Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionat echipe duminica 13.11.2011-falticeni

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Campionat echipe duminica 13.11.2011-falticeni

    Au confirmat participarea Piatra Neamț,Rădăuți,Iași [inca nu au stabilit componenta].Probabil vor participa si cei din Suceava.
    Se va juca in acelasi sistem ca si in celelalte doua editii anterioare[cine ajunge primul la 9v] .Daca vom fi 5 echipe,cele de la distanta mai mare vor sta primul si ultimul tur,sa mai castige din timp.Daca mai exista vreun doritor [openist bunisor]poate ii facem loc pe undeva.Va vom tine la curent
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    Vor veni si cei din Suceava sa-si apere titlul
    BLADE: NITTAKU SEPTEAR
    FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
    BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

    jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

    Comentariu


    • #3
      Concurentii vor avea asigurate cafea si aperitive sponsorizate de o firma din oras.Pentru a asigura incalzirea salii se vor strange cate 15 lei de echipa(aprox 3-4 lei/jucator)
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • #4
        fiecare oras poate participa doar cu o echipa?...ca nu stiu schema...cate echipe maxim se pot inscrie?...un meci intre echipe cred c-ar tine 2-3 ore la o singura masa...insa,mai multe mese, mai putine ore...
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #5
          Se va juca pe 4 mese , 2meciuri simultan,un meci tine max 1h juma.Turneul este invitational,nu open
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • #6
            Daca se joaca la 4 mese,atunci pot participa maxim 8 echipe.Ar fi de preferat ca organizatorul acestui turneu sa enumereze echipele participante in ordinea inscrerii.De specificat daca sunt 2 din SUCEAVA,2 din Fălticeni,2 din PIATRA-NEAMT,1 RADAUTI si 1 IASI.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • #7
              Vom juca maxim 5 echipe.Doar ai mai jucat in competitia asta si cunosti sistemul de desfasurare.Da inapoi si o sa gasesti cum s-au petrecut lucrurile si in iarna,cand ai participat cu o echipa combinata. Se joaca fiecare cu fiecare,in cazul ca vor participa 5 echipe cate una va sta pe rand.
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu


              • #8
                Echipele care participa:
                .Piatra - Opincaru,Nitu,Gatea,Dan Andrei
                Iași-Valcu Sandu L,Onisei,Apostol
                Fălticeni-Carpovici,Cozma,Mosneagu,Purdila
                Rădăuți-Ilies,Tiganasu,Ursan,,Spanu
                Suceava-Rusti,Subcinski,Constantinovici,Orza ,Nemtoi
                Ultima editare de cata_60; 13.nov.2011, 13:55.
                of all the things i lost i miss my mind the most

                Comentariu


                • #9
                  Iași-ul a ajuns acasa! Multumim gazdelor acestui turneu reusit!
                  (at)Catalin Cozma: acum am vazut topicul si suma pentru incalzirea salii pe care nu am platit-o! Nu am fost perspicace pentru a lamuri vreun aspect financiar legat de acest turneu la fata locului. Eu voi plati suma de 20 de lei, cu prima intalnire! Multumesc pentru tot, Catalin! Tinem aproape!
                  Blade: Timo Boll Spirit
                  Fh:Tibhar Genius 2.0
                  Bh:Tibhar Genius 2.0
                  materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

                  Comentariu


                  • #10
                    Da i naibii..doar nu stateam in aia..l am facut din placerea de a ne revedea .Daca prevala aspectul financiar nu pregateam tot ce a fost acolo.Am cheltuit banii astia cu placere.
                    Apropo,sa vorbim despre concurs.Au fost meciuri multe,foarte multe[poate un pic prea multe],de bun nivel tehnic asa cum se poate banui citind lista participantilor.Rezultatele chiar nu mai conteaza [totusi vreau sa spun ca echipa noastra s-a comportat f.bine],atmosfera a fost una prieteneasca,destinsa[si normal la cat vin fiert s-a baut]
                    Mentiune speciala pt Dan Purdila care s-a ocupat de fiertul vinului si de mici si lui Dan Andrei care a venit cu un platou de placinte f.bune.
                    Multumim tuturor participantilor!
                    of all the things i lost i miss my mind the most

                    Comentariu


                    • #11
                      Hai nu fi modest si posteaza si ceva rezultate.Mai mult de curiozitate si eventual si ceva scoruri intre echipe.
                      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                      Comentariu


                      • #12
                        Gazde extraordinare la Fălticeni. Multumim pt. invitatie! Vom veni de fiecare data cu ffffffffffffffff. mare placere. Se pare ca ne-am abonat la locul 2. Cine stie ,poate data viitoare.............
                        Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                        FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                        BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                        Comentariu


                        • #13
                          Foarte bine organizat, mult tenis de calitate,a ma fost pur si simplu epuizat nu am incheiat pana la sfarsit,insa s-a jucat chiar intr-o atmosfera de prietenie,nu a mai contat rezultatul.....bravo falticeni.....bun vin aveti in sala aia
                          ---------- Post added 13-Nov-2011 at 21:53 ----------
                          Postat în original de marius Vezi post
                          gazde extraordinare la falticeni. Multumim pt. Invitatie! Vom veni de fiecare data cu ffffffffffffffff. Mare placere. Se pare ca ne-am abonat la locul 2. Cine stie ,poate data viitoare.............
                          nu s-au jucat ceva meciuri de aia a-ti pastrat "abonamentu" oricum piatra o echipa mare
                          TB SPIRIT
                          TGY 05
                          TGY 05 FX

                          Comentariu


                          • #14
                            bravo falticeni.pentru ospitalitatea de care ati dat dovada .felicitari cataline .a fost un concurs reusit
                            cu meciuri spectaculoase.traiasca cel mai bun bucatar de mici .bravo dane .mam simtit extraordinar de bine la voi.aveti si un vin puternic.care ma dat gata .cu respect cioli.

                            Comentariu


                            • #15
                              Am incercat sa uploadez cateva poze,nu am reusit,probabil nu ma pricep.I am trimis un email cu attachements-urile respective lui Clau,poate reuseste el.Mersi
                              of all the things i lost i miss my mind the most

                              Comentariu


                              • #16
                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                Comentariu


                                • #17
                                  http://cronicadefalticeni.com/2011/1...ul-amatorilor/
                                  BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                                  FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                                  BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                                  jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X