Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

initiere

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • initiere

    ....

  • #2
    vezi ca sunt multi care au numarul de telefon postat aici pe forum (si multi din București), si poti lua numarul lor si sunt convins ca daca pot te vor ajuta cu siguranta.

    Comentariu


    • #3
      initiere

      ....

      Comentariu


      • #4
        CSS Pajura este pe b-dul 1 Mai (actual, cred, Ion Mihalache) cu o statie inainte de intersectia cu Grivita (Chibrit)
        in 'folclor' zona se cheama 'La Ciuperca'

        mai exact nu stiu dar daca ai nevoie de detalii mai exacte (daca iti convine zona) pot sa fac rost de un contact de acolo

        Comentariu


        • #5
          multumesc de sfat, a fost ok

          Comentariu


          • #6
            initiere

            .......

            Comentariu


            • #7
              katyacsinia se pricepe cel mai bine la yasaka dar eu zic ca e deosebit de bine ca copilul sa aiba un material de joc bun (chiar f bun) de la inceput, ca sa sara peste etapele de acomodare cu tot felul de palete care mai de care mai diferite.
              deci succes din partea mea si ii urez sa devina un mare campion.

              Comentariu


              • #8
                Sunt super lemnul si fetele, poate putin prea rapide pt un incepator. La cine este, la Antohe?

                Comentariu


                • #9
                  initiere

                  ......

                  Comentariu


                  • #10
                    pai cred ca la Buzău ar mai fi ceva de la Butterfly, dar nu cred ca gasesti asa mici
                    oricum, poti sa ii iei orice pereche de tenisi, usori sa fie

                    Cum e, ii place pustiului?

                    Comentariu


                    • #11
                      ......

                      Comentariu


                      • #12
                        ...Adrian ,fetele GPS sint un model foarte reusit realizat de Yasaka.
                        Avind o tehnologie de ultima ora poti avea un control maxim sau o viteza maxima ,in functie de tipul de lipici folosit.O chestie interesanta si verificata de mine in concursuri.Studiind un pic adversarul reusesti sa ai din start un pic de avantaj.
                        Iar despre copii,e adevarat.Si eu am atestat de antrenor,dar nu pot juca cu fiu-miu(apropo de palme).
                        Mizutani SZLC
                        Dignics 05

                        Comentariu


                        • #13
                          ......

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X