

                                        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Cred ca la anu George o sa aiba nevoie de 2 mese de tenis, se pare ca va fi mare inghesuiala.

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                            Cred ca la anu George o sa aiba nevoie de 2 mese de tenis, se pare ca va fi mare inghesuiala.
                                            Cornele, o sa programam antrenamentele precum concursurile: dimineata-amatori, dupa-amiaza: open...
                                            iar berea de dupa: "la gramada"!
                                            Xiom -Mitzutani - Xiom

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Postat în original de lica george Vezi post
                                              Cornele, o sa programam antrenamentele precum concursurile: dimineata-amatori, dupa-amiaza: open...
                                              iar berea de dupa: "la gramada"!
                                              Corect George, mai ales ca sala unde se afla masa de tenis este chiar pe faleza iar marea este la 5 metri de geam, ai si terasa acolo, doar impingi 2 mese ( nu mese de tenis) afara pe terasa si enspe scaune. Acum sincer locatia salii de tenis este minunata, mai ca imi vine sa te rog sa ma cazezi acolo cand o sa vin la tine. Apropo, vezi ca o sa vin Vineri dimineata 31 Aug, daca nu se elibereaza camera mai astept.

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Si cat stai, poate ne intersectam la un tenis?
                                                Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                                                FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                                                BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Postat în original de manyaku88 Vezi post
                                                  Si cat stai, poate ne intersectam la un tenis?
                                                  Eu zic sa stau vreo 4 nopti incepand de Vineri.

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    in prezent nu am nimic concret pt noaptea de joi spre vineri... oricum te asteptam cu cafeaua aburinda!...iar daca e camera ocupata pana la 12, lasi bagajele in sufragerie si tragi o plaja scurta pana la pranz
                                                    De sambata a rezervat si Teo (manyaku) asa ca dupa Mangalia, mai facem niste mini-turnee si la Eforie!
                                                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X