Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Alba Iulia

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Alba Iulia

    Salut tuturor1
    E cineva din Alba Iulia p'aci? Si cam pe unde s-ar putea practica sportul asta prin Alba?

  • #2
    Nimeni? Nimic?

    Comentariu


    • #3
      Noi jucam la sediul firmei Avanti in fiecare vineri si pentru antrenament poti merge la sala liceului HCC. Daca te intereseaza iti pot da un numar de telefon. Dar nu o sa poti juca cu meseriasii. Poti sa joci cu juniorii.
      DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
      BH: DONIC ALLIGATOR DEF
      FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

      Comentariu


      • #4
        A meritat asteptarea,informatia a sosit.

        Comentariu


        • #5
          ALOHA.daca vrei sa joci la Alba Iulia dar asta inseamna SA JOCI cit de cit tenis de masă te pot ajuta foarte usor,noteaza un nr de tel,0722592092,si intrebi de gipsy .atit odata,unsalut voios...LONG LIVE ROCK AND ROLL

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Sheshu Vezi post
            Noi jucam la sediul firmei Avanti in fiecare vineri si pentru antrenament poti merge la sala liceului HCC. Daca te intereseaza iti pot da un numar de telefon. Dar nu o sa poti juca cu meseriasii. Poti sa joci cu juniorii.
            BUna ziua,
            Am un prieten in Alba Iulia al carui copil indrageste tenisul de masa. Este interesat de cineva care ii poate antrena baiatul. Daca cunoasteti un loc si/sau pe cineva dispus in a face acest lucru va rog sa sa imi scrieti.
            Multumesc,
            Ionut


            Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
            FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
            BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

            Comentariu


            • #7
              O data la doua saptamani am delegatii in Alba Iulia, de obicei marti/miercuri, as dori sa aflu daca exista undeva posibilitatea de a juca tenis de masă.
              Multumesc anticipat.
              Yasaka Rakza 7 soft max / Innerforce ZLF / Yasaka Rakza 7 soft max

              Comentariu


              • #8
                M-am mutat si eu recent in Alba. Caut deasemenea, un partener de antrenament in Alba.

                Comentariu


                • #9
                  citiți postarea de mai sus. (numărul 5)
                  căutați-l pe „Gipsy King”. Din câte știu eu, joacă bine. Iar la Alba sigur mai are și parteneri care joacă cel puțin la fel de bine ca el.

                  Comentariu


                  • #10
                    Il puteti contacta si pe ”tanarul”PRALEA CONSTANTIN,un mare impatimit al acestui sport nobil.
                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                    Comentariu


                    • #11
                      Antrenament tenis de masă Alba Iulia

                      Buna,
                      Ma intereseaza unde gasesc in Alba Iulia un club sau o locatie unde se poate juca tenis de masă.
                      Sunt incepator.......caul coleg sau colegi pentru antrenamente ...
                      Va multumesc

                      Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Fă un efort și mergi m?ine la Vințu de Jos (14 km) unde se dispută un turneu de tenis de masă pentru toate categoriile: începători, Avansați, ... și o să găsești acolo toată gașca din Alba Iulia, care sărbătorește Ziua Mondială a Tenisului de Masă.
                        Detalii în link-ul următor:
                        http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...363#post348363
                        N-o să-ți pară rău!
                        Succes!
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • #13
                          Salut! In weekend se poate juca la vreo sala in Alba? Multumesc
                          Blade: Butterfly Schlager Carbon
                          FH:TENERGY 05
                          BH:TENERGY 05

                          Comentariu


                          • #14
                            Salut,oare in Alba se mai poate juca pe undeva tenis?

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X