Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Propunere de modificare a turneului din 26 mai

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Propunere de modificare a turneului din 26 mai

    Datorita faptului ca in Oradea nu pot gasi o sala decenta am variantele de a-l organiza la Alesd (dar la Alesd mai avem pe 4 august si la asta nu vreau sa renunt) sau la Satu Mare. Daca sunt doritori pentru a merge la Satu Mare (macar 10-15 din afara judetului Bihor) am sa il fac acolo in loc de Alesd, sau daca o alta localitate noua doreste sa organizeze pe 26 mai am sa va rog sa anuntati cat mai rapid.

  • #2
    Din Bistrița cred ca am fi cel putin vreo 4 care ne-am duce la Satu Mare (sau altundeva, pina in 300 km).
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #3
      Clujul, Zalăul, alte localitati?

      Comentariu


      • #4
        salut

        daca vreti fratiilor facem tot in cluj pe 26 mai numai ca atunci jucam pe 6 mese nu pe 12 cu este programat pe 12 mai.avem posibilitate sa mai organizam un turneu de tip A.Vedem la cluj ce zice filo el decide

        Comentariu


        • #5
          Pai ideea ar fi sa facem in alte localitati (eu am conditii de 8 mese pentru turneu dar as dori sa il facem intr-o alta localitate care nu a mai fost turneu A) deci ar fi localitatile: Campia Turzii (Dezso zicea ca ar vrea sa organizeze, deci varianta cu Campia Turzii ar fi buna daca se poate organiza acolo), Satu Mare sau Alesd sau Cluj dar ultimele doua variante nu sunt prea indicate datorita faptului ca au mai fost turnee A acolo.

          Astept raspuns rapid si de la Campia sa vedem cum facem.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X