Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pareri despre joola samba +

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pareri despre joola samba +

    As dori sa achizitionez 2 fete joola samba + si as dori ajutor cu opinii de la cei care au folosit sau au icercat.Multumesc anticipat.

  • #2
    Samba+ e moale, 35 grade duritate, cel mai moale burete produs de ESN. Topsheetul e tot moale si elastic, senzația este similară cu cea oferită de Samba lipta cu speedglue.
    Deși aruncă tare, are mult control, dar nu are putere. Merge bine lângă masă și decent la semi-distanță, pe un lemn rigid, OFF+.
    După mine, e foarte bună la BH, daca joci in apropierea mesei.
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • #3
      Multumesc de informatie grasomega...deci e clar ca nu sunt pt mine,obisnuiesc mai ales pe fh sa stau cam departe de masa.I-MI POATE RECOMANDA CINEVA O FATA PENTRU FH ..PENTRU TOPSPIN DE LA DISTANTA PE UN KONG LINGHUI SPECIAL?

      Comentariu


      • #4
        In ordinea vitezei (si a pretului).
        Joola Energy X-tra
        Xiom Vega Euro
        Bty Tenergy 05 fx
        Bty Tenergy 05
        Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

        Comentariu


        • #5
          Tibhar Genius sau Tibhar Genius Optimum merg foarte bine pe FH!

          Comentariu


          • #6
            Multumesc de sugestii.Dar de Xiom omega IV PRO ce parere aveti ? E fata pentru fh? Mi-a recomandat-o un prieten...Ar merge pe Kong linghui special?

            Comentariu


            • #7
              Donic Accuda S1, Donic Traction, Andro Hexer+
              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

              Comentariu


              • #8
                Avand in vedere ca m-am lamurit cu fetele ce aveam sa le cumpar si nu le-am cumparat fiind vorba de samba+ vreau sa inchid topicul pentru a lasa loc altor subiecte MAI INTERESANTE.multumesc pentru pareri si explicatii.TOPIC INCHIS.

                Comentariu


                • #9
                  Deoarece nu e un anunt ci e vorba de pareri despre un echipament redeschid topicul.
                  In acest fel pot fi lasate ulterior si alte pareri despre aceasta față, pareri care ar putea fi folositoare si altora.
                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Xiom Omega 4 Pro este o fata 100% pt FH. Inlocuieste cu succes Tenergy 05 FX, avand spin si viteza similare, dar un topsheet putin mai elastic si un control mai bun, atat activ cat si pasiv.
                    Lemn- Bty Viscaria
                    FH - TENERGY 05
                    BH - TENERGY 80

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X