Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

mutarea unui anunt cu un produs nou intr-un topic mai vechi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • mutarea unui anunt cu un produs nou intr-un topic mai vechi

    nu inteleg de ce mi-ati ascuns un anunt nou intr-unul mai vechi...eu nu sunt un comerciant fervent si nici vreo firma de articole sportive ca sa-mi puneti toate materialele in acelasi topic...eu inteleg rolul moderatorului dar totusi nu exagerati...eu cred ca un produs nou trebuie scos in evidenta,nu ascuns dupa raft...sansele ca acest produs sa fie vizualizat scad f.mult...domnilor administratori sau moderatori...nu e de-ajuns sa aveti doar cunostinte de it...ar trebui si un pic de istetime...nu cred ca am exagerat propunand un alt topic,asa cum cred ca ati exagerat d-voastra...am o vorba...da-i romanului o usa s-o pazeasca si sa vezi ce important se simte...
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

  • #2
    Respectarea regulamentului este valabila pentru toti.
    Si nu e nevoie de istetime ca sa respecti acel regulament. Doar de bun simt.
    Inca o data:
    NU E CORECT FATA DE CEILALTI SA AI MAI MULTE ANUNTURI PE PRIMA PAGINA!
    LATER EDIT:
    Am si eu o vorba:
    Fa-i romanului parcare si-o sa-si puna masina pe trotuar sau pe spatiul verde.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      pai si daca regulamentul face ca noul meu anunt sa aiba parte de mai putini vizitatori, cum facem?...nu v-ati gandit la asta pana acum?...de fapt toti cei care au produse noi la vazare patesc la fel...anunturile noi trebuie sa sara in ochi...chiar trebuie sa avem toti forumistii cate o taraba?...aveti vreo solutie?...daca sunt puncte in regulament care nu ajuta utilizatorii ( atat pe cei care vand, cat si pe cei care cumpara ),eu zic ca trebuie gandite si schimbate...nu sa ridicam sprancenele si sa punem placa"asta-i regulamentul"...si decat sa ai bun simt si sa accepti un punct de regulament prost gandit,mai bine esti istet si incerci sa-l schimbi...
      ---------- Post added 21-Jul-2011 at 20:11 ----------
      hai sa zicem ca as fi de acord cu vorba ta....dar in cazul asta soferii nu ar mai avea ce comenta, avand totusi parcarile facute...asta astept si eu...sa-mi faceti o parcare si pe urma vedem unde parchez...si dac-o sa parchez pe spatiul verde atunci n-o sa am nimic de spus si doar atunci imi puteti spune de bun simt...
      tibhar def plus jumulita
      gambler reflectoid 1,0
      dawei 388 D-1 ox

      Comentariu


      • #4
        Ai deja calificativ 5. Asta inseamna 5 tranzactii, deci macar 3 anunturi.
        Ce se intampla daca fiecare comerciant care spune citez "eu nu sunt un comerciant fervent", cu o medie medie de 3 anunturi, le ridica/actualizeaza la 2 zile pe prima pagina?
        Ce se intampla daca fiecare persoana care pune un anunt in care vinde o paleta completa mai pune inca doua anunturi in care spune ca vinde lemnul (din anuntul anterior) si altul in care vinde fetele (tot din anuntul anterior)? (inmulteste asta cu 3 anunturi media de caciula)
        Ce se intampla daca vanzatorul nu e multumit de formularea in care a facut anuntul (anunturile) sau de discutiile din cadrul anuntului, se hotaraste sa-l inchida si deschide un anunt "proaspat", "care sa sara in ochi", dar care a mai fost postat de inca doua ori?
        "Politia forumului" sta cu ochii ca pe butelie si verifica miile de anunturi? Sa vada care anunt a mai fost, care se intersecteaza cu celalalt?
        Cum impacam pe cei care deschid sectiunea de anunturi si vad mereu aceleasi 2-3 nickuri care vand si revand 2 fete uzate si un lemn hobby smirghelit... si imediat ce au postat si ei un anunt si-l gasesc pe pagina 3-4...??
        De ce esti singurul care se plange de aceasta "nedreptate"?
        De ce trebuie sa existe o regula speciala pentru isteti? Parcarea exista, doar ca trebuie sa parchezi intre linii.
        Am zis clar: se pot aduce modificari regulamentului, dar numai modificari utile pentru toti.
        Vino cu ceva constructiv, aplicabil tuturor utilizatorilor.
        Nu cu o regula de care vor profita 2 sau 3 "bisnitari". Si nu ma refer deloc la cei trei mari distribuitori de materiale de pe forum, carora toata lumea le stie seriozitatea (rasvan - www.tt-shop.ro, tibi - www.tenismasa.ro si valigti - www.ttsport.ro)
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          OK...am schimbat putin titlul...dar raman de parerea ca produsele nou aparute trebuie sa iasa in evidenta...poftim, va dau o solutie simpla...pt.sectiunea vanzari-cumparari puteti limita la 1 topic pe luna...in luna iunie am avut un topic...in luna iulie pot posta altul...
          tibhar def plus jumulita
          gambler reflectoid 1,0
          dawei 388 D-1 ox

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X