tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 37

Subiect: Etapa div b

  1. #1
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.956
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 21 h 55 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5098

    Etapa div b

    Rezultate ,noutati de la Buzau?

  2. #2
    Banned

    Data înscrierii
    01.01.2011
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    68
    Postări
    518
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    -71
    Citat Postat în original de Antal Denes Vezi post
    Rezultate ,noutati de la Buzau?
    pe site federatie sunt rezultatele de vineri si sambata cred.

  3. Mulțumesc Antal Denes au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Alexandrel Bv13
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    35
    Postări
    1.118
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 20 h 15 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1171
    Clasament final in seria 1:

    1. LPS Constanta
    2. Corona 2010 Brasov
    3. TT Wintersports Slatina
    4. CSS Tg.Mures
    5. CSS Ilfov
    6. Top Arena Topoloveni
    7. Ivana Oravita
    8. CSS Od.Secuiesc II

    Tur Buzau 18.11.2011 TT Wintersports Slatina - Ivana Oravita 5 : 0
    Tur Buzau 18.11.2011 Top Arena Topoloveni - Ivana Oravita 5 : 3
    Tur Buzau 18.11.2011 LPS Constanta - CSS Ilfov 5 : 0
    Tur Buzau 18.11.2011 LPS Constanta - CSS Od.Secuiesc II 5 : 0
    Tur Buzau 18.11.2011 Corona 2010 Brasov - TT Wintersports Slatina 5 : 3
    Tur Buzau 18.11.2011 Corona 2010 Brasov - CSS Ilfov 5 : 0
    Tur Buzau 18.11.2011 CSS Tg. Mures - CSS Od.Secuiesc II 5 : 1
    Tur Buzau 18.11.2011 CSS Tg. Mures - Top Arena Topoloveni 5 : 4
    Tur Buzau 19.11.2011 LPS Constanta - Corona 2010 Brasov 5 : 1
    Tur Buzau 19.11.2011 Top Arena Topoloveni - CSS Od.Secuiesc II 5 : 3
    Tur Buzau 19.11.2011 CSS Ilfov - Ivana Oravita 5 : 3
    Tur Buzau 19.11.2011 TT Wintersports Slatina - CSS Tg. Mures 5 : 0
    Tur Buzau 19.11.2011 CSS Tg. Mures - CSS Ilfov 5 : 3
    Tur Buzau 19.11.2011 LPS Constanta - Ivana Oravita 5 : 1
    Tur Buzau 19.11.2011 Corona 2010 Brasov - CSS Od.Secuiesc II 5 : 0
    Tur Buzau 19.11.2011 TT Wintersports Slatina - Top Arena Topoloveni 5 : 2
    Tur Buzau 19.11.2011 Corona 2010 Brasov - Ivana Oravita 5 : 0
    Tur Buzau 19.11.2011 TT Wintersports Slatina - CSS Od.Secuiesc II 5 : 1
    Tur Buzau 19.11.2011 LPS Constanta - CSS Tg. Mures 5 : 1
    Tur Buzau 19.11.2011 CSS Ilfov - Top Arena Topoloveni 5 : 1
    Tur Buzau 19.11.2011 CSS Tg. Mures - Corona 2010 Brasov 0 : 5
    Tur Buzau 19.11.2011 LPS Constanta - Top Arena Topoloveni 5 : 1
    Tur Buzau 19.11.2011 TT Wintersports Slatina - CSS Ilfov 5 : 0
    Tur Buzau 19.11.2011 Ivana Oravita - CSS Od.Secuiesc II 5 : 1
    Tur Buzau 20.11.2011 CSS Ilfov - CSS Od.Secuiesc II 5 : 2
    Tur Buzau 20.11.2011 TT Wintersports Slatina - LPS Constanta 0 : 5
    Tur Buzau 20.11.2011 Corona 2010 Brasov - Top Arena Topoloveni 5 : 0
    Tur Buzau 20.11.2011 Ivana Oravita - CSS Tg. Mures 2 : 5

    Clasament final seria 2:

    1. Pristavu Campulung II
    2. TCD Cluj-Napoca
    3. CSM Iasi
    4. La Costa Slobozia
    5. Sport Kombat I Bucuresti
    6. Sport Kombat III Reghin
    7. Nova Force Giurgiu
    8. Table Tennis Team Bucuresti

    Tur Buzau 18.11.2011 TCD Cluj-Napoca - Table Tennis Team Bucuresti 5 : 0
    Tur Buzau 18.11.2011 La Costa Slobozia - CSM Iasi 5 : 2
    Tur Buzau 18.11.2011 Pristavu Campulung II - CSM Iasi 5 : 3
    Tur Buzau 18.11.2011 Sport Kombat I Bucuresti - Table Tennis Team Bucuresti 5 : 0
    Tur Buzau 18.11.2011 TCD Cluj-Napoca - Nova Force Giurgiu 5 : 1
    Tur Buzau 18.11.2011 Pristavu Campulung II - Sport Kombat I Bucuresti 5 : 3
    Tur Buzau 18.11.2011 Nova Force Giurgiu - Sport Kombat III Reghin 5 : 3
    Tur Buzau 18.11.2011 La Costa Slobozia - Sport Kombat III Reghin 5 : 1
    Tur Buzau 19.11.2011 Sport Kombat I Bucuresti - La Costa Slobozia 5 : 4
    Tur Buzau 19.11.2011 TCD Cluj-Napoca - Sport Kombat III Reghin 5 : 1
    Tur Buzau 19.11.2011 CSM Iasi - Nova Force Giurgiu 5 : 0
    Tur Buzau 19.11.2011 Pristavu Campulung II - Table Tennis Team Bucuresti 5 : 0
    Tur Buzau 19.11.2011 TCD Cluj-Napoca - CSM Iasi 5 : 1
    Tur Buzau 19.11.2011 Pristavu Campulung II - La Costa Slobozia 5 : 2
    Tur Buzau 19.11.2011 Sport Kombat III Reghin - Table Tennis Team Bucuresti 5 : 2
    Tur Buzau 19.11.2011 Sport Kombat I Bucuresti - Nova Force Giurgiu 5 : 3
    Tur Buzau 19.11.2011 Sport Kombat III Reghin - CSM Iasi 0 : 5
    Tur Buzau 19.11.2011 Pristavu Campulung II - Nova Force Giurgiu 5 : 2
    Tur Buzau 19.11.2011 TCD Cluj-Napoca - Sport Kombat I Bucuresti 5 : 2
    Tur Buzau 19.11.2011 La Costa Slobozia - Table Tennis Team Bucuresti 5 : 4
    Tur Buzau 19.11.2011 Sport Kombat I Bucuresti - Sport Kombat III Reghin 5 : 1
    Tur Buzau 19.11.2011 TCD Cluj-Napoca - Pristavu Campulung II 3 : 5
    Tur Buzau 19.11.2011 La Costa Slobozia - Nova Force Giurgiu 5 : 2
    Tur Buzau 19.11.2011 CSM Iasi - Table Tennis Team Bucuresti 5 : 1
    Tur Buzau 20.11.2011 TCD Cluj-Napoca - La Costa Slobozia 5 : 3
    Tur Buzau 20.11.2011 Sport Kombat III Reghin - Pristavu Campulung II 0 : 5
    Tur Buzau 20.11.2011 Nova Force Giurgiu - Table Tennis Team Bucuresti 4 : 5
    Tur Buzau 20.11.2011 CSM Iasi - Sport Kombat I Bucuresti 5 : 0
    13 Rules


  5. Mulțumesc Fabregas au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.956
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 21 h 55 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5098
    Multumim Alex pentru rezultatele complecte,daca ai si componeta echipelor din amatur ?

  7. #5
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.823
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3872
    Incerc eu cu ceva rezerve sa va raspund:

    Top Arena Topoloveni: Daniel Valceanu, Marius Traistaru, Radu Parvan, Andrei Airimoaiei
    Corona Brasov: Lulu Roman, George Durdun si ... Soare
    SK1: Marius Constantinescu, Ilie Alexandru, Mihai Bodeanu si Vali Boaca
    La Costa Slobozia: Alex Enciu, Adi Ceacarascu si Dan Sulu
    SK3: Gabi Farcas, Florin Apian, Zoli Kantor si Mircea Toncean (Mai este si Victor ZIdar dar a absentat la Buzau)
    TTT Bucuresti: Macarenco Mario, Gabi Ghetu, ...
    Cluj-Napoca: Ionut Zamblau, ...
    CSS Ilfov: Misu Pirvu si fiul sau + Dani Popescu
    Constanta: Simion, Marga, Postudor si Orazali
    Slatina: Radu Voinea, Boiangiu,...
    Pristavu: Alexandru Manole, Tiberiu Dinca, Spelbus Alin

    Ii rog pe cei care mai stiu sa completeze!
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 21.11.2011 la 22:12.

  8. Mulțumesc dinicescuion au mulțumit pentru mesaj
  9. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.203
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    505 z 23 h 26 m
    Timp online pe zi
    3 h 51 m
    Reputație
    17061
    CSS Tg. Mures: Bende Norbert, Daniel Zsombor, Daniel Istvan
    Oravita: Liciu Ion, Marta Gheorghe, ...
    Odorhei: Dombi Tihamer, Zoltan Jozsa, ...
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 21.11.2011 la 22:30.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  10. #7
    senior
    Avatarul lui Zoki
    Data înscrierii
    02.09.2009
    Locație
    Turda
    Vârstă
    38
    Postări
    558
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 13 h 37 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    107
    TCD Cluj-Napoca : Zamblau Ionut,Robciuc Vasile,Sarghi Sorin,Mateiu Cristian.......absent de la Buzau : Carpaci Edi.
    Blade: Bty Primorac Carbon off+
    Bh:Tenergy 80 fx
    Fh:Tenergy 80 fx

  11. #8
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.956
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 21 h 55 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5098
    Noutati de la Topoloveni ?

  12. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.625
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    181 z 5 h 21 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10625
    Deocamdata doar doua rezultate:

    SK1- Giurgiu 5-1 (Bebe 2, Marius 2, Vali1)
    Sk1- TTT 5-2 (David 2, Vali 2, Marius 1)

  13. Îmi place Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  14. #10
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.823
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3872
    O sa apara pe site-ul FRTM in curand. Oricum le postez si eu diseara pe toate de azi.

    Acum nu stiu decat ce au facut ai mei: 3-5 cu Slatina si 1-5 cu Brasov.

  15. Mulțumesc Antal Denes au mulțumit pentru mesaj
  16. #11
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.956
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 21 h 55 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5098
    Pe site-ul FRTM sunt rezultatele din super liga n-au timp si pentru alti doar sa adune cotizatile !

  17. #12
    maestru
    Avatarul lui Emil Tudor
    Data înscrierii
    25.11.2008
    Locație
    Bucharest, Romania
    Vârstă
    50
    Postări
    1.294
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 2 h 27 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    755
    Scuze, eu am gasit rezultatele din divizia B, tur si ceva din retur. Sunt 2 grupe la divizia B masculin.
    TsE

  18. #13
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.956
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 21 h 55 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5098
    Citat Postat în original de Emil Tudor Vezi post
    Scuze, eu am gasit rezultatele din divizia B, tur si ceva din retur. Sunt 2 grupe la divizia B masculin.
    REZULTATELE - BUZAU
    Nimic de la Topoloveni.

  19. #14
    maestru
    Avatarul lui Emil Tudor
    Data înscrierii
    25.11.2008
    Locație
    Bucharest, Romania
    Vârstă
    50
    Postări
    1.294
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 2 h 27 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    755
    Citat Postat în original de Antal Denes Vezi post
    REZULTATELE - BUZAU
    Nimic de la Topoloveni.
    http://www.frtenismasa.ro/divb.html
    Am eu mai mult noroc, sau browser-ul meu refresh-eaza paginile automat.
    Retur
    Topoloveni
    17.02.2012
    Table Tennis Team Bucuresti -Sport Kombat I Bucuresti 2 : 5
    Pristavu Campulung II -La Costa Slobozia 5 : 2
    La Costa Slobozia -TCD Cluj-Napoca 1 : 5
    Pristavu Campulung II -Table Tennis Team Bucuresti 5 : 0
    Sport Kombat III Reghin -CSM Iasi 2 : 5
    Nova Force Giurgiu -Sport Kombat I Bucuresti 1 : 5
    TCD Cluj-Napoca -Sport Kombat III Reghin 5 : 0
    CSM Iasi -Nova Force Giurgiu 5 : 0
    TsE

  20. Mulțumesc Antal Denes au mulțumit pentru mesaj
  21. #15
    cadet
    Data înscrierii
    11.11.2009
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Postări
    22
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 h 12 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    2
    Corona 2010 Brasov -Top Arena Topoloveni 5 : 1
    LPS Constanta -CSS Od.Secuiesc II 5 : 0
    Top Arena Topoloveni - TT Wintersports Slatina 3 :5
    CSS Tg Mures - Corona 2010 Brasov 2 :5
    CSS Od Secuiesc II - CSS Ilfov 0:5
    LPS Constanta - CSS Tg Mures 5:0
    ---------- Post added 19.02.2012 at 09:28 ----------
    Seria I
    Corona 2010 Brasov -Top Arena Topoloveni 5 : 1
    LPS Constanta -CSS Od.Secuiesc II 5 : 0
    Top Arena Topoloveni -TT Wintersports Slatina 3 : 5
    CSS Tg. Mures -Corona 2010 Brasov 2 : 5
    CSS Od.Secuiesc II -CSS Ilfov 0 : 5
    LPS Constanta -CSS Tg. Mures 5 : 0
    Corona 2010 Brasov -CSS Ilfov 5 : 3
    CSS Tg. Mures -Top Arena Topoloveni 5 : 2
    Top Arena Topoloveni -CSS Od.Secuiesc II 5 : 0
    CSS Ilfov -LPS Constanta 1 : 5
    TT Wintersports Slatina -Corona 2010 Brasov 3 : 5
    CSS Od.Secuiesc II -TT Wintersports Slatina 0 : 5
    CSS Ilfov -TT Wintersports Slatina 0 : 5
    CSS Tg. Mures -CSS Od.Secuiesc II 5 : 0
    Top Arena Topoloveni -LPS Constanta 0 : 5
    ---------- Post added 19.02.2012 at 09:35 ----------
    Seria II
    Table Tennis Team Bucuresti -Sport Kombat I Bucuresti 2 : 5
    Pristavu Campulung II -La Costa Slobozia 5 : 2
    La Costa Slobozia -TCD Cluj-Napoca 1 : 5
    Pristavu Campulung II -Table Tennis Team Bucuresti 5 : 0
    Sport Kombat III Reghin -CSM Iasi 2 : 5
    Nova Force Giurgiu -Sport Kombat I Bucuresti 1 : 5
    TCD Cluj-Napoca -Sport Kombat III Reghin 5 : 0
    CSM Iasi-Nova Force Giurgiu 5 : 0
    TCD Cluj-Napoca -Sport Kombat I Bucuresti 5 : 0
    Table Tennis Team Bucuresti-CSM Iasi 0 : 5
    La Costa Slobozia -Sport Kombat III Reghin 5 : 2
    CSM Iasi -TCD Cluj-Napoca 1 : 5
    Nova Force Giurgiu -La Costa Slobozia 0 : 5
    Sport Kombat I Bucuresti -Pristavu Campulung II 0 : 5
    Sport Kombat III Reghin -Table Tennis Team Bucuresti 5 : 2
    Sport Kombat I Bucuresti -CSM Iasi 2 : 5
    Sport Kombat III Reghin -Pristavu Campulung II 0 : 5
    Nova Force Giurgiu -TCD Cluj-Napoca 0 : 5
    La Costa Slobozia -Table Tennis Team Bucuresti 5 : 2
    Pristavu Campulung II -Nova Force Giurgiu 5 : 0

  22. Mulțumesc Antal Denes au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Bucuresti : Pro tt championship - etapa a 3-a - 05.08
    De Alex.C în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 14.08.2017, 11:16
  2. Etapa div. B
    De Antal Denes în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 05.06.2011, 11:49
  3. Etapa div. B
    De Antal Denes în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 26.04.2011, 16:50
  4. Divizia B ETAPA 19/02/2011
    De Antal Denes în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 21.02.2011, 13:43
  5. Etapa Superliga
    De Hades în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 25.04.2009, 10:35

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •